Sugilit

Nejprodávanější

Náušnice z kamene Sugilit #80
Náušnice z kamene Sugilit #80
IHNED k odeslání (10 ks)
Kód: 46739
 
119 Kč
Tromlované kamínky Sugilit XS velikost 5 - 15 mm - Brazílie
Tromlované kamínky Sugilit XS velikost 5 - 15 mm - Brazílie
IHNED k odeslání (>10 balení)
Kód: 30607/501
 
od 727 Kč
2 položek celkem
Náušnice z kamene Sugilit #80
Náušnice z kamene Sugilit #80
IHNED k odeslání (10 ks)
119 Kč
Kód: 46739
Tromlované kamínky Sugilit XS velikost 5 - 15 mm - Brazílie Kód: 30607/501

Životní rovnováhu, psychickou odolnost a schopnost odpouštět době i jiným, vám do života vnese minerál, kterým je sugilit. Je to kámen vlídnosti a vyrovnanosti. Poměrně mladým minerálem je sugilit. Pokud bychom to tedy vzali z úhlu pohledu jeho nalezení. Tento zajímavý a nevšední minerál byl objeven teprve v roce 1944 na japonském ostrůvku Iwagi. Nachází se většinou jako drobnější kamínek růžového nebo fialového zabarvení. Vzácně se nacházejí také modré sugility.

Nejvýznamnějšími nalezišti jsou oblasti v Jižní Africe a v Japonsku.


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz. Knihy - léčivé kameny a minerály. V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Účinky sugilitu na naše tělesné zdraví jsou velice široké. Je to kámen, který se dokáže propojit s naším imunitním systémem. Proto se využívá i při léčbě AIDS v jeho počátečním stádiu.

Dále sugilit harmonizuje produkci žláz a pomáhá zbavovat naše tělo nahromaděných odpadních látek a toxinů.

Meditační kámen sugilit

V duchovním světě je sugilit oceňován jako meditační kámen, který napomáhá uvědomit si duchovní svět a vnést do života moudrost. Učí odpouštět staré křivdy a navodí psychickou odolnost. Pomůže najít smysl života a nastaví myšlení tím správným směrem. Pozitivní účinek má především na nervovou soustavu a mozkovou činnost. Může napomoci vypořádat se se stresem, duševními onemocněními nebo dokonce paranoidními stavy.

Náramek ze sugilitu navodí vyrovnanost

Lidé, kteří u sebe nosí sugilit, jsou přátelští a vlídní. Sugilit totiž dokáže vnést i do té nejhorší životní situace pozitivní náboj. Tento minerál je velice vhodný pro každého, kdo se potřebuje vyrovnat se svou minulostí a s prožitými traumaty. Díky tomu, že nám umožní nahlédnout pod povrch nepříjemným prožitkům, snáze se s nimi vyrovnáme.

Navíc umí potlačit pocit smutku, lítosti i strachu. Ze sugilitů se vyrábějí především náramky, které jsou velice krásné. Krása těchto náramků je zajištěna především pro velkou barevnou i tvarovou rozmanitost jednotlivých kamenů. Nosit je ale můžete jako jednotlivé kameny nebo si z nich nechat vyrobit šperk, který vás bude doprovázet na všech vašich životních cestách.