Orlí oko

Minerál orlí oko je ideální pro ženu dneška, na kterou působí ze všech stran zahlcenost a stereotyp. Možná jste to právě vy! Střípky minulosti, které se občas ozvou z podvědomí vás nechávají setrvat v tom samém pocitu celé dny a jen upevňují staré návyky den co den. Co s tím? 

Orlí oko navozuje duševní klid a rovnováhu

Využijte sílu drahého kamene původem z Brazílie. Drahý kámen orlí oko vám pomůže vystoupit z tohoto věčného kolotoče a navodit rovnováhu a duševní klid. Má takovou sílu, kterou mu dáte vy sama! Díky šedé odrůdě kamene známého jako tygří oko získáte nejen jiný pohled na život a na svět, ale také elegantní doplněk k vašemu každodennímu outfitu. A kam ho brát nejvíc, abyste využila potenciál orlího oka naplno?

Nejprodávanější

Náramek Orlí oko - 8 mm kuličky #621 - z přírodních kamenů
 
229 Kč
Náramek Orlí oko - 6 mm kuličky #614 - z přírodních kamenů
 
209 Kč
Náušnice Orlí oko #91
Náušnice Orlí oko #91
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 47026
 
89 Kč
5 položek celkem
Náramek Orlí oko - 8 mm kuličky #621 - z přírodních kamenů
229 Kč
Kód: 58232
Náramek Orlí oko - 6 mm kuličky #614 - z přírodních kamenů
209 Kč
Kód: 58225
Náušnice Orlí oko #91
Náušnice Orlí oko #91
IHNED k odeslání (>10 ks)
89 Kč
Kód: 47026
Náramek sekaný - Orlí oko - tromlovaný #398 - z přírodních kamenů Kód: 46852
Náramek Orlí oko - 5 mm - fazetovaný #322 - z přírodních kamenů
199 Kč
Kód: 39189

Využijte sílu orlího oka v pracovním životě

Hodí se skvěle do práce! Nepůsobí totiž jenom na vaši minulost jako důsledek špatných návyků mysli i těla, ale i na koncentraci a na analytické schopnosti. Zvlášť pokud při práci hodně přemýšlíte. Orlí oko podpoří vaši schopnost řešit situace, nechat stranou ego, využít naplano sílu solar plexu a přijít s tím nejlepším úsudkem. Snadněji uvidíte věci a události v pravém světle. Současně budete stát pevně nohama na zemi díky elementu země, který se k němu váže. 

Náramek z orlího oka působí i na zdraví těla

Síla orlího oka působí zejména na oblast plic. Při zdravém stavu posiluje správnou funkci dýchacích cest a působí na nerovnováhy typu astma, záněty horních dýchacích cest a průdušek či na bronchitidu. Působí pozitivně na nervový systém a pomáhá zlepšit zrak i imunitu. A to nejen tu fyzickou, ale i duševní! Čerpat z orlího oka budou blahodárně i lidé s různými typy duševních poruch jako jsou ty osobnostní, schizofrenie nebo paranoia.

Jste naladěná na přírodní rytmy? Pořiďte si náramek z orlího oka a využijte veškerou sílu tohoto drahého kamene.

TIP: Nezapomeňte jej jednou za čas opláchnout tekoucí vodou a nechat dobít energií na přímém sluníčku, ideálně položeném na trávě.