Ulexit

Nejprodávanější

Tromlovaný kámen Ulexit L MIX velikost 25 - 35 mm - Brazílie #253
Tromlovaný kámen Ulexit L MIX velikost 25 - 35 mm - Brazílie #253
IHNED k odeslání (>10 balení)
Kód: 35412/501
 
od 199 Kč
1 položek celkem
Tromlovaný kámen Ulexit L MIX velikost 25 - 35 mm - Brazílie #253 Kód: 35412/501

Drahý kámen Ulexit v různých velikostech a odstínech vás potěší svým vzhledem i blahodárnými účinky.

Ulexit

Kameni Ulexit se také přezdívá „kočičí oko“ nebo „kámen zjevení“.

Patří mezi tvrdší kameny a využití si najde především ve šperkařství. Hodí se pro výrobu šperků jako jsou náušnice nebo přívěsky, ale i k výrobě amuletů nebo korálků. Pokud se jedná o syntetický Ulexit, tak ten je dostupný hned v několika atraktivních zbarveních. Vybrat si tak můžete z odstínů jako je čistě bílá, fialová, růžová, žlutá, zelená nebo tmavě černá. 


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz. Knihy - léčivé kameny a minerály. V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Léčebné účinky Ulexitu na fyzické i psychické zdraví

A jakými blahodárnými účinky Ulexit disponuje? Tento syntetický tromlovaný kámen je skvělou volbou pro účinné odbourávání stresu. Je tedy jako stvořený pro ty, kteří se často potýkají s napětím, nervozitou a musí čelit nejrůznějším stresovým situacím. Dále také pomáhá při depresích a špatné náladě. Zlepšuje náladu, poskytuje nový příval energie a napomáhá dosáhnout celkového zklidnění a harmonizace organismu. Je tak skvělým prostředkem pro relaxaci a meditaci. Kromě výše uvedených účinků působí blahodárně i na zdraví očí a napomáhá léčbě očních zánětů. Posiluje svaly a mírní svalové křeče.
Ulexit je skvělým prostředkem k odstranění negativní energie z těla. Pokud potřebujete shodit nějaké to kilo, pak i tady vám může pomoci. Ulexit totiž snižuje chuť k jídlu.

Blahodárně působí i na různé záněty horních cest dýchacích a zlepšuje dýchání při astmatu.

Váháte, zda se máte pustit do podnikání a těžko se vám rozhoduje? I právě v oblasti rozhodování, co se podnikání týče, vám Ulexit napomůže.

Čištění a nabíjení Ulexitu pro jeho maximální účinky

Aby vám mohl Ulexit přinášet svoje skvělé účinky, je nutné o něj řádně pečovat. Tím je myšleno především jeho čištění a nabíjení. A jak na to? Ulexit očistěte jemně vlhkým hadříkem a následně utřete do sucha. Nabíjejte jej na měsíčním světle, a to ideálně den před úplňkem nebo v den úplňku.