Buddstone

Buddstone neboli minerál Jadeit africký – podpoří příliv peněz a bohatství. Chcete podpořit příliv peněz do vašeho života? Začínáte s novým podnikáním nebo chcete lépe řídit své lidi? Obklopte se kamenem jménem Buddstone neboli Jadeitem africkým. Navodíte tak atmosféru hojnosti, otevřete se novým příležitostem v podnikání, zlepšíte svoji komunikaci s lidmi a tím i pracovní vztahy.

Čím je pro vás Buddstone (Jadeit africký) tak významný?

Je to jeho měkké jádro, ve kterém je ukrytá energie. Tu v dávných dobách využívali Mayové a Maurové. Ti si buddstone dávali do hrotů šípů a do seker. Díky tomu se v moderní době spojuje s přitahováním energie peněz, ale také lásky a léčením. Díky těmto energiím můžete s jadeitem africkým lépe prožívat a objevovat krásu světa v podnikání, v lidech či v dalších zájmech. Doslova začnete obdivovat formy a projevy světa na všech jeho úrovních. To vám umožní uvolnit se a nasát energii bohatství – peněz.

Nejprodávanější

Tromlovaný kámen Buddstone v křemeni L - 20 - 35 mm - Afrika #629
Tromlovaný kámen Buddstone v křemeni L - 20 - 35 mm - Afrika #629
IHNED k odeslání (>10 balení)
Kód: 62390/1KS
 
od 49 Kč
Tromlovaný kámen Buddstone /  Jadeit africký M/L velikost 20 - 45 mm - Afrika #442
 
od 49 Kč
2 položek celkem

Schopnosti, které díky jadeitu africkému získáte? 

Dostanete se do srdce a podpoříte energii lásky na pozadí. Buddstone vám pomůže uvolnit emoce jako je podráždění, uklidní vám mysl a vytvoří prostor pro bohatství a peníze. Začnete být více empatičtí a posílíte si schopnost vidět svět očima druhých lidí! Díky energii lásky na pozadí ze sebe budete schopni dát to nejlepší! Otevřou se dveře do prosperující energie a vy se stanete hvězdou při obchodních jednáních.

Pokud se ocitnete v situaci, kdy jste v napětí, neklidní a křečovití, Jadeit africký vám pomůže se uklidnit a dodá vám pocit vyrovnanosti a harmonii. Díky tomu má sílu prodloužit vám život a postupně pozvednout moudrost ducha.

S kamenem Buddstone budete pod ochranou a posílíte si zdraví

Jako bonus získáte ochranu! Říká se, že Jadeit africký má moc chránit před neštěstím a nehodami. A to zejména před situacemi v každodenním životě a před vnějšími nehodami. Práce a podnikání mohou být velmi náročné na nervový systém a imunitu. Díky drahému kameni Buddstone budeme mít klidný spánek a také nervovou soustavu. Vyhnete se nočním můrám.

S dlouhým vyčerpáním ztrácíte svou životní esenci ukrytou v ledvinách. Jadeit africký vám ji pomůže dodat do ledvin a ochránit i náchylný močový měchýř. Současně napomáhá se stresem projevujícím se v orgánech gastrointestinálního traktu a efektivně zabraňuje výskytu dalších patologií v těle.

Nepohlcuje negativní energii, proto postačí, když jej občas propláchnete ve vlažné vodě a osušíte.