Fuchsit

Nejprodávanější

Fuchsit surový 5 - 7 cm - 1 ks - TOP kvalita
Fuchsit surový 5 - 7 cm - 1 ks - TOP kvalita
IHNED k odeslání (> 5 ks)
Kód: 22521
 
89 Kč
(74 Kč bez DPH)
Fuchsit surový 5 - 10 cm - 1 ks - TOP kvalita
Fuchsit surový 5 - 10 cm - 1 ks - TOP kvalita
IHNED k odeslání (> 5 ks)
Kód: 22520
 
229 Kč
(189 Kč bez DPH)
Fuchsit surový 10 - 15 cm - 1 ks - TOP kvalita
Fuchsit surový 10 - 15 cm - 1 ks - TOP kvalita
IHNED k odeslání (> 5 ks)
Kód: 22519
 
299 Kč
(247 Kč bez DPH)
9 položek celkem
Fuchsit surový 5 - 7 cm - 1 ks - TOP kvalita
74 Kč bez DPH
89 Kč
Kód: 22521
Fuchsit surový 5 - 10 cm - 1 ks - TOP kvalita
189 Kč bez DPH
229 Kč
Kód: 22520
Fuchsit surový 10 - 15 cm - 1 ks - TOP kvalita
247 Kč bez DPH
299 Kč
Kód: 22519
Fuchsit surový 3 - 7 cm - 500g - TOP kvalita
272 Kč bez DPH
329 Kč
Kód: 22516
Fuchsit surový 5 - 10 cm - 500g - TOP kvalita
272 Kč bez DPH
329 Kč
Kód: 22517
Fuchsit surový 10 - 15 cm - 500g - TOP kvalita
288 Kč bez DPH
349 Kč
Kód: 22518
Fuchsit surový 3 - 7 cm - 1 kg - TOP kvalita
487 Kč bez DPH
589 Kč
Kód: 22513
Fuchsit surový 5 - 10 cm - 1 kg - TOP kvalita
487 Kč bez DPH
589 Kč
Kód: 22514
Fuchsit surový 10 - 15 cm - 1 kg - TOP kvalita
520 Kč bez DPH
629 Kč
Kód: 22515

Kámen Fuchsit (Fuchsite) s leskem sklovitým, hedvábným až perleťovým.

Běžná barva minerálu je světle zelená až smaragdově zelená.

Fuchsit, známý jako kámen přání a talisman pro štěstí.

Přání a snění je stejně důležité jako dýchání, zvláště pokud jde o objevování skutečných tužeb Vaší duše.  


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz níže.

Knihy - léčivé kameny a minerály

V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Fuchsit by měl být součástí Vaší sbírky drahokamů. S tímto třpytícím kamenem se připravte na cestu životem na křídlech andělů. Křišťálový kámen Fuchsit, známý jako pohádkový křišťál, vyniká ve světě drahokamů svými zelenými a zlatými třpytivými skvrnami, které připomínají pohádkový prach. Jeho spojení s nebem pochází z jeho zářivého a nadpozemského vzhledu. 

Zářivá a jiskřivá energie z Fuchsitového krystalu naplňuje srdeční čakru s léčivými vibracemi, které podporují klidnou relaxaci, kreativní a pozitivní myšlenky. Kouzelné vibrace vlastností krystalů Fuchsit, slouží také jako připomínka, že každý okamžik našeho života je příležitostí zvolit si štěstí, které je vždy tou nejrozumnější volbou. Posypte si svou každodenní rutinu vilovým prachem tím, že budete nosit šperky Fuchsit a necháte jejich zářivou energii osvětlit Váš svět, ve kterém Vám pomůže vidět život otevřenýma očima. 

Krystaly v kombinaci s meditací jsou štěstím a radosti v našem životě. Fuchsit je ve skutečnosti vynikající kámen pro začlenění do léčebných rozvržení, díky své schopnosti zvětšit energii jiných krystalů. Když meditujete s Fuchsitem, snaží se rozšířit Vaše povědomí o uzdravující energii Země a spojit vašeho ducha s jeho vibračními rytmy, nezbytnými pro samotný život. 

Chcete-li využít plný potenciál jeho léčivých vlastností, udržujte Fuchsit očištěný a nabitý vykuřovadlem ze šalvěje - tzv. šalvějovou hůlkou. Potom se s ním na 20 minut posaďte, jednoduše se podívejte na kámen a požádejte ho, aby Vám vyčistil mysl od negativních myšlenek a starých záští, které Vám už neslouží. To je také dobrá příležitost k rychlému přehledu stavu Vaší mysli - těla - ducha. Jakmile uklidníte mysl a nasměrujete energii své srdeční čakry správným směrem, je krystal Fuchsit připraven převést Vaše sny v realitu, protože zvětšuje Váš záměr a prohlubuje Vaše zaměření na to, na čem opravdu záleží. 

Použijte tento kámen k inspiraci a objevení svých skutečných tužeb tím, že jej umístíte přes srdeční čakru. V klidu se nadechněte a vydechněte chaos a zmatek. Nechte své teplé, léčivé vibrace očistit a nabít Vašeho ducha čistou energií. Všimněte si, jak se kámen cítí, když se dotýká pokožky, a jeho jemné, ale silné účinky působí na Vaši auru. 

Díky své éterické a nebeské estetice, která jiskří ve světle, nám krystalický význam kamene Fuchsit připomíná, že jsme vždy chráněni strážnými anděly. Když si naše křídla nedokáží vzpomenout, jak létat, zvednou nás andělští duchovní průvodci kamene Fuchsit na nohy a šeptají povzbuzení, kdykoli se objeví v cestě nějaká ta překážka. Fuchsit chrání naše citlivé duše před nebezpečím toxických psychických útoků. Namísto směřování k dramatu přesměrovává srdce na místo, kde se dějí zázraky. Ale Vy již nemusíte hledat zázraky, protože zázrak jste Vy a nekonečno vesmíru. Fuchsit je jako espresso pro duši a dodává palivo ohni, který jiskří světlo Vaší kreativity.

Význam kamene Fuchsit je také spojován s vílami z duchovní říše, které slouží jako průvodkyně na Vaší duchovní cestě. Vyzvěte své anděly strážné, když se během terapeutického sezení a pokojného rozjímání ponoříte do hloubky s krystalem Fuchsit. Začněte svou meditační praxi tím, že svému kameni dáte konkrétní léčebný záměr. Pokud negativní myšlenky nadále vyplují na povrch, dívejte se na kámen a požádejte ho, aby vám poskytl vedení na vaší vnitřní cestě sebepoznání. Budete překvapeni, jak rychle k Vám odpověď dorazí, když otevřete svou mysl vyššímu vědomí. 

Andělé strážní přicházejí v mnoha podobách, od laskavosti cizích, po Vaše nejbližší přátele a rodinu. Nošením Fuchsitu při sobě, vždy máte přístup ke svému osobnímu strážnému anděli, moudrému vnitřnímu hlasu, který chrání Vaše záda od prvního dne.