Bronzit

Staří Řekové a Římané Bronzit přikládali na tělo pro lepší hojení poranění. Věřili, že je také chrání před duševními chorobami a nosili u sebe Bronzit jako amulet. Pojmenování dostal díky své bronzovo - vláknité barvě. Význam kamene Bronzit je spojen s obnovením harmonie hluboko uvnitř, takže vaše mysl-tělo-duch plyne s přirozeným rytmem vesmíru. Jinými slovy, štěstí vzkvétá, když se vaše myšlenky shodují s vašimi slovy a činy. Protože každá myšlenka, kterou vložíme do světa, má účinek, je důležité, abyste své myšlenky vybírali moudře. 

Nadechněte se důvěry. Vydechněte pochybnosti. To je poselství kamene Bronzit, zvláště když denně trávíte čas meditací. Krystalový kámen Bronzit je ochranný kámen válečníka, je spojen s posílením sebevědomí a naplněním ducha odvahou pokračovat v akcích. Pokud jde o největší výzvy života, Bronzit vám dodá odvahu a sebevědomí, abyste mohli vzestupy i pády života zvládnout s nadhledem. Držte ho po svém boku a použijte jeho podporu k překonání bouře.

Nejprodávanější

Dětský náramek Bronzit - 4 mm kuličky #643 z přírodních kamenů
 
89 Kč
Tromlovaný kámen Bronzit XS velikost 8 - 16 mm USA #611
Tromlovaný kámen Bronzit XS velikost 8 - 16 mm USA #611
IHNED k odeslání (>10 balení)
Kód: 60111/100
 
35 Kč
Přívěsek na klíče kámen Bronzit #556 - klíčenka
Přívěsek na klíče kámen Bronzit #556 - klíčenka
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 50419
 
61 Kč
7 položek celkem
Tromlovaný kámen Bronzit XS velikost 8 - 16 mm USA #611 Kód: 60111/100
Tromlovaný kámen Bronzit L velikost 25 - 40 mm - USA #245 Kód: 35349/1KS
Přívěsek z kamene Bronzit vel. M - #89
Přívěsek z kamene Bronzit vel. M - #89
IHNED k odeslání (>10 ks)
59 Kč
Kód: 39145
Přívěsek na klíče kámen Bronzit #556 - klíčenka
61 Kč
Kód: 50419
Tromlovaný kámen Bronzit XL velikost 30 - 45 mm - USA #42 Kód: 16307/1KS
Tromlovaný kámen Bronzit XXL velikost 35 - 55 mm - USA #43 Kód: 16346/1KS
Dětský náramek Bronzit - 4 mm kuličky #643 z přírodních kamenů
89 Kč
Kód: 58342

Během meditační praxe se můžete seznámit s vlastnostmi kamene Bronzit a nechat svou šťavnatou energii podporovat myšlenky na lásku, mír a harmonii. Díky své jasné a zářivé energii je Bronzit vaší denní dávkou vitamínu C pro duši. Mějte ho po ruce a mějte vždy osobního strážce, který chrání před duchovními toxiny a chrání vás před negativními vibracemi ostatních.

Využijte stabilizační vlastnosti Bronzitu tím, že necháte kámen nabít a vyčistit pomocí šalvějového kouře. Tímto způsobem může kámen držet vaše touhy, abyste měli přístup k jeho energii, kdykoli budete potřebovat podporu. Jedním ze způsobů, jak nastavit svůj záměr, je vnést do srdce vědomí pomocí několika hlubokých nádechů a pozorovat vnitřní klid. Při nádechu a výdechu uvolněte všechny negativní emoce a zášť a pociťte zářivé světlo harmonie a stability, které jasně září ve vaší duši.

Bronzit je jedním z nejmocnějších kamenů pro zmírnění pocitů pochybností o sobě. Odemkněte pouta nejistoty a nenechte se sebezničujícími myšlenkami držet v zajetí, když získáte přístup k odvážné a robustní energii kamene Bronzit. Posaďte se tiše ke kameni a nechte ho povzbudit k mírovému rozjímání, a to i během bouřlivého počasí. Když je mysl v klidu, vaše sebevědomí vzkvétá a povede vás na cestu ke splnění vašich snů. Bronzit nám pomáhá restartovat naši náladu a odinstalovat pochybnosti o sobě z našeho vnitřního pevného disku, abychom v sebe začali znovu věřit. Prvním krokem je zbavit se negativních myšlenek, které nás drží stranou od našeho skutečného potenciálu. Držte Bronzite blízko a nechte ho sloužit jako připomínku toho, že vnitřní mír je znakem vašeho odhodlání zbavit se sebekritiky a pochybností o sobě. Některé z našich největších bitev se odehrávají v naší vlastní mysli.

Léčivé vlastnosti Bronzitu jsou také velmi ochranné a uzemňující, klíčové prvky k obnovení harmonie, krásné rovnováhy mezi mysli, tělem a duší, která se měří v něžných, klidných chvílích. Pokud jde o negativní energii, vlastnosti kamene Bronzit pracují konkrétně na nerozhodnosti, což je jeden z nejvíce oslabujících vedlejších účinků pochybností o sobě. Zahrňte Bronzit do svého léčivého krystalového arzenálu a využijte jeho moudrých a stabilizačních vlastností, které vám pomohou učinit důležitá rozhodnutí a plány do budoucna.

Cíl bez plánu je jen přání, ale se silou a podporou Bronzitu budete mít odvahu a nadhled, abyste přestali analyzovat minulost a začali plánovat světlou budoucnost. To, co vás čeká na vaší duchovní cestě, může být skličující vyhlídka, ale když žijete život s plnou silou své duše a jejích skutečných tužeb, připravte se na to, že se vaše sny projeví ve skutečnost. Bez ohledu na výzvy, kterým musíte čelit, léčivé vlastnosti Bronzitu vám připomínají, že jste dostali tento život, protože jste dost silní, abyste ho mohli žít. Použijte Bronzit jako motivační sílu, která vás žene k tomu, abyste si dnes vytvořili krásnou budoucnost, aby se vám splnily sny o zítřku. Místo toho, abyste se dívali, jak vás život míjí, vás Bronzit povzbuzuje k akci, tvrdé práci a vytváření vlastních zázraků každý den.

Vlastnosti kamene Bronzit také fungují jako duchovní průvodce, který vám pomůže převzít odpovědnost za své činy. Přestože nikdo není dokonalý, Bronzit nám dává motivaci usilovat o pokrok, nikoli o dokonalost. Koneckonců, jsou to chyby a chyby, které nám dávají nejdůležitější životní lekce.
Vemte si Bronzit a vždy vězte, že naděje je silnější než strach. 

Barva: bronzově vláknitá, záleží na obsahu železa

Naleziště: Brazílie, Argentina, Čína, Kanada, Jižní Afrika, USA, Španělsko, Austrálie, Rakousko

Tvrdost podle Mohsovy stupnice: 5,5