Vogezit

Je přímo úchvatné sledovat určité proměny z neopracovaných kamenů a minerálů, až do nádherně leštěných dekorací. Výjimkou není ani drahý kámen Vogezit.

Drahý kámen Vogezit má zajímavé poselství

Na chvíli se zastavíme u jeho názvu. Vogezit je v podstatě hornina, která má porfyrickou strukturu. Zde převládá amfibol a ojediněle se zde nalezne pyroxen, olivín nebo biotit. V základní hmotě jsou převážně tmavé minerály a může se zde nakonec vyskytovat i křemen nebo kalcit. Název vznikl podle pohoří Vogézy, které se nachází ve Francii.

Na našem trhu se objevil drahý kámen Vogezit jako dekorace, ale rovněž i jako předmět pro výrobu šperků. Proslul i s jeho poselstvím, které tkví v neskutečné pomoci v podobě opory, pomoci při stresu a celkově k uvolnění organismu. Také si díky němu může každý připomínat, že je třeba si pomáhat.

Nejprodávanější

Yoni kamenné vajíčko Vogezit #116 + podstavec
Yoni kamenné vajíčko Vogezit #116 + podstavec
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 43695
 
469 Kč
1 položek celkem
Yoni kamenné vajíčko Vogezit #116 + podstavec
469 Kč
Kód: 43695

 

Jeho pozitivní působení

Ke každému drahému kameni se vztahuje jiná moc a samozřejmě ani zde se nesetkáme s výjimkou. Drahý kámen Vogezit se skutečně používá při určitých neduzích na těle, ale především na duši.

  • Přináší do života klid a vyrovnanost.
  • Zajišťuje ochranu těla, dodává a zároveň chrání energii v těle.
  • Že je lidský organismus křehký, o tom není třeba se zmiňovat, ale je pravdou, že tělo je sběratel různých negativních vlivů. Vogezit odstraňuje údajně z těla vše špatné.
  • Také dodá svému majiteli jistou kuráž, čímž přináší odhodlání k naplnění nových záměrů.
  • Ne každý má sílu řešit své problémy až u samého kořene. Je ale pravdou, že zde se nejlépe dočká každý svého vysvobození. S tímto kamenem získá každý, kdo mu věří, moc proniknout do hloubky a začít tak znovu.
  • Podporuje mozkovou činnost v rychlém jednání, ale rozhodně ne v neuváženém rozhodnutí.
  • Trochu zabrousíme na citlivější místa a tentokrát se dozvíme, že prodlužuje sexuální rozkoš.
  • Máte někoho blízkého, kdo je nemocný? Poté se mu hodí malý dárek, kde bude kámen Vogezit. Přináší pomoc během regenerace a dodá tělu jistou energii na uzdravení.

Drahý kámen Vogezit je jednoznačně velmi zajímavý i svojí strukturou a rozhodně má svoje místo v našich rodinách nebo v životě.