Thulit

Nejprodávanější

Náušnice Thulit #26
Náušnice Thulit #26
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 22613
 
99 Kč
Náramek Thulit tromlovaný #197 - z přírodních kamenů
 
99 Kč
2 položek celkem
Náramek Thulit tromlovaný #197 - z přírodních kamenů
99 Kč
Kód: 17743
Náušnice Thulit #26
Náušnice Thulit #26
IHNED k odeslání (>10 ks)
99 Kč
Kód: 22613

Thulit je odrůda zoisutu a vysloužil si přezdívku „kámen ochrany“ nebo „strážný anděl“. Už z těchto přezdívek vyplývá, že vám pomůže překonat strach z něčeho neznámého nebo nepříjemného. Účinků je ovšem mnohem více. Kromě nich vás nadchne také svým krásným zbarvením, které je v tónech od bledě růžové až po tmavě růžovou. O tento odstín se postaral vysoký obsah manganu. Přítomnost bílého kalcitu pak způsobuje různé skvrny. Skvěle vypadá jako dekorace i zakomponovaný do šperků. Pořídit si tak můžete třeba náramek s drobnými kaminků thulitu, který podtrhne vaši jemnou krásu a poskytne vám ochranné účinky.


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz. Knihy - léčivé kameny a minerály. V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Thulit je růžově zbarvený národní kamenem Norska, a kromě zajímavého vzhledu oplývá také dlouhou řadou zdravotních benefitů a účinků na lidský organismus.

Účinky thulitu

Růžový thulit je skvělým talismanem pro ty, kteří vystupují před lidmi a mají obavu z trémy. Pomáhá totiž právě s trémou bojovat a překonávat strach z těchto nepříjemných pocitů. Thulit také podporuje kreativitu, fantazii a inspiraci. Napomáhá navozovat nové vztahy a přátelství.

Blahodárně působí i na pohlavní orgány a podporuje správnou funkci reprodukčního systému. Je tak skvělým talismanem pro případ, že se chystáte založit rodinu a nedaří se vám počít dítě. Mimo to i thulit zlepšuje sexuální výkonnost.

Pomáhá účinně odstraňovat negativní myšlenky a špatnou náladu, a naopak navozuje pocit štěstí a spokojenosti. Jeho přítomnost vám ukáže cestu vedoucí ke šťastnému a spokojenému životu.

Blahodárně působí při nejrůznějších problémech se žaludkem. Posiluje srdce a zlepšuje krevní oběh. Zároveň také snižuje krevní tlak.

Čištění a nabíjení thulitu pro jeho maximální schopnosti

Stejně tak jako jiné drahé kameny i thulit je nutné pravidelně čistit a nabíjet, aby byla zajištěna jeho maximální účinnost. Čistit jej můžete pod proudem vlažné vody, poté ho důkladně osušte. Thulit nabíjejte krátce na denním světle mimo přímé slunce, které by mohlo mít vliv na změnu barvy.