K2 - Azurit v granitu

Drahé kameny přináší do života radost a jsou skutečně jedinečným odrazem přírodního růstu a originální struktury, kterou tvoří sama příroda. 

Zajímavý drahý kámen K2

Kameny jako takové jsou nejen darem, který nám příroda dává, ale také jsou určitým poselstvím pro člověka. Není pochyb, že každý kus je svým způsobem originální dílem a není divu, že každá nevyrovnanost v něm je poté odrazem přírodní tvorby. Díky tomu máme k dispozici mnoho rozličných drahých kamenů, a jak se zdá, tak se stále mohou objevovat nové a nové.

Drahý kámen K2 je právě jedním z nově objevených kousků, které se našly na úpatí druhé nejvyšší hory světa K2. Znalci již jistě ví, že má své působiště na hranici Pákistánu a Číny. Sám o sobě je tento kámen vzácný a to nejen díky speciálnímu vzhledu, ale i díky svým schopnostem. Pomáhá najít takovou správnou rovnováhu v nás samotných a propojuje tak naše myšlenky a pocity, díky tomu lze nahlédnout do vlastního nitra a zde nalézt pokoj. Navíc, ale nepřinese pokoj jen svému majiteli, ale také údajně pomůže vidět různé životní situace, avšak z pohledu toho druhého. A to je skutečně velmi vzácný dar, protože když se na svět podíváme z opačné strany, poté i nám se zdají být pochopitelné problémy toho druhého. Jak se zdá, tak s ním se dají krásně prolomit životní překážky.

Nejprodávanější

Tromlovaný kámen K2 Azurit v granitu L velikost 25 - 35 mm - Pákistán #375
 
od 119 Kč
2 položek celkem
Náramek K2 - Azurit v granitu  - 8 mm kuličky #411 - z přírodních kamenů Kód: 47327

 

Zajímavá struktura

Tromlovaný drahý kámen K2 údajně otevírá čakru třetího oka a tím posiluje předvídavost a schopnost jasnozření. Rovněž se vyznačuje jako výborná pomůcka při meditacích. Zajímavý je ovšem i se svojí strukturou. Má malé modré nebo i zelenkavé tečky nebo menší flíčky, které se vyjímají na stříbřitě šedém granitovém podkladu. To samozřejmě z něho dělá velmi zajímavý materiál na výrobu šperků nebo dekorací. A samozřejmě kdo věří v jeho duchovní a léčitelské poselství, tak díky tomu, že ho bude vlastnit, může snadněji prolamovat životní překážky a dosahovat poměrně úspěšných výsledků.

Jako každý drahý kámen potřebuje očistu a tu mu můžete dopřát v podobě opláchnutí pod proudem vlažné vody a poté jej položit na měsíční světlo, kde se nabije. Nicméně mu prý svědčí nejlépe úplněk.