Tygří oko

Nejprodávanější

Přívěsek z kamene Tygří oko srdce vel. 20 mm - #155
Přívěsek z kamene Tygří oko srdce vel. 20 mm - #155
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 47354
 
49 Kč
Srdce Tygří kůže 40x40 mm - tygří oko srdce  #13
Srdce Tygří kůže 40x40 mm - tygří oko srdce #13
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 23074
 
155 Kč
Tromlovaný kámen Tygří oko XL velikost 30 - 55 mm - Brazílie #224
Tromlovaný kámen Tygří oko XL velikost 30 - 55 mm - Brazílie #224
IHNED k odeslání (>10 balení)
Kód: 10799/1KS
 
od 45 Kč
52 položek celkem
Dětský náramek sekaný Tygří oko - tromlovaný #597 - z přírodních kamenů Kód: 57669
Dětský náramek Tygří oko 4 mm kuličky #590 - z přírodních kamenů Kód: 57662
Slon Tygří oko 50 x 35 mm - Slon z přírodního kamene #54
280 Kč
Kód: 56334
Tromlovaný kámen Tygří oko XXS velikost 5 - 15 mm - Brazílie #597 Kód: 57885/501
Slon Tygří oko 50 x 38 mm - Slon z přírodního kamene #36
280 Kč
Kód: 55615
Anděl Tygří oko 100x60 mm - Anděl z přírodního kamene 10 cm #28 Kód: 50350
Srdce Tygří oko 30x30 mm - Tygří oko srdce #47
99 Kč
Kód: 50232
Srdce Tygří oko 20x20 mm - Tygří oko srdce #30
35 Kč
Kód: 50172
Náramek Tygří oko - 8 mm kuličky #441 z přírodních kamenů
139 Kč
Kód: 49567
Náramek Tygří oko - 6 mm kuličky #437 z přírodních kamenů
119 Kč
Kód: 49563
Přívěsek z kamene Tygří oko srdce vel. 20 mm - #155
49 Kč
Kód: 47354
Pánský náramek Tygří oko - 6 mm kuličky #363 - z přírodních kamenů Kód: 43949
Tygří oko stromeček štěstí 9 cm - S - #247
329 Kč
Kód: 43650
Tygří oko stromeček štěstí 7 cm - R2 - #208
199 Kč
Kód: 43611
Přívěsek Donut  z kamene Tygří oko vel. 3 cm - #104
89 Kč
Kód: 43475
Obelisk Tygří oko špice 61g - 7 cm #170
389 Kč
Kód: 43359
Pánský náramek Onyx s tygřím okem - 6 mm kuličky #316 - z přírodních kamenů Kód: 39183
Přívěsek z kamene Tygří oko srdce vel. 15mm - #91
36 Kč
Kód: 39147
Náhrdelník sekaný dlouhý - Tygří oko - tromlovaný #48 - z přírodních kamenů Kód: 38977
Nahoru
Další produkty

Kámen Tygří oko je vysoce motivační a tlačí vás, abyste se posunuli za hranice, které jste si sami stanovili.

Vyzývá vás k prozkoumání neznáma ve vašem životě, i když vám to přijde nepříjemné.


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz níže.

Knihy - léčivé kameny a minerály

V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Stalo se vám někdy, že se držíte zpátky nebo váháte, když se objeví nové příležitosti? Bojíte se riskovat kvůli strachu z neznáma? Víte, co chcete, ale nemůžete najít odvahu si to splnit? Zní to, jako byste potřebovali Tygří oko.

Vlastnosti krystalu Tygří oko vás povzbuzují žít odvážně, urputně a statečně ve všech aspektech vašeho života. Když hledáte dávku odvahy, která vám pomůže překonat strach nebo riskovat ve svém životě, není lepší krystal, na který byste se mohli obrátit než krystal Tygřího oka. Když budete směrovat energii krystalů, budete se moci spojit s dokonalým energetickým krystalem minerální říše.

Kámen Tygří oko získává své léčivé vlastnosti kombinací prvků Slunce a Země. Právě to mu dodává jak uzemňovací, tak inspirativní vibrace. Podobně jako tygří pruhy má krystal Tygří oko vzhled, který odpovídá jeho silné energii. Jeho odvážné zbarvení je stejně odvážné jako jeho léčivé vlastnosti, které pracují na vyrovnání toxických emocí a vytvářejí pozitivní mentální posuny.

Krystalické vlastnosti Tygřího oka jsou také výsledkem spojení tohoto kamene s čakrou solar plexus, třetí čakrou. Jako energetické centrum, které ovládá osobní sílu a důvěru, pomáhá Tygří oko odstranit jakoukoli nerovnováhu z této čakry, takže se budete cítit jako nejsilnější a sebevědomější verze sebe sama.

Velká část léčivých vlastností krystalu Tygřího oka pochází z jeho vzhledu. V dávných dobách nosili válečníci a vojáci Tygří oko, když šli do bitvy, protože se věřilo, že přináší sílu a ochranu. Zvláště římští vojáci věřili v síly krystalu Tygřího oka, protože vypadal jako oko. Oko představovalo vševidoucí, vševědoucí moc, která byla na bojišti velmi žádaná. Některé kultury dokonce věřily, že význam krystalového kamene Tygřího oka odrazil Zlé oko.

Krystal Tygřího oka používali i jiné starověké civilizace, například staří Číňané, kteří věřili, že to nositeli přinese štěstí. Ve východní mytologii představoval magický tygr odvahu, integritu a sílu, takže starověké civilizace spojovaly krystal Tygřího oka s těmito vlastnostmi a tímto mytologickým tvorem.

Tyto prastaré asociace a zvyklosti podporují energii krystalu Tygřího oka, jak ji dnes chápeme.

Krystal Tygřího oka najdete v Austrálii, Brazílii, Jižní Africe, USA a dalších regionech.

Význam krystalu Tygří oko je známý svou kombinací vlastností, které podporují vitalitu a fyzickou akci. Aktivací a vyvážením třetí čakry, solárního plexu, vám vlastnosti krystalů pomohou zůstat při zemi a ve středu, i když vás obklopuje chaos. Pokud chcete vstoupit do své osobní síly a překonat emocionální bloky, je Tygří oko vaším křišťálovým spojencem.

Díky své odvážné a povzbuzující energii je krystal Tygří oko ideálním kamenem pro budování odvahy ve všech oblastech vašeho života. Silný význam krystalu Tygří oko je také obzvláště působivý, pokud jde o přilákání bohatství a prolomení finančních bloků. Když se spojíte s tímto energetickým kamenem, připomeňte si, že cesta k úspěchu může být plná výzev, ale když využijete energii Tygřího oka, budete mít vnitřní sílu překonat jakoukoli překážku, která se objeví ve vašem životě.

Pomáhá vám posunout perspektivu, abyste viděli cestu vpřed, a to i v době strachu. Pokud o sobě začnete pochybovat, čerpejte ze silné a stabilizující energie krystalu Tygřího oka tím, že ho naprogramujete se záměrem statečnosti a vytrvalosti.

Když využijete pozitivní energii léčivých vlastností krystalu Tygřího oka, budete se cítit soustředěni a uzemněni, což vám dodá sebevědomí a odvahu jít za svými sny. To je poselství významu krystalu Tygřího oka. I když se setkáte se strachem, kámen Tygří oko vám pomůže cítit se zmocněni a povzbuzeni, abyste se kolem něj mohli pohybovat. Krystalový význam Tygří oko místo toho, aby jednal ze strachu, posiluje váš pocit odvahy překonat strach a jednat ze síly a moci. 

Když začnete pociťovat strach nebo nejistotu, význam krystalu Tygří oko vám připomene vaši vnitřní sílu a schopnosti. Toto posílení sebevědomí vám umožňuje vytrvat, i když by bylo snadnější nebo bezpečnější se vzdát. Tygří oko, naplněné odhodláním, vám pomůže zapamatovat si, že můžete být úspěšní ve všem, co si nastavíte.

Pokud se překážkám postavíte čelně, můžete dekonstruovat vše, kvůli čemu váháte. Stálá, neochvějná energie křišťálového kamene Tygří oko vám pomáhá uznat, že tyto pocity existují, ale nenechat je ovládat váš život.

Tygří oko, někdy známý jako posunovač tvaru, promění vaši perspektivu. Tygří oko vás místo pohledu na situaci děsivou nebo zastrašující naučí vnímat každou výzvu jako příležitost vstoupit do své moci a prokázat svou statečnost. Ať už vedete obtížný rozhovor, děláte ve svém životě velkou změnu nebo jdete proti srsti, Tygří oko vám může pomoci při riskování ve všech oblastech vašeho života.

Odvaha je naučené chování, které vyžaduje čas a jeho praktikování může být obtížné. Ale když máte po boku krystal Tygřího oka, můžete se vypořádat s nepohodlím a přemoci své strachy.

Když potřebujete podporu statečnosti, můžete vytvořit účinný krystalový program pro budování odvahy. Když nosíte a umisťujete Tygří oko do svého prostředí, můžete se obklopit jeho energií a vyrovnat se s jeho odvážnou odvahou.

Záměr krystalu tygřího oka přilákat bohatství: Při práci s tygřím okem pro přilákání bohatství použijte následující krystalový záměr: Jsem mocný, úspěšný a bohatý. 

Tygří oko

Informace:

Barva: zlatožlutá až zlatohnědá

Naleziště: Západní Austrálie, Barma, Jižní Afrika, Indie, USA

Tvrdost podle Mohsovy stupnice: 6,5 - 7