Akvamarín kámen léčitelů

Nejprodávanější

Náramek Akvamarín 4 mm fazetovaný TOP kvalita #143 z přírodních kamenů
 
289 Kč
(239 Kč bez DPH)
Náramek Akvamarín valounky  #16 z přírodních kamenů
Náramek Akvamarín valounky #16 z přírodních kamenů
IHNED k odeslání (>5 ks)
Kód: 33617
 
249 Kč
(206 Kč bez DPH)
Náramek Akvamarín 8 mm kuličky  #15 z přírodních kamenů
 
690 Kč
(570 Kč bez DPH)
14 položek celkem
Tromlovaný kámen Akvamarín S velikost 15 - 25 mm - Brazílie #264
od 33 Kč bez DPH
od 40 Kč
Kód: 35439/1KS
Tromlovaný kámen Akvamarín L velikost 30 - 50 mm - Brazílie #09
od 60 Kč bez DPH
od 72 Kč
Kód: 16241/1KS
Náramek Akvamarín tromlovaný #71 - z přírodních kamenů
77 Kč bez DPH
93 Kč
Kód: 4399
Náušnice Akvamarín #47
129 Kč –28 %
Náušnice Akvamarín #47
IHNED k odeslání (>5 ks)
77 Kč bez DPH
93 Kč
Kód: 22643
Přívěsek z kamene Akvamarín vel. M - #32
149 Kč –34 %
82 Kč bez DPH
99 Kč
Kód: 23022
Tromlovaný kámen Akvamarín XXL velikost 40 - 60 mm - Brazílie #269
od 85 Kč bez DPH
od 103 Kč
Kód: 35451/1KS
Tromlovaný kámen Akvamarín XS velikost 8 - 15 mm - Brazílie #10
od 111 Kč bez DPH
od 134 Kč
Kód: 7634/101
Náhrdelník Akvamarín tromlovaný #02 - z přírodních kamenů
128 Kč bez DPH
155 Kč
Kód: 7689
Tromlovaný kámen Akvamarín XXS velikost 5 - 8 mm - Brazílie #328
od 128 Kč bez DPH
od 155 Kč
Kód: 30850/501
Náramek Akvamarín valounky  #16 z přírodních kamenů
206 Kč bez DPH
249 Kč
Kód: 33617
Náramek Akvamarín 4 mm fazetovaný TOP kvalita #143 z přírodních kamenů
239 Kč bez DPH
289 Kč
Kód: 33773
Náramek Akvamarín 8 mm kuličky  #15 z přírodních kamenů
570 Kč bez DPH
690 Kč
Kód: 33616
Akvamarín surový 2.105kg #04 - TOP kvalita - Brazílie
5 116 Kč bez DPH
6 190 Kč
Kód: 33249
Akvamarín surový 4.020kg #07 - TOP kvalita - Brazílie
10 909 Kč bez DPH
13 200 Kč
Kód: 33251

 Akvamarín patří mezi kámen mystiků, vizionářů, léčitelů, a je i kamenem hledání čistého srdce.

„Aqua“ je latinský výraz pro vodu a „mořský“ znamená „moře“, což znamená význam kamene Akvamarín a jeho spojení se starověkými vodními královstvími. Akvamarín se vyznačuje ohromující, průsvitnou bledě tyrkysovou barvou, díky čemuž je oblíbený pro začlenění do designu šperků. 


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz. Knihy - léčivé kameny a minerály. V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Tento drahý kámen podobný vodě smývá stres a strach a v jejich nepřítomnosti ponechává prostor pro mír a klid. Akvamarín chrání psychiku před přijímáním temných vibrací a negativních vzorců chování. Jemně přináší omlazení a obnovu mysli, těla i ducha.

Akvamarín také podporuje fyzické uzdravení. Stimulací krční čakry akvamarínový klenot pomáhá posilovat imunitu tím, že otevírá tok mezi srdcem a centrem energie v krku. Akvamarín je také spojován s vodou, což mu dodává chladivý účinek na tělo.

Díky svému spojení s mořem, tento léčivý krystal funguje tak, že čistí vodní prvek v našem těle, což je zásadní pro zdraví a pohodu, zejména proto, že jsme tvořeni ze 70% vodou. Akvamarín pomáhá odstraňovat emoční toxicitu a podporuje pocit vnitřního klidu.

Udělejte si svoji koupel s kamenem Akvamarín ještě kouzelnější, když jeho léčivé účinky umocníte detoxikačními himalájskými mořskými solemi a protizánětlivými výhodami solí mrtvého moře.

Zapalte svíčku pro zářící atmosféru a připravte se cestovat daleko na své šťastné místo, do svého ostrovního ráje. Když si představíte, jak se delfíni vlní ve vlnách, nechte se ponořit hlouběji do stavu relaxace, zatímco se ponoříte do vodních esencí s kamenem Akvamarín, kamenem míru a klidu.

Akvamarín má tvrdost 7,5 - 8, díky čemuž je ideální pro výrobu drahokamové esence. Když do vody vpravíte vlastnosti akvamarínu, můžete je použít k vyčištění a aktivaci krční čakry, kdykoli ji potřebujete dobít a obnovit. Drahokam Akvamarín je také známý svými výhodami péči o pleť, a proto doporučujeme použít vaši drahokamovou esenci jako kosmetickou vodu.

Vytvoření vlastní esence drahokamu pomocí akvamarínu je snadné. Pro vyčištění a aktivaci drahokamu Akvamarín a jeho záměrném naprogramování, vložte kámen do misky s čištěnou vodou, nejlépe zásaditou. Na nádobu nasaďte víko a umístěte ji na sluneční světlo na 2–4 ​​hodiny, aby se voda mohla plně nabít. Můžete ji také nechat venku po dobu 24 hodin, což kameni umožní přijímat jak plné sluneční, tak měsíční světlo. Poté přeneste vodu naplněnou krystaly do rozprašovače, kterým lze nastříkat vodu na krk a obličej.

Tento drahokam je používán námořníky jako ochranný talisman pro štěstí, který projevuje silný pocit nebojácnosti pro nadcházející cestu přes širé moře. Pro ty, kteří často cestují po vodě nebo žijí u vody, je akvamarín nezbytným talismanem štěstí, který přináší mnoho léčebných výhod.

Chcete -li získat přístup k léčivým schopnostem akvamarínu, omlaďte svou pleť a auru jednoduchým rituálem snižujícím stres, který pomáhá navrátit klid.

Akvamarínová meditace

Sedět tiše s léčivým krystalem dvacet minut a meditovat o záměru, který máte s tímto kamenem. Protože tento krystal vzbuzuje pocit klidu, vnitřní síly a odvahy, má schopnost absorbovat všechny vaše starosti a každodenní potíže a transformovat tyto negativní pocity na pozitivní a uzdravující myšlenkové vzorce. Akvamarín je také klenotem, pokud jde o posílení jasné a konstruktivní komunikace, protože dokáže vyčistit a povzbudit čakry v krku a srdci. Během tohoto terapeutického sezení položte kámen na hrudní kost nebo krk, abyste podpořili pozitivní interakce s ostatními. Funguje to tak, že vám pomůže objevit vaše pravé já, což vede k posílení pocitu odvahy, sebelásky a důvěry. 

K tomuto terapeutickému sezení budete potřebovat jeden drahokam Akvamarín a jeden krystal Křišťálu. Pohodlně se usaďte na podlahu nebo na židli ve svém posvátném prostoru, zhluboka se nadechněte a v každé ruce držte krystal.

Když se budete cítit soustředěně a uvolněně, držte na hrudi akvamarínový drahokam a nechte jeho uklidňující a klidnou energii uvolnit jakýkoli váš strach nebo fobii. Poté si přidejte Křišťál k hrudi a představte si, jak se uvolňují všechny vaše strachy a fobie, protože jeho léčivé vlastnosti vám pomohou stát se soustředěnějšími.

Vlastnosti akvamarínu

Krystaly zvětšují okolní energii, a proto je nezbytné udržovat jejich frekvence čisté a plně nabité, tak bude akvamarín a další drahokamy ve vaší sbírce fungovat na svých nejvyšších frekvencích. Existuje mnoho metod a technik, které můžete použít pro svou každodenní očistnou praxi, ale tyto metody podle nás fungují nejlépe.

Vlastnosti akvamarínu obsahují léčivé, živé síly našich starověkých moří. Tento kámen, který se vyvíjel miliony let, se hýbe, pokud jde o uklidňující nepříjemné emoce, jako je smutek nebo samota. Akvamarín je nezbytnou součástí sbírky léčivých krystalů, protože nám pomáhá znovu se připojit k životodárným vodám Země. Tento drahokam, který svolává legendárního ducha námořníků a kouzelných mořských panen, odráží hluboké vrstvy našich obrovských oceánů a jejich různé odstíny chladně modré a zelené. O akvamarínu je také známo, že zvyšuje pocity klidu tím, že podporuje vnitřní sílu a statečnost, bez ohledu na situaci.

Obnovte rovnováhu a klid ve svých energetických polích pomocí akvamarínu, ohromujícího a zářivého krystalu, který se během tisíciletí vyvinul z našich neuvěřitelně rozlehlých a krásných oceánů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení