Akvamarín kámen léčitelů

Akvamarín patří mezi kámen mystiků, vizionářů, léčitelů, a je i kamenem hledání čistého srdce.

„Aqua“ je latinský výraz pro vodu a „mořský“ znamená „moře“, což znamená význam kamene Akvamarín a jeho spojení se starověkými vodními královstvími. Akvamarín se vyznačuje ohromující, průsvitnou bledě tyrkysovou barvou, díky čemuž je oblíbený pro začlenění do designu šperků. Tento drahý kámen podobný vodě smývá stres a strach a v jejich nepřítomnosti ponechává prostor pro mír a klid. Akvamarín chrání psychiku před přijímáním temných vibrací a negativních vzorců chování. Jemně přináší omlazení a obnovu mysli, těla i ducha.

Akvamarín také podporuje fyzické uzdravení. Stimulací krční čakry akvamarínový klenot pomáhá posilovat imunitu tím, že otevírá tok mezi srdcem a centrem energie v krku. Akvamarín je také spojován s vodou, což mu dodává chladivý účinek na tělo.Díky svému spojení s mořem, tento léčivý krystal funguje tak, že čistí vodní prvek v našem těle, což je zásadní pro zdraví a pohodu, zejména proto, že jsme tvořeni ze 70% vodou. Akvamarín pomáhá odstraňovat emoční toxicitu a podporuje pocit vnitřního klidu.

Udělejte si svoji koupel s kamenem Akvamarín ještě kouzelnější, když jeho léčivé účinky umocníte detoxikačními himalájskými mořskými solemi a protizánětlivými výhodami solí mrtvého moře. Zapalte svíčku pro zářící atmosféru a připravte se cestovat daleko na své šťastné místo, do svého ostrovního ráje. Když si představíte, jak se delfíni vlní ve vlnách, nechte se ponořit hlouběji do stavu relaxace, zatímco se ponoříte do vodních esencí s kamenem Akvamarín, kamenem míru a klidu.

Nejprodávanější

20 položek celkem
Tromlovaný kámen Akvamarín S velikost 15 - 25 mm - Brazílie #264 Kód: 35439/1KS
Tromlovaný kámen Akvamarín L velikost 30 - 50 mm - Brazílie #09 Kód: 16241/1KS
Přívěsek z kamene Akvamarín vel. M - #32
99 Kč
Kód: 23022
Tromlovaný kámen Akvamarín XXL velikost 40 - 60 mm - Brazílie #269 Kód: 35451/1KS
Náušnice Akvamarín #47
Náušnice Akvamarín #47
IHNED k odeslání (>10 ks)
109 Kč
Kód: 22643
Náramek Akvamarín tromlovaný #71 - z přírodních kamenů
119 Kč
Kód: 4399
Tromlovaný kámen Akvamarín XS velikost 8 - 15 mm - Brazílie #10 Kód: 7634/101
Náramek Ametyst, růženín, akvamarín valounky #418 z přírodních kamenů Kód: 47334
Tromlovaný kámen Akvamarín XXS velikost 5 - 8 mm - Brazílie #328 Kód: 30850/501
Náhrdelník Akvamarín tromlovaný #02 - z přírodních kamenů
169 Kč
Kód: 7689
Dětský náramek Akvamarín 4 mm kuličky  #663 - z přírodních kamenů Kód: 58362
Náramek Akvamarín 4 mm kuličky  #324 z přírodních kamenů
219 Kč
Kód: 39191
Náramek Akvamarín valounky  #16 z přírodních kamenů
249 Kč
Kód: 33617
Náramek Akvamarín 5 mm kuličky  #346 z přírodních kamenů
259 Kč
Kód: 43707
Náramek Akvamarín 4 mm fazetovaný TOP kvalita #143 z přírodních kamenů Kód: 33773
Náramek Akvamarín 6 mm kuličky  #458 z přírodních kamenů
299 Kč
Kód: 49635
Náramek Akvamarín 8 mm kuličky  #15 z přírodních kamenů
419 Kč
Kód: 33616
Akvamarín surový 4.020kg #07 - TOP kvalita - Brazílie
13 200 Kč
Kód: 33251

Akvamarín má tvrdost 7,5 - 8, díky čemuž je ideální pro výrobu drahokamové esence. Když do vody vpravíte vlastnosti akvamarínu, můžete je použít k vyčištění a aktivaci krční čakry, kdykoli ji potřebujete dobít a obnovit. Drahokam Akvamarín je také známý svými výhodami péči o pleť, a proto doporučujeme použít vaši drahokamovou esenci jako kosmetickou vodu.

Vytvoření vlastní esence drahokamu pomocí akvamarínu je snadné. Pro vyčištění a aktivaci drahokamu Akvamarín a jeho záměrném naprogramování, vložte kámen do misky s čištěnou vodou, nejlépe zásaditou. Na nádobu nasaďte víko a umístěte ji na sluneční světlo na 2–4 hodiny, aby se voda mohla plně nabít. Můžete ji také nechat venku po dobu 24 hodin, což kameni umožní přijímat jak plné sluneční, tak měsíční světlo. Poté přeneste vodu naplněnou krystaly do rozprašovače, kterým lze nastříkat vodu na krk a obličej.

Tento drahokam je používán námořníky jako ochranný talisman pro štěstí, který projevuje silný pocit nebojácnosti pro nadcházející cestu přes širé moře. Pro ty, kteří často cestují po vodě nebo žijí u vody, je akvamarín nezbytným talismanem štěstí, který přináší mnoho léčebných výhod.

Chcete -li získat přístup k léčivým schopnostem akvamarínu, omlaďte svou pleť a auru jednoduchým rituálem snižujícím stres, který pomáhá navrátit klid.

Akvamarínová meditace

Sedět tiše s léčivým krystalem dvacet minut a meditovat o záměru, který máte s tímto kamenem. Protože tento krystal vzbuzuje pocit klidu, vnitřní síly a odvahy, má schopnost absorbovat všechny vaše starosti a každodenní potíže a transformovat tyto negativní pocity na pozitivní a uzdravující myšlenkové vzorce. Akvamarín je také klenotem, pokud jde o posílení jasné a konstruktivní komunikace, protože dokáže vyčistit a povzbudit čakry v krku a srdci. Během tohoto terapeutického sezení položte kámen na hrudní kost nebo krk, abyste podpořili pozitivní interakce s ostatními. Funguje to tak, že vám pomůže objevit vaše pravé já, což vede k posílení pocitu odvahy, sebelásky a důvěry. 

K tomuto terapeutickému sezení budete potřebovat jeden drahokam Akvamarín a jeden krystal Křišťálu. Pohodlně se usaďte na podlahu nebo na židli ve svém posvátném prostoru, zhluboka se nadechněte a v každé ruce držte krystal.

Když se budete cítit soustředěně a uvolněně, držte na hrudi akvamarínový drahokam a nechte jeho uklidňující a klidnou energii uvolnit jakýkoli váš strach nebo fobii. Poté si přidejte Křišťál k hrudi a představte si, jak se uvolňují všechny vaše strachy a fobie, protože jeho léčivé vlastnosti vám pomohou stát se soustředěnějšími.

Vlastnosti akvamarínu

Krystaly zvětšují okolní energii, a proto je nezbytné udržovat jejich frekvence čisté a plně nabité, tak bude akvamarín a další drahokamy ve vaší sbírce fungovat na svých nejvyšších frekvencích. Existuje mnoho metod a technik, které můžete použít pro svou každodenní očistnou praxi, ale tyto metody podle nás fungují nejlépe.

Vlastnosti akvamarínu obsahují léčivé, živé síly našich starověkých moří. Tento kámen, který se vyvíjel miliony let, se hýbe, pokud jde o uklidňující nepříjemné emoce, jako je smutek nebo samota. Akvamarín je nezbytnou součástí sbírky léčivých krystalů, protože nám pomáhá znovu se připojit k životodárným vodám Země. Tento drahokam, který svolává legendárního ducha námořníků a kouzelných mořských panen, odráží hluboké vrstvy našich obrovských oceánů a jejich různé odstíny chladně modré a zelené. O akvamarínu je také známo, že zvyšuje pocity klidu tím, že podporuje vnitřní sílu a statečnost, bez ohledu na situaci.

Obnovte rovnováhu a klid ve svých energetických polích pomocí akvamarínu, ohromujícího a zářivého krystalu, který se během tisíciletí vyvinul z našich neuvěřitelně rozlehlých a krásných oceánů.