Chytha

Příroda nám skutečně ukazuje svoji moc na svých darech. Platí to i v případě drahých kamenů, které jsou na první pohled zajímavé a něčím výjimečné.

Kouzlo drahého kamene Chytha

Drahý kámen Chytha není na trhu nijak dlouho, ale přesto si již dokázal najít své příznivce a upřímně nelze se tomu ani divit. Jedná se o odrůdu hadce neboli serpentinitu s velmi zajímavou a originální kresbou. Obecně jsou tyto kameny přeměněné horniny, které tvoří především minerály z již právě zmíněné skupiny serpentinu, dále chryzotil a v menší míře olivín, mastek, magnezit a magnetit.

Kámen Chytha je také známý jako hadí kámen a je to možná i tím, že je tvořen zelenými serpentinovými minerály. Zvláštní zelená barva poté údajně rezonuje v úrovni srdeční čakry. A jeho černé skvrny obsahují pro změnu zvýšené množství mikroskopických rudních minerálů a zde se nejvíce jedná o magnetit.

Díky tomu, že se dá perfektně a bez větších problémů leštit, tak je ideální možností pro výrobu dekoračních předmětů nebo se hodí na výrobu šperků. Jeho skutečně jedinečná kresba podtrhne poté i ručně vyrobené náramky, náhrdelníky, náušnice nebo i prstýnky. Velmi zajímavé jsou například kameny vsazené do broží.

Nejprodávanější

Chytha 1 1
Kartička s popiskem kamene Chytha #30
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 59081
 
5 Kč
Tromlovaný kámen Chytha XL velikost 30 - 45 mm - Čína #378
Tromlovaný kámen Chytha XL velikost 30 - 45 mm - Čína #378
IHNED k odeslání (>10 balení)
Kód: 44778/1KS
 
od 99 Kč
Tromlovaný kámen Chytha L velikost 25 - 35 mm - Čína #353
Tromlovaný kámen Chytha L velikost 25 - 35 mm - Čína #353
IHNED k odeslání (>10 balení)
Kód: 39426/1KS
 
od 89 Kč
3 položek celkem
Chytha 1 1
Novinka
Kartička s popiskem kamene Chytha #30
IHNED k odeslání (>10 ks)
5 Kč
Kód: 59081
Tromlovaný kámen Chytha L velikost 25 - 35 mm - Čína #353 Kód: 39426/1KS
Tromlovaný kámen Chytha XL velikost 30 - 45 mm - Čína #378 Kód: 44778/1KS

 

Kámen, který přitáhne pozornost

Všeobecně se k drahým kamenům vztahují různé legendy nebo se jim přisuzují léčebné vlastnosti. Ani tento drahý kámen Chytha není žádnou výjimkou. V první řadě je častokrát velkým společníkem při různých meditacích a to proto, že dokáže pozitivně ovlivnit mysl, která se poté soustředí na podaný výkon. Je pravdou, že si údajně poradí i s celým tělem, které se celkově zklidní, uvolní a díky tomu se otevře srdeční a korunní čakra. V podstatě by se dalo říci, že je to ideální drahý kámen určený všem pro dnešní dobu, protože neustále žijeme v nějakém shonu nebo stresu a v podstatě všichni se snažíme o to, abychom našli vnitřní klid.

Ten kdo skutečně věří v jeho jedinečnou uzdravující moc, tak si Chythu pořizuje i z toho důvodu, že se používá pro napojení s duchovním světem. Pomůže tak najít nejen správné pochopení té pravé cesty, ale disponuje i konejšivými účinky na duši. A ten, kdo nevěří v jeho působení, tak může obdivovat jeho krásu, kterou nikdo nemůže napodobit.