Křišťálové pyramidy

Přemýšleli jste někdy, proč si dávní egyptští vladaři zvolili pro své hrobky zrovna podobu pyramidy? Není žádným tajemstvím, že tento tvar patří mezi tradiční informační a energetické harmonizátory. Informace je totiž určitý druh povelu, který nastavuje momentální stav energie a hmoty v časoprostoru.

Zmenšené podobizny pyramidy mají velmi podobné účinky, jako původní gigantické stavby. Jakmile je zachován „zlatý řez“ tedy pomě stran v trojúhelníku 3:4:5 a 65° sklon při severo–jižní orientaci, tak získáte předmět s potřebnou rezonancí a obdobného efektu. V tomto ohledu ani nezáleží na materiálu, ze kterého je pyramida vytvořená.

Nejprodávanější

Křišťál pyramida 42 x 42 mm + LED světlo - TOP kvalita #111
 
940 Kč
Křišťál pyramida 43 x 43 mm + LED světlo - TOP kvalita #110
 
940 Kč
Křišťál pyramida 43 x 43 mm + LED světlo #109
Křišťál pyramida 43 x 43 mm + LED světlo #109
IHNED k odeslání (1 ks)
Kód: 46875
 
640 Kč
7 položek celkem

 

Díky své funkčnosti pyramida výborně působí na prostředí v okolí člověka. Ve Vašem bytě tak může po umístění předmětu dojít k zabránění plesnivění a hnití. Váš organismus bude celkově posílen, včetně Vaší imunity a schopnosti se regenerovat. Neutralizují také nebezpečné geopatogenní zóny, které způsobují rakovinotvorní onemocnění. A v poslední řadě komplexně vylepší kvalitu Vašeho spánku.

Ačkoliv materiál neovlivňuje výše uvedené vlastnosti, tak může přispět ještě k lepšímu působení, ve Vašem bytě. Křišťál patří mezi jednu z nejčistších odrůd křemene a odedávna je spojován s všestranným pozitivním působením. Ve formě pyramidy je zapracován tak, aby vydával naprosto unikátní zvuk, který se jen těžko popisuje slovy.

Křišťálové pyramidy vydávají několik tonů o vysoké frekvenci a jejich zvuková vibrace trvá neobvykle dlouho. U větších kusů je tón slyšitelný dokonce až osm minut. Spousta uživatelů tento zvuk pojmenovává jako „zvuk vesmíru“.

Účinek zvukového působení je vskutku blahodárný. Dochází k celkovému uklidnění a zmírnění napětí, pravidelnější dech a zlepšení nálady. Tyto účinky nejsou dodnes dopodrobna probádány, ale ti, kteří je slyšeli se shodují, že mají velkou sílu. Křišťálová pyramida se tak stává spolehlivým společníkem do každé domácnosti.