Šungitové pyramidy

Díky své funkčnosti pyramida výborně působí na prostředí v okolí člověka. Ve Vašem bytě tak může po umístění předmětu dojít k zabránění plesnivění a hnití. Váš organismus bude celkově posílen, včetně Vaší imunity a schopnosti se regenerovat. Neutralizují také nebezpečné geopatogenní zóny, které způsobují rakovinotvorní onemocnění. A v poslední řadě komplexně vylepší kvalitu Vašeho spánku.

Ačkoliv materiál neovlivňuje výše uvedené vlastnosti, tak může přispět ještě k lepšímu působení, ve Vašem okolí. Materiálem může být například věčný kámen zdravíšungit. Jeho pouhá přítomnost odstraňuje nepříjemné efekty elektromagnetických polí, které často v ložnicích zhoršují znatelně kvalitu spánku. Určitě ale pyramidu neumisťujte přímo pod postel! Jinak můžete docílit opačného účinku.

Šungit navíc ještě posiluje přirozený efekt pyramid v potlačování geopatogenních zón. Společně jsou tak nezastavitelnými partnery v boji proti onkologickým onemocněním. Ať už si přejete vyrušit negativní podzemní prameny, signál z TV nebo z počítače, popřípadě vylepšit spánek, tak je pro Vás šungitová pyramida tou nejlepší volbou.