Mramor

Nejprodávanější

Yoni kamenné vajíčko Mramor #23 + podstavec
Yoni kamenné vajíčko Mramor #23 + podstavec
IHNED k odeslání (> 5 ks)
Kód: 33660
 
389 Kč
(321 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Yoni kamenné vajíčko Mramor #23 + podstavec
321 Kč bez DPH
389 Kč
Kód: 33660

Mramor je oblíbeným kamenem, který je specifický svým zajímavým vzhledem a zbarvením. To je v odstínech bílé, šedé a černé barvy, utvářejících různé vzory.

Mramor vás na první pohled zaujme svým atraktivním vzhledem a zajímavým zbarvením nejen do odstínů bílé, šedé a černé, ale i růžovo-fialové. Jedná se v podstatě o kalcit, kdy vlivem tvrdých podmínek došlo k jeho přeměně právě na mramor. Z astrologického pohledu se mramor perfektně hodí pro všechna znamení zvěrokruhu. A jakými vlastnostmi vás tento kámen potěší?

Vlastnosti mramoru a jeho účinky na fyzické a psychické zdraví

Mramor má spoustu úžasných vlastností, kterými vás oslní. Je skvělý jako pomocník pro bolavou duši a tiší tak různé citové problémy. Pokud se ocitnete na rozcestí a nevíte, jak se rozhodnout nebo jste se dostali do slepé uličky, mramor pomáhá pochopit situaci a umožňuje snáze se posunout dál. Podporuje rozvoj přirozených instinktů. Napomáhá také těm, kteří jsou věčně nespokojeni a přivádí je na cestu k nalezení rovnováhy a spokojenosti.

Mramor také působí proti různým druhům stresů a dalším se stresem souvisejícím chorobám. Dále zmírňuje různé druhy alergických reakcí. Podporuje zdravý růst a vývoj dětí.

Dále mramor posiluje vnitřní orgány jako jsou ledviny, slezina, střeva a pokožka.

Čištění a nabíjení mramoru

Stejně tak jako jiné drahé kameny i mramor by se měl podrobit pravidelné očistě a také nabíjení, a to pro zachování jeho maximální funkčnosti. Čištění mramoru provádějte omytím pod proudem vlažné vody. Nabíjení pak provádějte na drúze křišťálu na denním světle, a to po dobu alespoň 2 hodin.

Yoni kamenné vajíčko z mramoru

Z mramoru si můžete pořídit speciální předmět ve tvaru vajíčka. Yoni kamenné vajíčko z mramoru je speciální druh kamene opracovaný právě do tvaru vajíčka. Setkat se můžete také s pojmy „intimní vajíčko“ nebo „vaginální vajíčko“. Slouží totiž k posilování ženského pánevního dna, které dokáže výrazně zpevnit třeba po porodu nebo různých obtížích.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení