Mramor

Nejprodávanější

Yoni kamenné vajíčko Mramor #114 + podstavec
Yoni kamenné vajíčko Mramor #114 + podstavec
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 33660
 
389 Kč
1 položek celkem
Yoni kamenné vajíčko Mramor #114 + podstavec
389 Kč
Kód: 33660

Mramor je oblíbeným kamenem, který je specifický svým zajímavým vzhledem a zbarvením. To je v odstínech bílé, šedé a černé barvy, utvářejících různé vzory.

Mramor vás na první pohled zaujme svým atraktivním vzhledem a zajímavým zbarvením nejen do odstínů bílé, šedé a černé, ale i růžovo-fialové. Jedná se v podstatě o kalcit, kdy vlivem tvrdých podmínek došlo k jeho přeměně právě na mramor. Z astrologického pohledu se mramor perfektně hodí pro všechna znamení zvěrokruhu. A jakými vlastnostmi vás tento kámen potěší?

Vlastnosti mramoru a jeho účinky na fyzické a psychické zdraví

Mramor má spoustu úžasných vlastností, kterými vás oslní. Je skvělý jako pomocník pro bolavou duši a tiší tak různé citové problémy. Pokud se ocitnete na rozcestí a nevíte, jak se rozhodnout nebo jste se dostali do slepé uličky, mramor pomáhá pochopit situaci a umožňuje snáze se posunout dál. Podporuje rozvoj přirozených instinktů. Napomáhá také těm, kteří jsou věčně nespokojeni a přivádí je na cestu k nalezení rovnováhy a spokojenosti.

Mramor také působí proti různým druhům stresů a dalším se stresem souvisejícím chorobám. Dále zmírňuje různé druhy alergických reakcí. Podporuje zdravý růst a vývoj dětí.

Dále mramor posiluje vnitřní orgány jako jsou ledviny, slezina, střeva a pokožka.

Čištění a nabíjení mramoru

Stejně tak jako jiné drahé kameny i mramor by se měl podrobit pravidelné očistě a také nabíjení, a to pro zachování jeho maximální funkčnosti. Čištění mramoru provádějte omytím pod proudem vlažné vody. Nabíjení pak provádějte na drúze křišťálu na denním světle, a to po dobu alespoň 2 hodin.

Yoni kamenné vajíčko z mramoru

Z mramoru si můžete pořídit speciální předmět ve tvaru vajíčka. Yoni kamenné vajíčko z mramoru je speciální druh kamene opracovaný právě do tvaru vajíčka. Setkat se můžete také s pojmy „intimní vajíčko“ nebo „vaginální vajíčko“. Slouží totiž k posilování ženského pánevního dna, které dokáže výrazně zpevnit třeba po porodu nebo různých obtížích.