Andělská aura

Andělská Aura magický křišťál

Bez ohledu na to, jak nudný je váš každodenní život, význam kamene andělské aury vás může naplnit čistým kouzlem optimismu. Jako vysoce vibrační kámen je andělská aura dokonalým prostředkem k duchovnímu propadu. Nalaďte se na energii tohoto kamene a omlaďte svůj pocit lásky k světu, ostatním a životu obecně. Tento krystal, který je pokoven vysoce kvalitními kovy, jako je platina a stříbro, mísí vysokou vibrační sílu přírody se zářením vytvořeným úpravou vzácných kovů.

Nejprodávanější

Tromlovaný kámen Křišťál Andělská aura XXXS velikost 3 - 8 mm - Brazílie #618
 
od 130 Kč
Tromlovaný kámen Křišťál Andělská aura XL velikost 40 - 50 mm Brazílie #585
 
od 50 Kč
Tromlovaný kámen Křišťál Andělská aura XXS velikost 5 - 10 mm - Brazílie #531
 
od 129 Kč
5 položek celkem

Význam kamene Angel Aura je o odhalení krásy mezi vašimi pouty s ostatními. Obnovuje vaši víru v lidstvo, oživuje vaše vnitřní dítě a přeje vám, abyste se podíleli na větším dobru. Spojte se s léčivými vlastnostmi andělské aury, abyste pozitivně vyživili svou srdeční čakru. Léčivé vlastnosti křemene Angel aura nejenže otevřou energetické bloky, kvůli nimž je pro vás těžké se vyjádřit, ale také vám přinesou jasnost, takže vše, co komunikujete, je autentické. Ať už používáte kámen andělské aury, abyste se stali upřímnějšími a milujícími sebe i ostatní, oceníte účinek, který jeho energie má na vaši celkovou pohodu. Zamilujte se do nekonečných možností, které život představuje používání vlastností andělské aury jako váš magický průvodce.

Když držíte kámen Angel Aura, cítíte okamžitý příval radostné, omlazující energie. Držení blízko u srdce vám zvedne náladu a pomůže vám přijmout optimističtější přístup. To k vám nejen přitahuje více lidí, ale také vám žehná energií, která také čerpá příležitosti. Angel Aura je velmi silná meditace, protože vás spojuje s andělskou říší. Nechte nebeskou podstatu tohoto krystalu očistit vaši perspektivu negativity a nahradit ji čistotou mysli i srdce.