Stromatolit

Nejprodávanější

Hmatka Stromatolit 40 - 45 mm #52 placička
Hmatka Stromatolit 40 - 45 mm #52 placička
IHNED k odeslání (2 ks)
Kód: 23060
 
93 Kč
(77 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Hmatka Stromatolit 40 - 45 mm #52 placička
77 Kč bez DPH
93 Kč
Kód: 23060

Jedním z nejstarších minerálů je stromatolit. Některé druhy se mohou pochlubit stářím, které překročí i tři miliardy let. Jeho nošení pomůže v mnoha oblastech. Magie přírody je velice rozmanitá a každý si v ni může najít přesně takový kámen, který je pro něho tím pravým. Jedním ze zajímavých minerálů je stromatolit. Je to minerál bochníkového tvaru, který vznikl v mělkých pravěkých mořích vysrážením vápenného kalu.

  • Zkamenělé stromatolity jsou považovány na nejstarší fosilie.
  • Jejich stáří může být až více než tři miliardy let.

Stromatolity jsou jedny z prvních organismů, které se na zemi objevily. Díky tomu, že byly velice rozšířené a vznikaly v různých prostředích, nacházejí se v mnoha barevných variantách. K nejstarším nalezištím patří Bolívie. Pokud bychom chtěli najít stromatolit v současné době, pak bychom museli zavítat k australskému pobřeží, do oblasti, která se nazývá Žraločí zátoka.


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz. Knihy - léčivé kameny a minerály. V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Minerál stomatolit pro zdraví i psychickou pohodu

Stromatolit je pomocníkem při bakteriálních onemocněních a infekcích. Další pozitivní účinky má na tělesnou tkáň a na pohybové ústrojí. Také podporuje vylučování a pomůže stabilizovat krevní tlak. Jeho pozitivní účinky poznají také astmatici.

  • V oblasti duchovna se stromatolit využívá na očištění mysli od všech zatěžujících myšlenek.
  • Tím pomůže otevřít se všemu novému a změnit svůj pohled na současný svět plný problémů.
  • Vrátí tedy do vašeho života pohodu a vyrovnanost.

Navodí vám pocit nekonečné radosti a štěstí. Tím pádem budete otevřeni novým prožitkům, ke kterým může patřit láska a osvícení.

Stromatolit jako šperk i talisman

Stromatolit můžeme nosit u sebe jako talisman anebo si ho nechat zasadit do nějakého krásného šperku. Je výjimečný především svou strukturální kresbou. Ta dokonale vynikne po vybroušení. Je to také hezký dárek pro někoho, komu chcete dopřát v životě štěstí a spokojenost.

  • Stromatolit může pomoci dát vašemu životu nový rozměr a tím pádem i smysl.
  • Navrátí vám také ztracenou rovnováhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení