Safír

Nejprodávanější

Náramek Rubín - Safír tromlovaný #223 - z přírodních kamenů
299 Kč –24 %
Původně: 299 Kč  (–24 %)
228 Kč
(188 Kč bez DPH)
Náramek Rubín - Safír 4 mm kuličky z přírodních kamenů #148
 
429 Kč
(355 Kč bez DPH)
Náramek Safír 3 mm fazetovaný z přírodních kamenů #140
 
329 Kč
(272 Kč bez DPH)
4 položek celkem
Náramek Rubín - Safír tromlovaný #223 - z přírodních kamenů
299 Kč –24 %
188 Kč bez DPH
228 Kč
Kód: 19041
Náramek Safír tromlovaný #222 - z přírodních kamenů
299 Kč –24 %
188 Kč bez DPH
228 Kč
Kód: 19040
Náramek Safír 3 mm fazetovaný z přírodních kamenů #140
272 Kč bez DPH
329 Kč
Kód: 33644
Náramek Rubín - Safír 4 mm kuličky z přírodních kamenů #148
355 Kč bez DPH
429 Kč
Kód: 33650

Přírodní safír jako zdroj sebekoncentrace a ovládání

Ne jen tak náhodou se safíry považují za nejvzácnější a nejcennější drahokamy vůbec. Primárně se díky jeho vlastnostem s ním můžeme setkat v kombinaci s drahými kovy. Má nádherné odstíny a disponuje velkou tvrdostí a odolností. Ve světe klenotů se tedy jedná o skutečně žádanou komoditu. Tomu samozřejmě odpovídá i jeho pořizovací cena. Řeč je však o jeho opracované verzi, pokud budete chtít safír nosit, je možné některé méně vzácné safíry získat za zlomek ceny.

Vyšší moc byla přisuzována kamenům již ve Starověkém Egyptě a Mezopotámii. V ezoterii se řada z nich používá pro své léčebné účinky dodnes. 


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz. Knihy - léčivé kameny a minerály. V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Věříte na magickou sílu krystalů?

Jejich léčebná síla nebyla nikdy úplně prokázána, a přesto se najde nespočet příznivců ezoterie a léčitelství, kteří pracují právě s těmito minerály. Je otázkou, zda je jejich moc skutečně tak zázračná a dokáže léčit nejrůznější neduhy, se kterými si mnohdy poradí až moderní medicína. Říká se, že pomohou léčit bolavého ducha, jsou přílivem čisté energie či nás ochrání před zlem. Možná jim jejich nositelé někdy přisuzují až magické účinky. Není se tak čemu divit, že jejich obliba v posledních letech roste. Zda je tomu skutečně tak, je spíše otázkou. Jedno je ale jisté, pokud tomu tak skutečně je, proč tuto magickou sílu nevyužít ve svůj prospěch. Krystalů je však celá řada a při jejich výběru je vhodné dát na svůj instinkt, případně se poradit s proškoleným personálem.

Účinky na tělo, které jsou přisuzovány safíru

Safír dokáže posílit oči, účinně bojovat s horečkou, zastavovat krvácení z nosu nebo třeba odstraňovat stres. Jedná se o minerál, který je určený k meditaci, léčení a jeho nošením je možné si přilákat lásku, prosperitu nebo peníze. Mezi jeho naleziště patří například Srí Lanka, Thajsko, Brazílie nebo Austrálie.

Druhů safírů je nespočet, každý má na tělo navíc rozdílné účinky. Liší se samozřejmě i cenou. Vybírejte proto skutečně pečlivě, aby vám nošení kamene přineslo co možná největší přínos.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení