Apofylit

Apofylit využívá sílu dávných roztavených lávových proudů a přináší vysoké vibrace světla, o kterých je známo, že uklidňují pocity úzkosti, strachu a starostí. Tento silný, ale jemný léčivý krystal je nezbytností pro vaši sbírku drahokamů, protože pomáhá uklidnit nervózní mysl ve chvílích stresu.

Chcete-li těžit z léčivých vlastností apofylitu, sedněte si klidně s kamenem po dobu dvaceti minut. Během tohoto terapeutického sezení nechte apofylit odnést starosti a problémy, o které se nemůžete podělit s ostatními. Apofylit je úžasný lék na úzkost, což je běžný problém v našem uspěchaném, moderním světě. Pokud máte pocit úzkosti, apofylit je silný léčivý kámen, který okamžitě uklidňuje roztřepené nervy éterickými vibracemi světla, které prostupují srdeční čakrou. Apofylitový kámen prospívá mysli a tělu tím, že jej vrací do souladu se Zemí. Apofylit s nádechem zeleně nám připomíná naše spojení s přírodou, která pomáhá uzemnit ducha a vést duši do prostoru klidu a vyrovnanosti. 

Nejprodávanější

Apofylit zelený se zeolitem 2.490 kg - Indie #K111
Apofylit zelený se zeolitem 2.490 kg - Indie #K111
IHNED k odeslání (1 ks)
Kód: 46090
 
8 490 Kč
1 položek celkem
Apofylit zelený se zeolitem 2.490 kg - Indie #K111
8 490 Kč
Kód: 46090

Apofylit - odvozeno z řeckého slova „apo“ a „phyllon“, což znamená „odlupuje se“, apofylit - význam pochází z jeho tendence k vločkování při zahřívání v důsledku ztráty vody. Mnoho kamenů obsahuje malé inkluze stilbitu, které vibrují energií lásky. Tyto vysoké vibrace pomáhají vnést do vašeho prostoru andělskou energii a naplnit vaši bytost láskou a podporou.

Když se dostaví úzkost, okamžitě to naruší vaši vnitřní rovnováhu a způsobí negativní myšlenkové vzorce, díky nimž se budete cítit emočně paralyzováni a dušeni. Apofylitový kámen má kořeny v myšlence aplikovat dětskou spontánnost a lehkost na stresovou situaci. Chcete-li bojovat proti pocitům stresu, meditujte s apofylitovým kamenem a okamžitě pociťte, jak se vaše duše nabíjí lehkostí, díky které se budete cítit uvolněně a šťastně.

Význam kamene apofylit je založen na jeho schopnosti očistit mysl a tělo od negativních psychických potíží. Ale na rozdíl od jiných léčivých krystalů, apofylitový kámen funguje obzvláště dobře při odstraňování emocionálních traumat z dětství. Apofylit vlastnosti nás vedou k našemu skutečnému vnitřnímu já, což nám umožňuje uvolnit negativní chování a myšlenkové vzorce, které nám již neslouží. Dodává nám odvahu být věrní sami sobě otevřením a čištěním třetího oka a korunní čakry, což z něj činí mocný krystal, který lze použít při meditaci.

Některý apofylit má odstín růžové nebo oranžové a otevírá srdeční čakry a podporuje uvolňování starých emocionálních ran. Když se negativní pocity začnou rozplývat, obnoví se rovnováha aury pro celkový pocit pohody a spokojenosti. Podržte apofylitový kámen ve své ruce a pocítíte okamžité snížení stresu a úzkosti. Tyto kameny mají také silné čisticí vlastnosti, které mu dávají schopnost zesílit energii prostoru nebo jiných krystalů umístěných v jeho blízkosti. Apofylitový krystal, kámen léčivého světla a čisté, přirozené radosti, nám připomíná naše vnitřní dítě a vrací nás ke štěstí a lehkosti bytí.

Jednoduše vdechněte léčivou lásku k apofylitu a vydechněte ústy veškerou negativitu a toxickou energii spojenou s úzkostí. Opakujte mantru, až to přejde, a každým nádechem stimulujte mírové uzdravení. Jakmile se budete cítit více jako vy, vyčistěte svůj apofylitový kámen jeho umístěním na měsíční světlo přes noc nebo jej očistěte šalvějová šmouha.

Apofylit také působí na zvětšení prostoru kolem vás svými silnými čistícími a obnovujícími účinky. Pociťte energii kamene ve svých rukou a začněte meditovat nad konkrétním záměrem, který do něj chcete vnést, jako je hojení ran z minulosti, uvolňování negativních myšlenkových vzorců nebo ochrana mysli a těla před škodlivou energií.

Zhluboka dýchejte a vnímejte silné vibrace míru a lásky, které naplňují vaše tělo i ducha. Nechte kámen otevřít a vyrovnat třetí oko a korunní čakry, energetická centra pro povzbuzení moudrosti a přirozené harmonie mysli a těla. S každým nádechem vdechněte léčivou lásku apofylitu a vydechněte jakoukoli negativní energii blokující vaše čakry.

Další způsob, jak využít léčivé vlastnosti apofylitu je integrovat jej do své každodenní rutiny. Apofylitové šperky jsou snadným způsobem, jak mít tento krásný a energizující kámen u sebe, ať jste kdekoli.