Aktinolit

Nejprodávanější

Náramek Křišťál s Aktinolitem 4 mm kuličky #141 z přírodních kamenů
 
169 Kč
(140 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Náramek Křišťál s Aktinolitem 4 mm kuličky #141 z přírodních kamenů
140 Kč bez DPH
169 Kč
Kód: 33746

Aktinolit a křišťál v dokonalé kombinaci

Aktinolit je unikátní kámen bílé, šedé či zelené barvy tvořící jehlicovité krystaly a pro esoteriky je světlem v temnotě. Zahání obavy, pomáhá znovu nalézt ztracenou cestu ke svým cílům, vizím a snům, předcházet pocitům osamění a odcizení, otevřít srdce druhým a při společenských kontaktech nastavit přátelské vibrace.


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz. Knihy - léčivé kameny a minerály. V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Co je aktinolit

Aktinolit je minerál metamorfovaných hornin ze skupiny klinoamfibolů, pojmenovaný v roce 1794 Richardem Kirwanem názvem vycházejícím z řeckého aktina - paprsek a lithos - kámen. Někdy se mu říká zářivý kámen, smaragdit, tremolit či smaragdový provázek. Má podobu sloupcovitých až jehlicovitých krystalů, zrnité a vláknité masy či snopkovitého útvaru. Hlavními složkami minerálu jsou železo a křemík, proto má nejčastěji zelenoušedozelenou barvu. Mírní potíže s vlasy, vlasovou pokožkou i kůží na celém těle a pomáhá při mykózách a ekzémech.

Účinky aktinolitu

Aktinolit je kámen psychické i fyzické ochrany, pomáhá překonávat těžké situace, stres, traumata, úrazy i nemoci. Rozvíjí kreativitu, zvyšuje sebevědomí, vnáší do života nadhled a ochraňuje své majitele. Zahání negativní myšlenky, podporuje pozitivní myšlení a zdravou asertivitu. Uvádí tělo, mysl a duši do rovnováhy a harmonizuje tělesné funkce v našem těle. Často je nazývám paprskovým kamenem, kvůli jeho podobě i způsobu pronikání čisté energie skrze auru. Propojí vás s ostatními lidmi i s vesmírem, upevní toleranci a vzájemné porozumění.

Magické vlastnosti

Aktinolit byl lidem známý již od starověku. V Číně lidé věří, že aktinolit umí změnit a přitáhnout správný osud. Na Uralu nalezení aktinolitu přináší bohatství, slávu, úspěch a naplnění vašich tužeb. Afričtí šamani jeho magické vlastnosti s efektem kočičího oka používají k odhalení lži. Pokud mluvíte pravdu, kámen ve vaší dlani začne světélkovat. Aktinolit se hodí hlavně pro Blížence, Kozorohy, Štíry a Ryby.

Aktinolit a křišťál v jedinečné kombinaci

Křišťál je kámen zdraví, štěstí, lásky a bohatství, přináší energii, odbourává negace, čistí a harmonizuje čakry i celé tělo. Posiluje účinky jiných kamenů a zesiluje toužebné myšlenky, meditace a modlitby. Vytváří harmonii, pohodu a ochranu, rozvíjí duchovno a duševní inteligenci. Křišťál s aktinolitem je výjimečná kombinace pro nalezení vlastní správné cesty a je vhodný jako ochranný talisman.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení