Porcelanit

Nejprodávanější

Hmatka Porcelanit 35 - 45 mm #65 placička
Hmatka Porcelanit 35 - 45 mm #65 placička
IHNED k odeslání (> 5 ks)
Kód: 23106
 
103 Kč
(85 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Hmatka Porcelanit 35 - 45 mm #65 placička
85 Kč bez DPH
103 Kč
Kód: 23106

Porcelanit můžete znát také pod názvem porcelánový jaspis. Vzniká při tepelné přeměně slínitých hornin a jílovitých břidlic ve chvíli, kdy se dostane do styku s požárem nebo se žhavým magmatem a zřejmě právě proto má v sobě ukrytou tak mimořádnou sílu. K čemu se dá tento nádherný kámen využít?

Příroda umí vytvořit v podobě porcelanitu v podstatě přírodní keramiku s převažujícím oxidem křemičitým, ale i oxidy hliníku, vápníku, železa a hořčíku. Krásný kámen hraje doslova všemi barvami. V jeho originální struktuře se objevuje červená, hnědočervená, hnědá, oranžová, žlutá, modravě šedá s lasturnatým lomem. Jeho matně skelný lesk má téměř voskový povrch.

Kreativní síla porcelanitu

Když vezmete porcelanit do dlaně, pocítíte jeho unikátní sílu. Tento pozoruhodný kámen umí podporovat kreativitu, fantazii i inspiraci. Podporuje činnost mozku a zlepšuje schopnost soustředění a koncentrace. Právě proto si jej oblíbili umělci a kreativci všeho druhu. Zejména spisovatelé, malíři či sochaři. Kámen vám dodá sebevědomí a pomůže vám vymezit se vůči vašemu okolí.


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz. Knihy - léčivé kameny a minerály. V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Uveďte tělo do rovnováhy

Máte pocit, že vaše imunita potřebuje posílit a chcete tělo ochránit před infekcí? Porcelanit upravuje acidobazickou rovnováhu a redukuje překyselení, které vede k zánětům a dalším potížím v těle. U žen také úspěšně tiší menstruační bolesti. Pomůže vám při nízkém krevním tlaku, chronické únavě i kožních potížích.

Dejte smysl životu

Porcelanit vám vnukne nové nápady k realizování cílů. Napomáhá koncentraci a celkové odolnosti organismu. Pomáhá při labilitě a bezcílnosti. Podněcuje k tvoření, aniž byste propadli sklonu stavět vzdušné zámky. Umožní vám přeměnit vize a ideje do skutku. Pocítíte jeho sílu a energii, zažene obavy a strach z nejisté budoucnosti a ve spánku vám budou běžet hlavou šťastné sny, po kterých se ráno probudíte svěží.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení