Porcelanit

Nejprodávanější

Hmatka Porcelanit 35 - 45 mm #65 placička
Hmatka Porcelanit 35 - 45 mm #65 placička
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 23106
 
103 Kč
1 položek celkem
Hmatka Porcelanit 35 - 45 mm #65 placička
103 Kč
Kód: 23106

Porcelanit můžete znát také pod názvem porcelánový jaspis. Vzniká při tepelné přeměně slínitých hornin a jílovitých břidlic ve chvíli, kdy se dostane do styku s požárem nebo se žhavým magmatem a zřejmě právě proto má v sobě ukrytou tak mimořádnou sílu. K čemu se dá tento nádherný kámen využít?

Příroda umí vytvořit v podobě porcelanitu v podstatě přírodní keramiku s převažujícím oxidem křemičitým, ale i oxidy hliníku, vápníku, železa a hořčíku. Krásný kámen hraje doslova všemi barvami. V jeho originální struktuře se objevuje červená, hnědočervená, hnědá, oranžová, žlutá, modravě šedá s lasturnatým lomem. Jeho matně skelný lesk má téměř voskový povrch.

Kreativní síla porcelanitu

Když vezmete porcelanit do dlaně, pocítíte jeho unikátní sílu. Tento pozoruhodný kámen umí podporovat kreativitu, fantazii i inspiraci. Podporuje činnost mozku a zlepšuje schopnost soustředění a koncentrace. Právě proto si jej oblíbili umělci a kreativci všeho druhu. Zejména spisovatelé, malíři či sochaři. Kámen vám dodá sebevědomí a pomůže vám vymezit se vůči vašemu okolí.


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz. Knihy - léčivé kameny a minerály. V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Uveďte tělo do rovnováhy

Máte pocit, že vaše imunita potřebuje posílit a chcete tělo ochránit před infekcí? Porcelanit upravuje acidobazickou rovnováhu a redukuje překyselení, které vede k zánětům a dalším potížím v těle. U žen také úspěšně tiší menstruační bolesti. Pomůže vám při nízkém krevním tlaku, chronické únavě i kožních potížích.

Dejte smysl životu

Porcelanit vám vnukne nové nápady k realizování cílů. Napomáhá koncentraci a celkové odolnosti organismu. Pomáhá při labilitě a bezcílnosti. Podněcuje k tvoření, aniž byste propadli sklonu stavět vzdušné zámky. Umožní vám přeměnit vize a ideje do skutku. Pocítíte jeho sílu a energii, zažene obavy a strach z nejisté budoucnosti a ve spánku vám budou běžet hlavou šťastné sny, po kterých se ráno probudíte svěží.