Limnokvarcit

Nejprodávanější

Tromlovaný kámen Limnokvarcit L velikost 30 - 45 mm - Slovensko #157
Tromlovaný kámen Limnokvarcit L velikost 30 - 45 mm - Slovensko #157
IHNED k odeslání (>10 balení)
Kód: 9830/1KS
 
od 41 Kč
1 položek celkem
Tromlovaný kámen Limnokvarcit L velikost 30 - 45 mm - Slovensko #157 Kód: 9830/1KS

Pokud jste ještě neslyšeli o léčbě s kameny či minerály, které pochází z přírody, tak se nyní můžete seznámit s jedním skvostem, který upoutá vaši pozornost. Podíváme se tak trochu do hloubky na Limnokvarcit. Že jste o něm neslyšeli? Ono není divu, protože existuje mnoho stovek různých kamenů, které nám vydala příroda, a mají v sobě ukrytou nějakou moc, která může i nemůže ovlivnit vaše životy. Z některých z nich si pořídíme dekorace do bytů, domů nebo dokonce i do kanceláří, kde pracujeme. A jiné zase poslouží pro výrobu šperků, krásných náramků nebo náhrdelníků. Dokonce i v podobě náušnic jejich kouzlo nezmizí.

Ale zpět ke zmíněnému minerálu, který patří mezi skvosty, které vznikly při sopečných činnostech. Díky tomu snad mají i takovou zajímavou, až přitažlivou barvu, která má zemité vybarvení. Tóny se předhání, který bude nejvíce vidět a tak jsou hnědé, béžové a dokonce tentokrát jim nevadí ani našedlá barva. A protože muži ne příliš rádi nosí tyto šperky, tak si kamínek mohou uschovat i do kapsy. Ani v tomto případě o nic nepřijdou, protože jeho energie bude pracovat i tak.


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz níže.

Knihy - léčivé kameny a minerály

V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Originální kousek

Výhodou těchto zajímavých kamenů je rozhodně to, že neexistuje stejný kousek, tudíž v podstatě mohou mít stejný vliv na zdraví člověka, ale budou vypadat odlišně. Je pravdou, že zrovna limnokvarcit nepatří mezi moc známé minerály, avšak rozhodně má svoji pozici mezi léčivými kameny. Navíc svým složením odpovídá směsí chalcedonu, opálu a někdy je součástí i čistý křemen. Díky tomu, že vzniká ze směsné horniny, tak má zvláštní zemité vybarvení. Otevírá tak řadu možností, které zajisté ocení každý.

Pojďte se podívat, proč by měl být například vaším blízkým klenotem.

  • Pořiďte si ho, pokud chcete vyhledávat v životě nové příležitosti. Otevírá údajně dveře k novým začátkům a ty jsou hodně motivující pro každého.
  • Rozšiřuje rovněž lidské schopnosti a tím objevuje vaše skryté talenty, o kterých ani nevíte.
  • Ovlivňuje velmi příznivě vědomí, podporuje v nových projektech a přináší i jistou inspiraci do nových začátků.

Celkově dokáže probudit v člověku chuť něco dělat, což není těžké pochopit, protože v podstatě umí nastavit fyzické tělo tak, abyste mohli čerpat a ne se příliš vydávat.