Chryzopras

Nejprodávanější

Náramek Chryzopras valounky #155 z přírodních kamenů
Náramek Chryzopras valounky #155 z přírodních kamenů
IHNED k odeslání (> 5 ks)
Kód: 33780
 
249 Kč
(206 Kč bez DPH)
Náramek Chryzopras tromlovaný #225 - z přírodních kamenů
269 Kč –33 %
Původně: 269 Kč  (–33 %)
179 Kč
(148 Kč bez DPH)
Tromlovaný kámen Chryzopras S velikost 10 - 25 mm - Austrálie #297
Tromlovaný kámen Chryzopras S velikost 10 - 25 mm - Austrálie #297
IHNED k odeslání (> 5 balení)
Kód: 16193/1KS
 
od 25 Kč
(od 21 Kč bez DPH)
4 položek celkem
Tromlovaný kámen Chryzopras S velikost 10 - 25 mm - Austrálie #297
od 21 Kč bez DPH
od 25 Kč
Kód: 16193/1KS
Tromlovaný kámen Chryzopras M velikost 15 - 30 mm - Austrálie #144
od 25 Kč bez DPH
od 30 Kč
Kód: 16181/1KS
Náramek Chryzopras tromlovaný #225 - z přírodních kamenů
269 Kč –33 %
148 Kč bez DPH
179 Kč
Kód: 19043
Náramek Chryzopras valounky #155 z přírodních kamenů
206 Kč bez DPH
249 Kč
Kód: 33780
Chryzopras 

Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz níže.

Knihy - léčivé kameny a minerály

V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Pokud se chryzopras dostal do vašeho života, berte to jako znamení, že potřebujete emocionální změnu. Chryzopras, známý tím, že projevuje optimismus, radost a štěstí, je jedním z nejlepších antidepresiv ve světě krystalového hojení. Pokud máte kontrolní seznam emocionálních onemocnění, jako je deprese, úzkost a stres, krystalické vlastnosti chryzoprasu jsou účinným předpisem pro povzbuzení pozitivnějšího pohledu na život. Uchovávejte tento drahokam ve svém rohu a nezapomeňte se vždy dívat na světlou stranu, a to i během zataženého počasí.

Pokud se bouřkové mraky úzkosti a strachu začnou valit dovnitř a větry, vichřice otřásají okenicemi vašeho přirozeného klidu, je načase využít kámen chryzopras a jeho spojení se srdeční čakrou. Jeho uvolňující a klidné vibrace pomáhají zchladit intenzivní emoce, když udeří bouře úzkosti. Aktivace tohoto energetického centra umožňuje silnější tok léčivé energie srdcem, což nejen zvyšuje cirkulaci na buněčné úrovni, ale také vás přibližuje životu ze srdce a přijímání univerzální lásky.

Tento drahokam, chladná a uklidňující odrůda chalcedonu, byl oblíbencem Alexandra Velikého, který během svého úsilí o ovládnutí světa přivolal jeho léčivé síly. V dávných dobách byl jediným zdrojem této vzácné formy křemene region v jihozápadním Polsku. Ve skutečnosti byl chryzopras datován již v době železné a byl běžným rysem slezského řezbářství a zdiva. Tradice začlenění chryzoprasu do dekorativního umění pokračovala v 18. století s Frederickem II., pruským králem. Poté, co dobyl region, použil pozemková ložiska zelené chryzoprasu k výzdobě sálů svého oblíbeného paláce v Postupimi poblíž Berlína. Tím ale dobré vibrace nekončí ...

V širším kontextu našeho tajemného a rozpínavého vesmíru je krystal chryzopras součástí světle modro-zeleného barevného paprsku. Představte si tropické smaragdové vody, které se otírají o bílý písek, obraz ráje. A kámen vás tam může teleportovat, kdykoli se k němu dostanete. Nechte se svou starodávnou moudrostí vést k božskému světlu vnitřní pravdy a osvícení, když plujete po tyrkysové řece vnitřního míru ozářené zářivým bílým světlem.

Stejně jako cvičení jógy, chryzopras je o sladění, což z něj činí nezbytný doplněk vaší každodenní wellness rutiny. Vycentrujte svou srdeční čakru a vnímejte, jak vyzařuje svou láskyplnou energii do vesmíru. Efektivní léčebné rozvržení pro udržení a obnovení vnitřní rovnováhy začíná tím, že si lehnete na jógovou podložku v posvátném léčebném prostoru bez nepořádku a rušivých vlivů. Vyčistěte místnost šalvějovým kouřem a vedle kamene umístěte zapálenou svíčku, krásný detail, který pomáhá navodit náladu pro léčivé krystalické ošetření. Držte kámen v každé ruce a vizualizujte si pozitivní vibrace proudící vašimi čakrami, které působí na vyvážení levé a pravé strany těla.

Díky svému napojení na životodárné vody planety je chryzopras také vynikající pro napájení vody. Doba koupele je již kouzelná, maximální úleva od stresu a relaxace se svíčkami a luxusními bublinami. Umístění kamene chryzopras do vody však zvýší anti terapeutické účinky vody. Držte kámen na hrudi, zatímco se máčíte ve vaně, a přemýšlejte o svém záměru, ať už to zahrnuje odpuštění, pozitivní vnitřní růst nebo povzbuzení zázraků ve vašem životě.

Podobně jako u jiných kamenů srdeční čakry jako např růženín a nefrit chryzopras pomáhá přilákat hojnost lásky, což z něj činí klenot, pokud jde o srdeční záležitosti. Pokud bojujete se zlomeným srdcem nebo osamělostí, tento nádherný kámen má sílu okamžitě vás odvézt na nedotčené pobřeží tropického ráje obklopeného oslnivými smaragdovými vodami.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení