Kříšťálové lampy

Lampa z minerálu křišťál – očišťuje a harmonizuje okolí. Křišťálové lampy se v dnešní době používají zejména k dekorativnímu účelu. A to vzhledem k vlastnostem křišťálu, který je lesklý, třpytivý a odráží světlo. Lampa z křišťálu tak dokáže vytvořit neopakovatelnou atmosféru. Ale jsou za křišťálem jenom třpytky? Můžeme v něm toho nalézt více? 

Lampa z křišťálu očistí a dobíjí energii v celém domě 

Při pořízení lampy z křišťálu si domů přinesete také mistra léčitele. Když ho umístíte někam doprostřed domu, bude energii v sobě absorbovat, ukládat a následně uvolňovat a regulovat. Můžeme tedy říct, že umí dokonale pohltit to špatné a udržovat prostředí dokonale čisté. Pomáhá soustředění a uvolnění mysli. Je kamenem podpory a moudrosti. Křišťálovou stojací lampu proto umísťujte kamkoliv v místnosti, kde rádi trávíte volný čas.

Nejprodávanější

Křišťálová lampa elektrická 2 - 3 kg - #01 přírodní kámen
 
1 390 Kč
1 položek celkem
Křišťálová lampa elektrická 2 - 3 kg - #01 přírodní kámen
1 390 Kč
Kód: 9930

Jakou křišťálovou stojací lampu vybrat?  

Velmi oblíbené je pořízení lampy z minerálu křišťál v podobě obelisku či křišťálového hrotu. Jedná se o symbol stability, ochrany a také životní síly. Tento vybroušený hrot vás dokáže nadchnout pro život. Doslova ve vás probudí vášeň k životu a novou energii. Dokonale vás ochrání před negativními vlivy, pohltí vše špatné a udrží vaše prostředí dokonale čisté. Kromě obelisku si můžete také pořídit křišťálovou drůzu, která se umisťuje například do náramků. 

Lampa z křišťálu jako podpora zdraví

Hledáte-li pozitivní účinky křišťálové lampy na zdraví, pak jich u křišťálu najdete mnoho. Má zajímavé léčivé účinky. Z energetického hlediska je to účinný zesilovač. Dokáže pracovat s energií takovým způsobem, že ji dá do dokonalého stavu a odstraní tím nerovnováhu. Působí pozitivně na fyzickou i emocionální rovinu těla a harmonizuje vaše tělo i mysl. Bojuje proti jakékoli nemocí zejména prostřednictvím posílení imunitního systému těla.