Naděje K44 - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže 225ml #59 | Naděje

Kód: 32357
Výprodej
509 Kč / ks 421 Kč bez DPH 226 Kč / 100 ml
IHNED k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater.

 

Kúra obsahuje

  • Leuzea - Maralí kořen (T24)
  • Ostropestřec (T30)
  • Bříza (P2)
  • Kotvičník (P56)
  • Arálie (P59)

 

Užívání kúry

Současně užívat leuzeu, ostropestřec, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete kotvičník a pokračujete v užívání s leuzeou a ostropestřecem, pokud dojdou tak bez nich. Po využití lahvičky kotvičníku vezmete arálii a doužívat. 

Po využití kúry je vhodné pokračovat kúrou pokračovací K44A, která zesiluje účinek této kúry. 

Leuzea /Maralí kořen/ - tinktura z byliny

Tinktura z byliny Leuzea, neboli Maralí kořen. Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, příznivý vliv na imunitu, kardiovaskulární systém, stimulace duševních schopností, posílení adaptačních schopností při stresu.

 

Leuzea (Maralí kořen) - zajímavosti

Již první ruští osadníci zjistili, že jeleni maralové na podzim vykopávají kořeny této rostliny a s chutí je požírají. Mezi Altajci se traduje, že pomáhá udržovat zdravý organismus a omlazuje. Leuzea saflorová je víceletá bylina, která připomíná náš bodlák s pěkným světle fialovým květenstvím. Zpracovávají se hlavně kořeny, které obsahují ekdysteroidy, silice, třísloviny, kumariny, flavonoidy, alkaloidy.

Prakticky důležité jsou zejména seskviterpenické laktony, které jsou prokazatelně biologicky aktivní. Používá se v různé formě, často jako nálev, ale silnější účinky má tinktura. Leuzea prokazuje tonizační a imunostimulační účinky podobné ženšenu. Povzbuzuje mentální aktivitu, stimuluje životní procesy, pomáhá v adaptaci organismu na stres. Příznivě ovlivňuje činnost srdce a cév.

Ostropestřec mariánský - tinktura z byliny

Tinktura z byliny ostropestřec. Upevnění zdraví a funkce jater, ochrana jaterní tkáně, podpora detoxikačních účinků jater, trávení a pročišťování těla, příznivé ovlivnění stavu a funkce srdce.

 

Ostropestřec – zajímavosti

Ostropestřec je pěstovaná léčivka původem ze Středomoří. Je to dvouletý dekorativní bodlák, jehož plody – nažky se zpracovávají produkty příznivě působící na různé tělní orgány.  Hlavní obsahovou složkou je sylimarin, což je směs flavonoidů s jednotlivými složkami silybinin,  silydianin a silycristin. Dále se hojně vyskytují aminy tyramin a histamin a fenolická látka kvercetin. Nejúčinnější a proto i nejvíce používanou formou výrobku z ostropestřce jsou lihové tinktury ze semen a z mladých klíčků. Ostropestřec působí blahodárně na trávicí soustavu, zejména na játra. Podporuje jejich funkci a detoxikační aktivitu, chrání jaterní tkáň. Usnadňuje trávení, je výborným prostředkem pro pročišťování těla. Příznivě působí i na stav a funkci srdce.

Bříza - tinktura z pupenů

Tinktura z pupenů břízy. Udržování normální hladiny cholesterolu v krvi, podpora funkce jater, ledvin a střevního traktu, usnadnění trávení a pročišťování těla.

 

Zajímavosti o bříze

Bříza je jedním z nejstarších stromů severní Evropy. Je to krásný, časně pučící, štíhlý strom. Již v mytologii hrály významnou roli její větvičky, neboť se věřilo, že probouzejí lásku. U severských národů je symbolem obnovení životní síly, zejména při použití pupenů, v Rusku byla symbolem zdraví. Je zde tradičním elixírem života bohatým na minerály. Bříza podporuje činnost jater, ledvin a střevního traktu, posiluje detoxikační procesy v těle. Usnadňuje trávení, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu.

Kotvičník pozemní - tinktura z pupenů

Tinktura z pupenů kotvičníku pozemního. Podpora zdraví a funkce srdce, udržování obsahu železa v krvi a srážlivosti krve, čištění krve, zklidnění nervového systému, blahodárné působení na dýchací systém, na kůži a dásně, posílení sexuální touhy a výkonnosti. 

 

Zajímavosti o kotvičníku

Je to jednoletá nenápadná poléhavá rostlina, která roste na rumištích, pastvinách, podél cest na jihu Ruska, na Kavkazu, ve Střední Asii, v Číně a Indii. Celá rostlina, ale hlavně plody obsahují řadu účinných látek, např. sapogeniny, steroidní saponiny, alkaloidy, flavonoidy, vitamíny aj., nejúčinnější je však pupenová tinktura.

Kotvičník podporuje kardiovaskulární soustavu: pomáhá udržovat obsah železa v krvi, normální srážlivost krve, napomáhá jejímu čištění. Zklidňuje nervový systému, posiluje sexuální touhu a výkonnost. Tonizuje svaly, dodává energii, posiluje imunitu. Blahodárně působí na dýchací systém, kůži a dásně.

Aralka mandžuská - tinktura z pupenů

Tinktura z pupenů aralky mandžuské. Léčivá rostlina, která je často využívána jako náhrada ženšenu.

 

Zajímavosti o aralce mandžuské

Domovinou aralky, rychle rostoucího keře, je Dálný východ. K podpůrným účelům se využívá hlavně kořen, u pupenových extraktů  pak vlásečnicové kořeny s bohatým množství účinných látek. K nejdůležitějším z nich patří bílkoviny, škrob, uhlohydráty, éterický olej, minerály, alkaloidy, triterpeny a saponiny - aralosidy. Původní obyvatelé četných oblastí |Dálného východu používají bylinný čaj s kořeny aralky pro celkové osvěžení organismu. Aralka je považována za rostlinný adaptogen, je oblíbená a často využívaná jako obdoba ženšenu.

 
Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: