Orientální zboží a Relaxace

Pro odpočinek po dlouhém dni plném stresu nám orientální zboží nabízí mnoho možností. Od vonných tyčinek, které vás pohladí na duši nádhernými vůněmi, přes františky až po tibetské misky vytvářející kouzelné tóny uklidňujících vibrací, orient přináší mnoho příjemných možností odpočinku.

Váš duševní klid a pohoda jsou mnohem důležitější, než si mnoho z nás myslí a vytvoření prostředí pro dokonalý relax není vůbec snadné. Orientální zboží je ideální volbou.

Nejprodávanější

Bez názvu 18
Stojan na vonné tyčinky - dřevěný - růžový #52
IHNED k odeslání (9 ks)
Kód: 50987
 
34 Kč
Bez názvu 14
Stojan na vonné tyčinky - dřevěný - modrý #50
IHNED k odeslání (9 ks)
Kód: 50985
 
34 Kč
Bez názvu 12
Stojan na vonné tyčinky - dřevěný - fialový #53
IHNED k odeslání (10 ks)
Kód: 50984
 
34 Kč
5 položek celkem

 

Vonné tyčinky a františky

Vonné tyčinky jsou populární a cenově dostupný způsob relaxu. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru, provoňte celý byt a oddejte se naprostému uvolnění. Tyčinky jsou k dostání v různých variantách jako jsou vůně samostatných bylin, kombinace pro meditace, aromaterapii nebo i mixy vůní.

Vonné františky jsou pro tento typ odpočinku také velmi vhodné. Od tyčinek se liší tím, že je nemůžete držet v ruce za štěpinu (část tyčinky bez vonných ingrediencí). To proto, že se skládají jen z vonné ingredience vytvarované do drobného kuželu. Musí tedy vždy hořet na podložce.

Vonné svíčky

Další možností pro relaxaci jsou vonné svíčky. Provoní váš byt a vydrží vonět po mnoho hodin, na rozdíl od tyčinek a františků, které hoří průměrně desítky minut. Stejně jako tyčinky jsou vhodnou podporou pro meditaci a k dostání v široké škále vůní.

Tibetské misky

Tibetské misky jsou aktivnějším relaxem z orientu. Přejížděním paličkou po okraji misky vytváříme tóny a vibrace, které mají blahodárné účely jak na naši psychiku, tak na tělo.

Můžete s nimi meditovat nebo s pomocí jejich frekvencí pracovat se svými čakrami. K dostání jsou jak malé, cestovní misky, tak i velké chrámové. Malá miska ale nemá menší účinky než velká, takže se nebojte si pořídit drobnější.

Nahřívací polštáře

Nahřátý polštářek s uklidňující vůní uvolní například bolestivá místa, ale jsou vhodné i pro potřeby každodenní relaxace.