Zvonkohry

Nejprodávanější

Zvonkohra Achát - čakrová 7 barev z přírodního kamene #577
 
369 Kč
Zvonkohra Achát žlutý z přírodního kamene #576
Zvonkohra Achát žlutý z přírodního kamene #576
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 50375
 
369 Kč
Zvonkohra Achát červený z přírodního kamene #575
Zvonkohra Achát červený z přírodního kamene #575
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 9063
 
449 Kč
9 položek celkem
Zvonkohra Achát - čakrová 7 barev z přírodního kamene #577
369 Kč
Kód: 50376
Zvonkohra Achát žlutý z přírodního kamene #576
369 Kč
Kód: 50375
Zvonkohra Achát červený z přírodního kamene #575
449 Kč
Kód: 9063
Zvonkohra Achát zeleno modrý z přírodního kamene #574
449 Kč
Kód: 8653
Zvonkohra Achát modrý z přírodního kamene #573
449 Kč
Kód: 8626
Zvonkohra Achát růžový z přírodního kamene #572
449 Kč
Kód: 8625
Zvonkohra Achát natur z přírodního kamene #571
449 Kč
Kód: 8624
Zvonkohra Achát fialový z přírodního kamene #570
449 Kč
Kód: 8623
Zvonkohra Achát zelený z přírodního kamene #569
449 Kč
Kód: 8615

Hledáte dekoraci do svého domova, která bude zároveň elegantní, jemná, zajímavá a originální? Vyzkoušejte zvonkohru, jejíž součástí jdou drahé kameny.

Zvonkohra jako meditační nástroj

Žijeme v době, kde je prakticky stres na denním pořádku. Hlavně všechno stihnout, na nic nezapomenout, splnit všechny pracovní povinnosti, které se musí skloubit s rodinným životem. A tento výčet slov musím a nesmím, by mohl pokračovat. Jenomže někdy je zapotřebí si udělat čas, zastavit se a odpočinout si. Zkrátka jen tak posedět, nabrat energii a svoji mysl osvobodit od všech negativních slov a činností, které berou sílu. K takovému posezení se skvěle hodí zvonkohry z drahých kamenů. Důvodů proč jsou to právě ony, je samozřejmě mnoho.

  • Drahé kameny mají od pradávna léčivou moc a uvolňují jen pozitivní energii, která zase příznivě ovlivňuje lidské tělo a duši.
  • Vypadají přímo tajemně, dokáží upoutat pozornost a právem si ji zaslouží. Příroda je obdarovala nejen barvou, ale i zajímavou strukturou, která se hned tak jinde nevidí.
  • Mohou být opravdu skvělou dekorací, kterou lze sladit podle barev v interiéru.
  • Při jemném vánku vydává zvonkohra velmi jemný a uklidňující zvuk, který působí velmi pozitivně na lidský organismus. Je příjemné se zaposlouchat do tohoto drobného nástroje.

Zvonkohry z drahých kamenů mohou být i krásným dárkem pro někoho, kdo dokáže ocenit jejich jemnost, vnitřní krásu a dokonce i poselství drahých kamenů. Unikátní spojení kovu, barevných drahých kamenů dokáží přinést útěchu i vnitřní, kdy člověk dokáže načerpat duševní pohodu a odpočinout si od starostí. Při dopadu slunečních paprsků se lístky drahých kamenů rozzáří, protože načerpají tu další správnou vlnu, kterou jim příroda vysílá, aby mohly šířit dál své poslání.

Vhodný dárek

Ke každému drahému kameni se vztahuje jistá legenda. Pokud chcete věnovat někomu vhodný dárek a rozhodli jste se pro zvonkohru z drahých kamenů, tak rozhodně chybu neuděláte. Je ale pravdou, že byste měli určitě vědět něco o daném jedinci, abyste mu mohli věnovat dar přesně podle jeho potřeb, aby zvonkohra mu hrála vždy jen milou a přívětivou hru, která bude pro něho balzámem.  

Říká se, že zvonkohry nás vracejí do našeho dětství. Mají příjemný zvuk, který uklidňuje a přináší i jistou úlevu od starostí, které na nás každý den dopadají.

Zvonkohra, kterou si zamilujete

Pokud se podíváte na nabídku zvonkoher, tak trh jimi doslova překypuje. Zatímco některé moc nenadchnou svým vzhledem, tak lze najít i cenné poklady. A to doslova a do písmene. Zvláště pokud se bude jednat o zvonkohry z drahých kamenů, které mají ještě daleko hlubší poselství.

Přímo magickou moc mají právě drahé kameny, které se používají k výrobě těchto bytových dekorací. Mohou se zavěsit prakticky kamkoliv, kde je chcete mít, dívat se na ně, dopřát svému sluchu velmi uklidňují zvuky a navíc nechat na sebe působit sílu léčivých kamenů. Vhodným místem může být v interiéru lustr nebo volný prostor, kam lze zvonkohru zavěsit. Pokud máte balkon, zimní nebo letní zahradu, tak neváhejte a zvonkohru pořiďte i sem na tato místa. Ideální je rovněž prostor v altánku, terase nebo pergole, kde máte místo pro venkovní odpočinek. Zde navíc oceníte i možnost proudění vzduchu, že dokáže rozzvučit tenké plátky drahých kamenů do libého zvuku.

Proč zrovna drahé kameny?

Zvonkohry jsou vyrobeny z různého materiálu, ale právě drahé kameny jsou spojovány s magickou a léčivou silou, proto není divu, že o zvonkohry s drahými kameny je takový zájem. Samozřejmě si lze vybrat takovou, která bude mít poselství přímo pro vás a to má skutečně každý kámen zcela individuální. Co ale všechny přináší společného, to je pouze pozitivní stránka, která vás posune kupředu. Dokáže velmi příznivě působit jak na zdravotní stav jedince, tak i na duši, kterou opravdu jemně umí pohladit a potěšit.

Investice do těchto jedinečných skvostů je v podstatě investicí do vlastního zdraví a to se vždycky vyplatí. Zvonkohra z drahých kamenů je rovněž i vhodným dárkem pro každou slavnostní příležitost. Dokonce je zcela možné si pořídit více druhů zvonkoher, které mohou vytvořit jedinečnou atmosféru plnou pohody a klidu. A rozhodně achátové kameny vás nikdy nezklamou vzhledem, strukturou i provedením.