Yoni vajíčko - Jaspis obrázkový - #3

690 Kč –64 %
Yoni vajíčko - Jaspis obrázkový - #3
690 Kč –64 % 249 Kč
Skladem

Yoni Vajíčka Yoni vajíčko je název pro speciální druh kamene (polodrahokamu) opracovaného do tvaru vajíčka. Yoni je sanskrtského slova sloužící k pojmenování ženských genitálií. Povrch tohoto vajíčka je krásně hladký, aby mohlo snadno vklouznout do vagíny. Nejde o žádný módní výstřelek, tyto kameny používali už před tisíci lety zejména ženy v Číně. Ptáte se, proč byste si měli do vagíny něco takového vkládat?Yoni vajíčko - nejen posílení pochvy. Vajíčko slouží hlavně k posílení svalstva pochvy a celkové ozdravení ženských genitálií, včetně dělohy. Vajíčka se také nazývají energetickými vajíčky, protože jsou vyrobeny z různých druhů léčivých kamenů, které mají pozitivní vliv na organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yoni vajíčko je název pro speciální druh kamene (polodrahokamu) opracovaného do tvaru vajíčka. Yoni je sanskrtského slova sloužící k pojmenování ženských genitálií. Povrch tohoto vajíčka je krásně hladký, aby mohlo snadno vklouznout do vagíny. Nejde o žádný módní výstřelek - tyto kameny používali už před tisíci lety zejména ženy v Číně. Ptáte se, proč byste si měli do vagíny něco takového vkládat?  

Nejen posílení pochvy Vajíčko slouží hlavně k posílení svalstva pochvy a celkové ozdravení ženských genitálií, včetně dělohy. Vajíčka se také nazývají energetickými vajíčky, protože jsou vyrobeny z různých druhů léčivých kamenů, které mají pozitivní vliv na organismus. Říká se, že používáním vajíčka se může vaše děloha doslova očistit od negativních pocitů, zážitků a emocí, což má následně blahodárný vliv na vztah ženy k jejímu vlastnímu tělu a sexualitě.  

Vajíčko se nemusí pouze vkládat do pochvy, některé ženy si energetické vajíčka ukládají na podbřišek, což má také léčivé účinky. Častými kameny, ze kterých se energetické vajíčka vyrábějí, jsou achát, kalcit, nefrit, labradorit, karneol, jaspis či růženín.  

Rozměry vajíčka jsou 45x35mm a váha 65-70g.  

Bude Vám odesláno totožné vajíčko z obrázku včetně podstavce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Yoni Vajíčka, intimní vajíčko, vaginální vajíčko Yoni
Druh: Jaspis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: