Ke každé objednávce od nás obdržíte dárek. Při nákupu nad 1.000,- DOPRAVA ZDARMA.

Svícen na svíčku - Kalcit přírodní - 0.900 kg #57

Kód: 7950
359 Kč 297 Kč bez DPH
IHNED k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svícen z kalcitu na 1 čajovou svíčku.

Váha: 0.900 kg

výška: 6 cm

šířka: 10 cm

hloubka: 10 cm

Bude vám odeslán konkrétní svícen z fotografie + svíčka zdarma

Kalcit - je účinný zesilovač a čistič .

 • Pokud máte kalcit v místnosti, pomůže vám udržet v rovnováze.
 • Rovněžpomůže proměnit v .
 • Odstraňuje z těla nečistou .
 • Kalcit urychluje vývoj a růst. Je to duchovní kámen, spojuje nás s vyšším vědomím.
 • Na k přístupu k vyšší moudrosti a rozvoji parapsychologické schopnosti, jasnovidectví a cestování mimo tělo.
 • Kalcit je všeobecně vhodný při meditaci, protože otevírá nové obzory a přináší klid mysli.
 • Zároveň Kalcit povzbuzuje ke kreativitě a tvořivosti, přináší radost, lehkost, uvolnění.
 • Je velmi nápomocný, když ztrácíme motivaci a ovládá nás lenost.
 • Dodává a nadšení na všech úrovních.
 • Zklidňuje mysl, rozvíjet zdravý úsudek, schopnost analyzovat, povzbuzuje paměť.
 • Otevírá nás životu a ochotu navazovat kontakty.
 • Přivádí do rovnováhy citové napětí, nahrazuje ho klidem a vyrovnaností.
 • sebedůvěru a schopnost překonávat neúspěchy.

Na vyšší duchovní úrovni pr kalcit všechny čakry, udržuje je v rovnováze a dodává .

- -: při osteoporóza.

Kalcit ve formě náramku, by se měl pravidelně čistit a nabíjet.


Čištění:

 • Kalcit se tak, že ho vložíte asi na 3-5 minut pod vlažnou tekoucí vodu (učiňte tak i před jeho prvním použitím a pak pravidelně několikrát za měsíc dle potřeby).
 • Pokud Kalcit nosíte každý den, tak ho myjeme častěji, ale také po nějakém konfliktu, výměně energií, po ckém útoku, po stresu a pod.
 • Kameny absorbují do sebe z okolí, očištění vodou je zbaví .

Nabíjení:

Očištěný náramek položte na čistý bílý papír, který dejte na parapet okna (nejlépe zvenčí, ale pokud se nedá, postačí i zevnitř). Na něm nechte nabít náramek celou noc při měsíčním světle (nejsilněji nabití je při úplňku měsíce, ale účinné jsou všechny jeho fáze). Některé kameny můžeme takto nabíjet i při slunečním světle, ale mnohé z nich jsou citlivé na slunce a mohli by na něm změnit své zabarvení. Nabíjení při měsíčním světle je univerzální pro všechny druhy kamenů.

Nošení náramku z Kalcitu:

Pro dosažení nejsilnějšího účinku by se měl náramek nosit stále a sundávat pouze při koupání. Neměl by se náramku z Kalcitu nikdo dotýkat, pouze jeho nositel. Pokud se tak stane, omyjte náramek pod proudem vlažné vody cca 3-5 minut.

Pokud máme v úmyslu absorbovat kamene, přijmout jeho - a ochné - nosíme ho na receptivní ruce (u praváků levá ruka) nebo pokud chceme přenášet kamene na jiných, s ním, tak používáme projektivní ruku (u praváků pravá ruka). Můžeme nosit i několik náramků současně. Třeba je však správně zkombinovat a právě při kamenech často platí, že méně je někdy více.

Pokud budete nosit například cký náramek z kalcitu spolu s ckým náramkem z křišťálu, zesílí se účinek obou kamenů a celkově se zharmonizuje působení.

Kalcit a jeho zbarvení

Černý kalcit funguje jako kámen, který v sobě vzpomínky a znovu je vyvolává, díky čemuž se dá odhalit, co se v minulosti odehrálo. Ukotvuje a "vrací" do hmotného těla duši, která přežila trauma nebo stres. depresi a poslouží jako věrný společník každé duši, která se právě prodírá temnotou.

Modrý kalcit poslouží jako jemně cí kámen v době zotavování a relaxace. a rozhání ve všech tělesných rovinách. Jemně tiší nervy, úzkost a odstraňuje emoce. Pokud se použije na krční čakru, rozjasňuje komunikaci - zvláště tam, kde panuje nesoulad. Modrý kalcit pohlcovat , filtrovat ji a vracet zpět ke prospěchu toho, kdo ji vysílá.

Čirý kalcit je "všeem" - zvláště v podobě elixíru. Jde o účinný detoxikační prostředek. Čirý kalcit hrající duhovým barevným spektrem přivodit mohutné změny, je to kámen nových začátků. Čirý kalcit v sobě skrývá schopnost důkladné by duše. Otevírá a vnitřní i vnější zrak.

Zlatý kalcit je vynikající pro meditaci. Dodává duši ostražitost a bdělost, protože uzemňovat výše mentální zpět do pozemského hmotného světa. Umisťuje se na pupeční nebo korunní čakru.

Zelený kalcit duši, utkvělou, zkostnatělou víru a staré navyklé vzorce chování. Obnovuje duševní . opouštět staré návyky. Na komunikaci a přechodu ze stagnace k činnosti. Zelený kalcit dětem, aby se v debatách dokázali držet vlastního názoru. Jedná se o účinný stimulátor imunitního systému. Mimořádně dobře , když rozložíme krystaly k ochným účelům. Jedná se o kámen, který pohlcovat a zbavovat tělo bakteriálních infekcí. Blahodárně na artritidu a stahování vazů či svalů. při bě kostí. Jeho zelené paprsky snižují , , snižují hladinu adrenalinu a ruší ne vzniklou hněvem. Zelený kalcit přikládán pravidelně na tělo pohlcuje ne a měl by proto být po použití vyčištěn.

Islandský kalcit zesiluje vize a oči. nacházet skrytý smysl vyřčeného slova, snižuje napětí způsobené migrénami. Tento druh kalcitu je vynikajícím čisticím prostředkem na jemnohmotné tělesné úrovni.

Ožový kalcit je vysoce ckým a očistným kamenem cím zejména na nižší čakry. Ožový kalcit udržuje v rovnováze city, zažehnává strach, překonávat deprese. Odstraňuje problémy a maximalizuje potenciál. Tento kámen má vý účinek na rozmnožovací systém, žlučník a střevní poruchy. Odstraňuje z těla hleny.

Manganokalcit (růžový kalcit) je srdečným krystalem udržujícím spojení s říší andělů. Kámen odpuštění, zbavit se strachu a smutku, který se zmocnil srdce v minulosti a přináší ničím nepodmíněnou lásku. nám přijmout se tak, jací jsme. vo na nervový systém, napětí a úzkost. Dá se použít preventivně proti vzniku migrény. Láskyplná růžového kalcitu jemně odstraňuje odpor. Krystal pomůže každému, kdo utrpěl nějaké trauma nebo se stal obětí napadení.

Červený kalcit , zesiluje city, vůli k životu a otevírá srdeční čakru. Odstraňuje nečinnou a likviduje různé bloky vznikající v organismu. Rezonuje se základními čakrami, kterým dodává a je. strach, protože pochopit jeho příčiny. Vitalita červeného kalcitu dodává celé společnosti. Na vyšší úrovni odstraňuje různé bloky, které nám brání pokročit dál v životě.

Žlutý (zlatý) kalcit poslouží jako účinný odstraňovač všeho zlého, který současně povzbuzovat vůli. Je nadaný, zvláště v podobě elixíru, téměř zázračnou energií. Povzbuzuje meditaci, navozuje hluboké stavy uvolnění a duchovního osvícení, zajišťuje spojení s vyššími zdroji duchovní moudrosti. Přikládá se na čakru solar plexu nebo na korunní čakru. Žlutý kalcit se vyznačuje mimořádně expanzivní energií.

Naleziště: USA, Velká Británie, Belgie, Česká republika, Slovensko, Peru, Island, Rumunsko, Brazílie

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícen z kalcitu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.9 kg
Druh: Kalcit
Původ: Brazílie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: