PYRAMIDY - VĚŽE

Minerály jsou k dostání v mnoha různých tvarech a způsobech opracování. Každý tvar má své výhody a vlastnosti. Jedním z těchto tvarů jsou leštěné pyramidy, minerály opracované do tvaru drobného jehlanu. Tvar pyramidy je již po tisíciletí vnímán jako posvátný po celém světě, jak ve starověkém Egyptě, tak v kultuře dávných Mayů a na moha dalších místech v průběhu dějin lidstva.

Proč si pořídit krystal ve tvaru pyramidy?

Efekt tvaru jehlanu na použití krystalu pro spirituální účely je hlavně ve směrování energie. Jeho široká podstava zaručuje stabilitu a špička nahoře pomáhá k soustředění energie do jednoho bodu. Tvar pyramidy posiluje efekt a energii minerálu a shromažďuje ji ve své špičce. Odtamtud ji potom můžeme směřovat tam, kde ji chceme využít. Dále mají také pyramidy schopnost doplnění energie a zmírnění stresu.

Symbol pyramidy značí cestu člověka ke světlu. To díky názoru, že pyramidy pomáhají spojovat vědomí člověka s kosmem a nejvyšším vědomím.

Nejprodávanější

Růženín pyramida 87x85 mm 493 g TOP kvalita #B64
Růženín pyramida 87x85 mm 493 g TOP kvalita #B64
IHNED k odeslání (1 ks)
Kód: 56570
 
1 490 Kč
Růženín pyramida 78x77 mm 429 g TOP kvalita #B63
Růženín pyramida 78x77 mm 429 g TOP kvalita #B63
IHNED k odeslání (1 ks)
Kód: 56569
 
1 290 Kč
3 položek celkem
Šungit pyramida 4.5 x 4.5 cm - TOP kvalita - leštěná šungitová pyramida Kód: 13352
Šungit pyramida 6 x 6 cm - TOP kvalita - leštěná šungitová pyramida Kód: 5947
Šungit pyramida 3 x 3 cm - TOP kvalita - leštěná šungitová pyramida Kód: 5945

 

Jak a na co použít krystal ve tvaru pyramidy?

Pyramidové krystaly se používají hlavně na manifestaci (energii posíláme skrze krystal špičkou směrem k vesmíru), ozdravování, ochranu před negativními vibracemi a odstraňování bloků čaker.

Umístění pyramid v domácnosti

Pyramidu umístěte tam, kde bude nejblíže k problému, který má řešit. Pokud si ji pořizujete například za účelem zvýšení kreativní energie, dejte ji do prostoru, kde tvoříte. Snažte se, aby jedna její špička mířila k severu.

Meditace s pyramidou

Meditace s pyramidovými krystaly může mít mnoho pozitivních účinků. Můžeme s nimi meditovat za účelem snížení stresu nebo spojení se s vesmírem a svým vyšším já, nebo také s kolektivním vědomím. Krystalovou pyramidu můžete držet na dlani nebo si ji položit do středu čela a použít ji jako spojení mezi vaší myslí a vesmírem.