Přívěsky

Přívěsky z drahých kamenů a jejich kouzlo

Drahé kameny se již tisíce let používají k ochraně a léčení. Proč je tedy nenosit neustále u sebe? Přívěsek s drahým kamenem vás může ochránit před negativní energií a vnést do vašeho života rovnováhu. Zde jsou některé z našich oblíbených kamenných přívěsků. Zajímá vás, které to jsou? Možná mezi nimi narazíte na svůj vysněný!  

Drahé kameny se používaly k ochraně a léčení

Používání drahých kamenů k ochraně a léčení je prastará praxe. Kameny se po staletí používaly k ochraně před zlem, k odvrácení smůly a nemocí, ale také k navození lásky a dlouhověkosti. Jsou tedy vždy naším věrným pomocníkem a přítelem. Drahé kameny se používají také při výrobě šperků. Ačkoli se jako osazení těchto kamenů často používají drahé kovy, existují jedinci, kteří dávají přednost přirozenějšímu přístupu k tvorbě svých přívěsků nebo jiných šperků, které obsahují jeden nebo více drahých kamenů.

Nejprodávanější

Plochý kožený řemínek - černý 95 cm / 2 mm #02
Plochý kožený řemínek - černý 95 cm / 2 mm #02
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 21302
 
12 Kč
Přívěsek z kamene Achát černý vel. M #47
Přívěsek z kamene Achát černý vel. M #47
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 33784
 
36 Kč
Přívěsek z kamene Měsíční kámen bílý vel. S - #121
 
49 Kč
3 položek celkem
Přívěsek z kamene Bronzit vel. M - #89
Přívěsek z kamene Bronzit vel. M - #89
IHNED k odeslání (>10 ks)
59 Kč
Kód: 39145
Přívěsek z kamene Unakit vel. M - #88
Přívěsek z kamene Unakit vel. M - #88
IHNED k odeslání (>10 ks)
36 Kč
Kód: 39144
Snímek obrazovky 2022 06 08 224522
239 Kč
Kód: 38363

Drahé kameny můžete použít jako přívěsek, který vás ochrání

Drahé kameny se odedávna používají jako talismany a amulety na ochranu před zlými duchy, nemocemi nebo smůlou. Například staří Egypťané věřili, že nošení karneolu je ochrání před újmou. Také Římané používali Lapis Lazuli a Ametyst k odhánění zlých duchů. Používání drahých kamenů k ochraně pokračuje i dnes; pokud hledáte ochranné vlastnosti ve svých špercích, pak existuje mnoho kamenů, které vám mohou tento druh síly nabídnout.

Přívěsek z Amazonitu

Amazonit je kámen, který podporuje léčení, kreativitu a pomáhá v komunikaci. Pomáhá uvádět do reality nejvyšší duchovní potenciál člověka tím, že odstraňuje bloky bránící sebevyjádření. Amazonit je známý také jako prasiolit. Podpořte tedy svou kreativitu nádherným přívěskem z Amazonitu.

Ametystový přívěsek

Ametyst je fialová odrůda křemene. Je známý jako kámen pro léčení, ochranu, meditaci a duchovní růst. Ametyst lze použít ke stimulaci základní čakry, která je spojena s našimi instinkty přežití a dodává nám uzemňující energii. Základní čakra nám také pomáhá pochopit naše místo ve světě a pomáhá nám spojit se s přírodou. Ametystový přívěsek vám může pomoci najít cestu zpět k tomuto místu, pokud jste s ním ztratili kontakt nebo pokud bylo poškozeno traumatem či negativními zážitky ve vašem životě.

Avanturínový přívěsek

Avanturín je kamenem tvořivosti a představivosti. Avanturín nabízí podporu pro nové projekty tím, že uvolňuje omezení, která jste si sami v mysli uložili; dělá to tak, že vám dodává větší důvěru v sebe sama, takže se svých cílů jen tak nevzdáte! Tento drahý kámen může také pomoci generovat nápady při psaní referátů/článků apod. a umožňuje jim plynule plynout na papír, aniž by odpor vědomé mysli příliš zasahoval do tvůrčí expresivity - včetně poezie!

Máte již svůj talisman?

Hlavním účelem používání drahých kamenů je ochrana a léčení. Je velmi důležité, abyste používali správný kámen pro své tělo, protože má jedinečnou energetickou frekvenci, která bude rezonovat s vaší vlastní energií a přinese pozitivní změny ve vašem životě. V tomto článku jsme uvedli několik příkladů drahých kamenů, které lze použít jako přívěsky, abyste se mohli sami rozhodnout, který z nich se nejlépe hodí pro vás nebo pro někoho jiného, kdo by mohl potřebovat nějaký druh léčení. Nenašli jste mezi nimi ten pravý? Prohlédněte si všechny naše přívěsky z drahých kamenů. Věříme, že narazíte na ten svůj!