Náušnice

Snad každá žena touží po originálních špercích. Zvláště pokud se bude jednat o něco výjimečného, co okouzlí na první pohled. A to drahé kameny rozhodně umí.

Drobné šperky s dlouhou historií

Tentokrát se podíváme na drobnější šperky, které zdobí uši. Jak správně tušíte, tentokrát se jedná o náušnice, které mají také mnoho různých podob, tvarů, zdobení a zapínání, že rozhodně není nouze o výběr. Jsou atraktivním doplňkem již po staletí. Zpříjemní a doplní celkový outfit, podtrhují osobnost, vyjadřují jistý vkus i rozmanitost. Častokrát jsou ale i nositelkami doslova kouzelného poselství, zvláště pokud věříte v sílu drahých kamenů a minerálů. Ty jsou totiž odjakživa spojovány s příznivým poselstvím, které pomáhá právě tomu, kdo bude tyto kameny nosit. Na výrobu náušnic se samozřejmě hodí drobnější kameny, ale to není žádný problém, stejně tak jako kombinace třeba dvou různých komponentů, které se budou vzájemně doplňovat.

Nejprodávanější

Náušnice z kamene Fosfosiderit #101
Náušnice z kamene Fosfosiderit #101
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 58715
 
99 Kč
Náušnice z kamene Lepidolit #100
Náušnice z kamene Lepidolit #100
IHNED k odeslání (>10 ks)
Kód: 58714
 
89 Kč
Náušnice Jantar #99
Náušnice Jantar #99
IHNED k odeslání (8 ks)
Kód: 55805
 
99 Kč
1 položek celkem
Náušnice Ryolit #34
Náušnice Ryolit #34
IHNED k odeslání (>10 ks)
79 Kč
Kód: 22630

Náušnice jako talisman

Náušnice z drahých kamenů mohou být často i takovým talismanem, který přinese vždy jen to dobré. A vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých léčivých kamenů, tak i moc působení se musí vybírat tak, aby to majiteli jednoznačně prospělo. Pokud je budete darovat jako dárek, poté se určitě vyplatí koupit ještě kartičku, která bude popisovat o jaký drahý kámen nebo kameny se bude jednat. U každého je velmi dobře popsaná jejich moc a působení. Není totiž tajemstvím, že každý druh má na starost nejen zdravé tělo, ale právě také duši. A pokud chce mít někdo u sebe opravdu účinný talisman, poté volba náušnic potěší.

Bohatý výběr

Pokud chcete náušnice z drahých kamenů, tak máte skutečně velmi bohatou nabídku. Může se jednat o pouhé pecky, kdy bude ozdobou jeden kámen nebo lze využít možnosti několika drahých kamenů a vytvořit doslova oázu nejen barevného provedení, ale rovněž i zabezpečení pro tělo i duši. Jen pozor na výběr, aby vše bylo ve správném souladu s osobou, která je bude nosit a tak skutečně naplnily to správné přání, touhu a přinesly to pravé uspokojení. 

Častokrát se naleznou krásné šperky a nemusí se zrovna třpytit zlatem. Stačí například přírodní kameny, které jsou zakryty tajemstvím a kouzelnou mocí.

Kouzelná moc drahých kamenů

Drahé kameny a přírodní minerály jsou skutečně velmi výjimečné. Není ani divu, že jsou součástí šperků, protože vypadají velmi zajímavě a navíc jim je bezpochyby přisuzována i zázračná moc. A upřímně, kdo by nechtěl mít takového strážce, který bude hlídat nejen zdraví, ale i duševní stránku? Samozřejmě se v tomto případě lidé dělí na dvě skupiny a rozhodně ta, která bude věřit v nadpřirozenou moc, si vyhledá takové kameny, které bude nejvíce potřebovat. Druhá skupina sice může zpochybňovat cokoliv, ale i u nich uvidíme například náušnice z drahých kamenů v různých tvarech i velikostí. Jedná se totiž o jedinečné skvosty, které vynikají originalitou a velmi přitažlivým vzhledem.

Půvab není vše

Kombinace různobarevných drahých kamenů a chirurgické oceli je naprosto úchvatná dvojka, která nemá konkurenci. Jedná se o materiál, který nevyvolává žádnou alergickou reakci a díky tomu si mohou zakoupit náušnice i takoví jedinci, kteří mají problémy s jinými komponenty. Navíc se jedná o materiál, který je odolný vůči poškrábání a ani mu nevadí voda. Mnoho drahých kamenů v sobě ukrývá ochrannou sílu, očistnou moc, odbourává stres, podporuje zdravý organismus a duševní pohodu. Přirozeně půvabné kameny jsou tak moc odlišné svým vzhledem, ale i působením, že si lze vybrat odpovídající valounky podle potřeby a zacílit na případné problémy.

Náušnice pro pohodový den

Originální náušnice z drahých kamenů jsou velmi příjemným vizuálním doplňkem, ale poté mají ještě další vlastnost a tou je ochranná stránka. Vybrat si můžete několik různých druhů a tvarů, které lze velmi snadno obměňovat a vítězit tak nad negativními vlivy. Náušnice se dají zakoupit v podobě dárkového balení a součástí může být rovněž dárková kartička, která bude zobrazovat drahý kámen. Zde budou uvedeny veškeré dostupné informace o něm i jeho působení. Nabídka takovýchto náušnic je poměrně rozsáhlá, tudíž si vybrat může skutečně každý.