Náramky

Ručně vyrobené šperky jsou dnes velmi populární u všech věkových kategorií. Nejvíc vyhledávaným sortimentem jsou náramky z drahých kamenů nebo minerálů.

Náramky s jasným poselstvím

O drahých kamenech a přírodních minerálech se v současné době asi nejvíce hovoří v souvislosti s jejich účinky na lidský organismus. A samozřejmě nejen to, tyto skvosty mohou údajně ovlivnit i životní cestu toho, kdo je bude mít u sebe. Pro někoho jsou to možná čáry, ale pro někoho je to víc, než jen povídání. A bezpochyby víra dokáže dělat divy a zázraky, také není důvod pochybovat o kouzelné moci drahých kamenů a minerálů. Navíc velmi pěkně vypadají a v podstatě se dá říci, že každý je takový originál, který příroda vykouzlila do podoby, kterou sama předurčila. Velmi příjemné jsou náramky z drahých kamenů, které se hodí jak na ruku muže, tak ženy a dokonce i dítěte.

#ShowMore#

Každý kámen je originál

Náramky, které jsou v nabídce, mají své kouzlo. Nejen, že jsou krásné, mají originální tvar, barvu a strukturu, ale dokonce každý má jiné poselství, jak ohledně zdravotního stavu, tak událostí, které mají toho, kdo je bude nosit, provázet na životní cestě. A kdo zkrátka nebude klást takovou váhu k těmto tajemným věcem, tak mu budou skvělým doplňkem k dennímu outfitu. Výhodou je, že kameny ani minerály nevyvolávají žádné alergie, tudíž jsou vhodné pro každého a rozhodně se meze nekladou ani pohlaví nebo generačnímu věku. Pro děti se samozřejmě hodí menší průměry, aby jim moc nepřekážely v jejich činnosti.

Jedinečný šperk pro každou příležitost

Součástí zakoupeného náramku je rovněž informace o drahých kamenech nebo minerálech, ale také jaké mají tyto skvosty poselství. Co odstraňuje za bolesti, negativní působení a zase naopak v čem může jedincům prospět. Také jak se znovu nabíjí a jak o náramky z drahých kamenů je nutné pečovat. Náramky jsou vyrobeny tak, že mírně pruží, ale rozhodně neškrtí, velmi dobře se přizpůsobí zápěstí, které budou zdobit. Stačí si jen zvolit správnou velikost zápěstí a již vám nic nebrání v dalším výběru.  

Náramky jsou vhodným a nenápadných doplňkem, který se hodí pro každou příležitost. Pokud jsou vyrobeny z drahých kamenů nebo minerálů, přináší benefity navíc.

Dárek, který je víc, než slova

Když jsou slavnostní příležitosti, tak největší problém je vždy sehnat ten nejlepší dárek, který by byl zároveň i přínosný pro oslavence. To skutečně není vždy jednoduché. Přesto pokud se zaměříte na náramky z drahých kamenů, tak chybu neuděláte. Takový náramek mohou nosit děti, muži i ženy. Dají se krásně nasadit na zápěstí, vypadají přímo perfektně a podle druhu kamene jsou i velmi zajímavé. Takový dárek má ale skutečný význam, protože tyto skvosty dokáží mluvit za vás. Stačí jen vědět, co vlastně tento kámen ukrývá za tajemství, jaké má vlastnosti a v čem dokáže pomoci darovanému. K takovému náramku lze pořídit i vhodnou kartičku, která popisuje kámen a společně v dárkovém balení ji předat. Každý si může poté podle vlastního přesvědčení vzít to, co se mu darem nabízí.

Drahé kameny mají svůj význam

Již v dávných dobách lidé věřili, že příroda jim dává jen dobré dary a zrovna zde se kamenům přisuzovala zázračná a léčebná schopnost. Byly dále i součástí meditačních sezení protože dokázaly pracovat s negativními projevy. Naopak přinášely psychickou pohodu, ochranu, posilovaly vůli a měly ozdravnou moc jak pro tělo, tak duši. Samozřejmě bylo toho daleko více. A protože přírodní síla se nemění, tak není důvod, aby tato zázračná nefungovala i v dnešní době. Je ale pravdou, že skutečně ne každý bude v nadpřirozenou sílu drahých kamenů věřit. I tak ale může každého nadchnout krása těchto drobných nasekaných tromlovaných kamínků, které jsou skutečně originálním dílem.

Přírodní skvosty nikdy nezklamou

Drahé kameny jsou používány celkem běžně v alternativním léčitelství. Nicméně náramky z drahých kamenů si našly cestu i k těm, kteří obdivují krásu těchto různých kamenů, rozličných tvarů a barev. Není divu, že se poté jedná o originální dárek, který přináší kousek přírody v podobě krásného šperku. Díky jedinečnosti neexistují naprosto stejné výrobky, tudíž i v tomto případě se jedná o originální náramek. Vybírat lze z bohaté nabídky.

Nejprodávanější

Náramek Šungit - 4 mm #531 z přírodních kamenů
Náramek Šungit - 4 mm #531 z přírodních kamenů
IHNED k odeslání (6 ks)
Kód: 50384
 
299 Kč
Náramek Angelit - 6 mm kuličky #520 z přírodních kamenů
 
209 Kč
Náramek Angelit - 4 mm kuličky #461 z přírodních kamenů
 
179 Kč
53 položek celkem
Náramek Achát oranžový - 8 mm kuličky #699 - z přírodních kamenů
Novinka
Kód: 59443
Náramek Achát fialový - 6 mm kuličky #697 - z přírodních kamenů
Novinka
Kód: 59441
Náramek Achát zelený - 6 mm kuličky #693 - z přírodních kamenů
Novinka
99 Kč
Kód: 59437
Náramek Achát růžový - 6 mm kuličky #691 - z přírodních kamenů
Novinka
Kód: 59435
Náramek Achát Indický - 8 mm #687 z přírodních kamenů
Novinka
129 Kč
Kód: 59431
Náramek Achát tmavě modrý 8 mm kuličky #686 - z přírodních kamenů
Novinka
Kód: 59430
Náramek Achát Indický - 6 mm #681 z přírodních kamenů
Novinka
109 Kč
Kód: 59425
Náramek Achát světle modrý 8 mm kuličky #679 - z přírodních kamenů
Novinka
Kód: 59423
Náramek Achát fialový 8 mm kuličky #677 - z přírodních kamenů
Novinka
129 Kč
Kód: 59421
Náramek Achát oranžový 6 mm kuličky #675 - z přírodních kamenů
Novinka
Kód: 59419
Náramek Achát zelený - 8 mm kuličky #674 - z přírodních kamenů
Novinka
129 Kč
Kód: 59418
Náramek Achát Indický - 4 mm #670 z přírodních kamenů
Novinka
89 Kč
Kód: 59403
Náramek Achát červený 8 mm kuličky #669 - z přírodních kamenů
Novinka
129 Kč
Kód: 59402
Náramek Achát tmavě modrý 6 mm kuličky #668 - z přírodních kamenů
Novinka
Kód: 59401
Dětský náramek Achát oranžový - 4 mm kuličky #657 - z přírodních kamenů Kód: 58356
Dětský náramek Achát fialový - 4 mm kuličky #655 - z přírodních kamenů Kód: 58354
Dětský náramek Achát zelený - 4 mm kuličky #651 - z přírodních kamenů Kód: 58350
Dětský náramek Achát červený - 4 mm kuličky #646 - z přírodních kamenů Kód: 58345
Nahoru
Další produkty