Náramky

Ručně vyrobené šperky jsou dnes velmi populární u všech věkových kategorií. Nejvíc vyhledávaným sortimentem jsou náramky z drahých kamenů nebo minerálů.

Náramky s jasným poselstvím

O drahých kamenech a přírodních minerálech se v současné době asi nejvíce hovoří v souvislosti s jejich účinky na lidský organismus. A samozřejmě nejen to, tyto skvosty mohou údajně ovlivnit i životní cestu toho, kdo je bude mít u sebe. Pro někoho jsou to možná čáry, ale pro někoho je to víc, než jen povídání. A bezpochyby víra dokáže dělat divy a zázraky, také není důvod pochybovat o kouzelné moci drahých kamenů a minerálů. Navíc velmi pěkně vypadají a v podstatě se dá říci, že každý je takový originál, který příroda vykouzlila do podoby, kterou sama předurčila. Velmi příjemné jsou náramky z drahých kamenů, které se hodí jak na ruku muže, tak ženy a dokonce i dítěte.

#ShowMore#

Každý kámen je originál

Náramky, které jsou v nabídce, mají své kouzlo. Nejen, že jsou krásné, mají originální tvar, barvu a strukturu, ale dokonce každý má jiné poselství, jak ohledně zdravotního stavu, tak událostí, které mají toho, kdo je bude nosit, provázet na životní cestě. A kdo zkrátka nebude klást takovou váhu k těmto tajemným věcem, tak mu budou skvělým doplňkem k dennímu outfitu. Výhodou je, že kameny ani minerály nevyvolávají žádné alergie, tudíž jsou vhodné pro každého a rozhodně se meze nekladou ani pohlaví nebo generačnímu věku. Pro děti se samozřejmě hodí menší průměry, aby jim moc nepřekážely v jejich činnosti.

Jedinečný šperk pro každou příležitost

Součástí zakoupeného náramku je rovněž informace o drahých kamenech nebo minerálech, ale také jaké mají tyto skvosty poselství. Co odstraňuje za bolesti, negativní působení a zase naopak v čem může jedincům prospět. Také jak se znovu nabíjí a jak o náramky z drahých kamenů je nutné pečovat. Náramky jsou vyrobeny tak, že mírně pruží, ale rozhodně neškrtí, velmi dobře se přizpůsobí zápěstí, které budou zdobit. Stačí si jen zvolit správnou velikost zápěstí a již vám nic nebrání v dalším výběru.  

Náramky jsou vhodným a nenápadných doplňkem, který se hodí pro každou příležitost. Pokud jsou vyrobeny z drahých kamenů nebo minerálů, přináší benefity navíc.

Dárek, který je víc, než slova

Když jsou slavnostní příležitosti, tak největší problém je vždy sehnat ten nejlepší dárek, který by byl zároveň i přínosný pro oslavence. To skutečně není vždy jednoduché. Přesto pokud se zaměříte na náramky z drahých kamenů, tak chybu neuděláte. Takový náramek mohou nosit děti, muži i ženy. Dají se krásně nasadit na zápěstí, vypadají přímo perfektně a podle druhu kamene jsou i velmi zajímavé. Takový dárek má ale skutečný význam, protože tyto skvosty dokáží mluvit za vás. Stačí jen vědět, co vlastně tento kámen ukrývá za tajemství, jaké má vlastnosti a v čem dokáže pomoci darovanému. K takovému náramku lze pořídit i vhodnou kartičku, která popisuje kámen a společně v dárkovém balení ji předat. Každý si může poté podle vlastního přesvědčení vzít to, co se mu darem nabízí.

Drahé kameny mají svůj význam

Již v dávných dobách lidé věřili, že příroda jim dává jen dobré dary a zrovna zde se kamenům přisuzovala zázračná a léčebná schopnost. Byly dále i součástí meditačních sezení protože dokázaly pracovat s negativními projevy. Naopak přinášely psychickou pohodu, ochranu, posilovaly vůli a měly ozdravnou moc jak pro tělo, tak duši. Samozřejmě bylo toho daleko více. A protože přírodní síla se nemění, tak není důvod, aby tato zázračná nefungovala i v dnešní době. Je ale pravdou, že skutečně ne každý bude v nadpřirozenou sílu drahých kamenů věřit. I tak ale může každého nadchnout krása těchto drobných nasekaných tromlovaných kamínků, které jsou skutečně originálním dílem.

Přírodní skvosty nikdy nezklamou

Drahé kameny jsou používány celkem běžně v alternativním léčitelství. Nicméně náramky z drahých kamenů si našly cestu i k těm, kteří obdivují krásu těchto různých kamenů, rozličných tvarů a barev. Není divu, že se poté jedná o originální dárek, který přináší kousek přírody v podobě krásného šperku. Díky jedinečnosti neexistují naprosto stejné výrobky, tudíž i v tomto případě se jedná o originální náramek. Vybírat lze z bohaté nabídky.

Nejprodávanější

Náramek Šungit - 4 mm #531 z přírodních kamenů
Náramek Šungit - 4 mm #531 z přírodních kamenů
IHNED k odeslání (6 ks)
Kód: 50384
 
299 Kč
Náramek Angelit - 6 mm kuličky #520 z přírodních kamenů
 
209 Kč
Náramek Angelit - 4 mm kuličky #461 z přírodních kamenů
 
179 Kč
12 položek celkem
Dětský náramek Opalit bílý - 4 mm kuličky #662 - syntetický
75 Kč
Kód: 58361
Dětský náramek sekaný Opalit - tromlovaný #594
39 Kč
Kód: 57666
Dětský náramek Opalit tyrkysový matný 6 mm kuličky #579 - syntetický Kód: 57651
Dětský náramek Opalit růžový matný 6 mm kuličky #578 - syntetický Kód: 57650
Dětský náramek Opalit modrý matný 6 mm kuličky #577 - syntetický Kód: 57649
Dětský náramek Opalit bílý matný 6 mm kuličky #576 - syntetický Kód: 57648
Náramek Opalit - 6 mm kuličky #464 - syntetický
109 Kč
Kód: 49641
opalit sedy 03
169 Kč
Kód: 49477
opalit bily 01
169 Kč
Kód: 49475
Náramek Opalit 8 mm kuličky #06 - syntetický
129 Kč
Kód: 33596
Náramek Opalit bílý - 4 mm kuličky #95 - syntetický
82 Kč
Kód: 19057
Náramek sekaný - Opalit - tromlovaný #43
49 Kč
Kód: 1004