Náramek Tyrkenit Howlit s přívěskem - hvězdice - 75

Kód: 728
119 Kč / ks 98 Kč bez DPH
Není určeno k prodeji
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Howlit tyrkenit se projevuje jako mimořádně kámen. Pokud ho uložíte pod polštář, jako vynikající prostředek nespavosti. V duševní rovině trpělivosti a současně zlost. Kousek howlitu v kapse pohltit váš vlastní hněv spolu s jakoukoli zlostí hozenou vám kýmkoli jiným. také překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. kladné povahové rysy. klidnou a racionální komunikaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. Howlit tyrkenit uklidnit rozvířené city, zejména ty, které mají kořeny v minulých životech. Odhaluje vlákna, které spojují staré emoce s vaším dnešním životem a jako jejich spouštěče.  

- využití: Howlit přináší úlevu při nespavosti. Udržuje vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. z něj vyrobit užitečnou drahokamovou esenci.  

Umístění: Položte na příslušné místo, případně během meditace či potlačení zlosti držte v ruce. Při nespavosti rozmístit kolem postele. Pokud si howlit vložíte do kapsy, bude neutralizovat působení ch sil.  

Vnitřní obvod náramku (obvod ruky) cca 20cm  

Zakoupený výrobek je totožný s obrázkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyrkenit
Druh: Tyrkenit
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: