Náhrdelníky z drahých kamenů

Vyberte si ze široké nabídky náhrdelníků, které jsou zhotoveny z minerálů a drahých kamenů. Nabízíme vám je za příznivé ceny s možností rychlého dodání. V této kategorii bychom vám rádi představili náhrdelníky z drahých kamenů a minerálů, které si na našich webových stránkách můžete samozřejmě i zakoupit.

Nabízíme vám mnoho náhrdelníků různých tvarů a velikostí, které jsou zhotoveny z odlišných drahých kamenů a nejrůznějších minerálů tak, aby si mohl vybrat opravdu každý z vás. Navíc každý náhrdelník je originální a nenajdete dva stejné. Fotky, které vidíte u jednotlivých produktů jsou pouze ilustrační a domů vám vždy přijde originální kousek. U každého náhrdelníku naleznete popis, z jakého kamene je zhotoven a informaci o daném kamenu či minerálu. Setkat se zde můžete s kameny a minerály z různých koutů světa jako je například Madagaskar, Brazílie či Botswana. Co se týká druhů kamenů, můžete si vybrat třeba achát, měsíční kámen, citrín, fluorit, růženín, ametyst, opalit, labradorit, rodonit a mnoho dalších.

Nejprodávanější

2 položek celkem
Náhrdelník sekaný dlouhý - Magnezit - tromlovaný #59 - z přírodních kamenů Kód: 38994
Náhrdelník Magnezit tromlovaný #19 - z přírodních kamenů
99 Kč
Kód: 1367

Náhrdelníky z drahých kamenů a minerálů sluší opravdu každému, můžete je tak pořídit jak pro sebe, tak i jako dárek třeba pro svou maminku nebo kamarádku. Určitě jste slyšeli také o tom, že minerály a drahé kameny mají zvláštní, někdy až magické, účinky. Mohou vám pomoci očistit vaši mysl, dobít vás energií, přivolat vám lásku či lepší budoucnost. Kámen můžete zvolit i podle svého znamení zvěrokruhu a získat tak náhrdelník, který se hodí přesně k vaší osobnosti. Přečtěte si informace o jednotlivých kamenech a vyberte si takový náhrdelník, který se k vám nejlépe pasuje. Náhrdelníky je nutné i nabíjet, aby neztratily svou energii a mohly vám přinášet radost do života. Dobíjení drahých kamenů a minerálů je velmi jednoduché, stačí náhrdelník umístit na přímé sluníčko, popřípadě měsíční svit a počkat, než z něho budeme opět cítit danou energii. Poté je kámen opět připraven k předání energie vám.