Ke každé objednávce od nás obdržíte dárek. Při nákupu nad 1.000,- DOPRAVA ZDARMA.

Náhrdelník sekaný - Magnezit - tromlovaný - 40

Kód: 1367
89 Kč 74 Kč bez DPH
IHNED k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přináší hluboký klid na meditování a relaxaci. Položený na třetí oko usnadňuje vyvolávání vizuálních zážitků a představivosti. Otevírá srdeční čakru a podněcuje k upřímné lásce - včetně lásky k sobě samému, která je nezbytná, než začnete přijímat lásku druhých. Magnezit dokáže významně pomoci při nepodmíněné lásce v situacích, kde jsou vztahy s druhými lidmi problematické pro jejich chování nebo návyky.

Pomůže vám, abyste se cítili v harmonii, pohodě a dovolili ostatním, aby byli takoví, jací opravdu jsou (aniž jste žádali jejich změnu nebo se sami nechali zasáhnout jejich problémy). V duševním životě vynáší na povrch všechny sebeklamy. Pomáhá rozpoznat podvědomé myšlenky nebo pocity a jejich kořeny. Při jejich hledání vás v případě potřeby zavede do minulých životů. Vyvolává pozitivně naladění do dalšího života.

Magnezit učí egocentrický lidi, aby na chvíli zasedli na pomyslné zadní sedadlo a učili se pozorně od druhých. Magnezit podobný lidskému mozku má silný vliv na mysl. Uvádí mozkové hemisféry do souladu, pomáhá vyvolávat podnětné myšlenky a usnadňuje jejich aplikaci v praxi. Magnezit má uklidňující účinek na lidské city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Představuje podporu pro nervózní a ustrašených jedinců, pomáhá jim překonat podrážděnost a netoleranci.  

léčebné využití:

Magnezit obsahuje velké množství hořčíku a napomáhá jeho ukládání v těle. Současně má detoxikační účinek a neutralizuje tělesný pach. Pomáhá uvolňovat svaly a funguje proti křečím. Blahodárně působí během menstruace, na žaludek, střeva, křečové žíly a bolesti močového měchýře a ledvinové kameny.

Magnezit hojí kosti a zubní kazy. Má preventivní účinek proti epilepsii. Přináší úlevu při bolestech hlavy, zejména z migrény. Zpomaluje srážlivost krve. Urychluje metabolismus tuků a rozptyluje cholesterol. Zabraňuje vzniku arteriosklerózy a anginy pectoris. Jedná se o účinný preventivní prostředek proti srdečním poruchám. Udržuje v rovnováze tělesnou teplotu, snižuje horečku a zimnici.

Velikost kamenů na náhrdelníku: cca 5 - 8 mm  

Přibližná obvodová délka náhrdelníku: cca 47 cm.  

Každý náhrdelník je originál, na fotografii je pouze názorná ukázka výrobku.

Obdržíte pečlivě vybraný kus z naší nabídky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnezit
Druh: Magnezit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: