Naděje K47A - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace 250ml #65 | Naděje

Kód: 32364
Výprodej
539 Kč / ks 445 Kč bez DPH 216 Kč / 100 ml
IHNED k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je to bylinná sestava navazující na startovací kúru K47 a zesilující tak její účinek. Podporuje periferní cirkulaci a pomáhá udržovat normální krevní tlak.

 

Kúra obsahuje

  • Tužebník (T56)
  • Gotu-kola (T10)
  • Pelargonie (T31)
  • Jeřáb oskeruše (P19)
  • Černý jeřáb - aronie (P11)

 

Užívání kúry

Současně užívat tužebník, gotu-kola, pelargonie, jeřáb oskeruše, po využití lahvičky jeřábu oskeruše vezmete aronii a vše doužívat. 


Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat.

Kotvičník pozemní - tinktura z pupenů

Tinktura z pupenů kotvičníku pozemního. Podpora zdraví a funkce srdce, udržování obsahu železa v krvi a srážlivosti krve, čištění krve, zklidnění nervového systému, blahodárné působení na dýchací systém, na kůži a dásně, posílení sexuální touhy a výkonnosti. 

 

Zajímavosti o kotvičníku

Je to jednoletá nenápadná poléhavá rostlina, která roste na rumištích, pastvinách, podél cest na jihu Ruska, na Kavkazu, ve Střední Asii, v Číně a Indii. Celá rostlina, ale hlavně plody obsahují řadu účinných látek, např. sapogeniny, steroidní saponiny, alkaloidy, flavonoidy, vitamíny aj., nejúčinnější je však pupenová tinktura.

Kotvičník podporuje kardiovaskulární soustavu: pomáhá udržovat obsah železa v krvi, normální srážlivost krve, napomáhá jejímu čištění. Zklidňuje nervový systému, posiluje sexuální touhu a výkonnost. Tonizuje svaly, dodává energii, posiluje imunitu. Blahodárně působí na dýchací systém, kůži a dásně.

Gotu-kola /Brahmí/ - tinktura z byliny

Tinktura z byliny Gotu-kola (Brahmí). Harmonizace a zklidnění trávicího traktu při podráždění, podpora kardiovaskulárních funkcí, zvl. periferního krevního oběhu, (např. při  „těžkých nohách“), stimulace revitalizace pokožky.

 

Zajímavosti o brahmí

Gotu kola, zvaná též pupečník asijský, je po tisíciletí využívanou a pro lidský organismus mimořádně prospěšnou rostlinou. Ke zpracování této vytrvalé rostliny s až 2,5 m dlouhými výhonky se využívá nať, která obsahuje hlavně triterpenoidy, asiatikosid, kyselinu asiaticovou a madecassicovou. Obě tyto látky prokázaly v klinických testech výrazný revitalizační účinek na pokožku. Další látky – asiatikosid, brahmosid mají pozitivní účinky na nervový systém – pomáhají udržovat mentální aktivitu.

Gotu kola se využívá v jižní Asii aČíně v různé podobě, jako zelenina, pro přípravu čajů, či jako nejúčinnější tinktura. Zásluhou Prof. Valíčka je  pěstována i u nás a to jako letnička. Gotu-kola harmonizuje kardiovaskulární funkce a podporuje periferní krevní oběh, což je velmi prospěšné např. při „těžkých nohách“. Blahodárně působí na žaludek a usnadňuje trávení.

Pelargonie - tinktura z byliny

Tinktura z pelargonie růžové. Udržování komfortu v dýchacím systému, zklidnění dýchacího traktu při podráždění a při kašli, udržování čistých dýchacích cest.

 

Zajímavosti o pelargonii

Pelargonie je domácí pokojová rostlina s růžovými květy pěstovaná po celém světě od mírného až do tropického pásma. Její latinský název Pelargonium pochází z řeckého pelargósu, který upomíná na plod pelargonie tvaru zobáku čápa. Pro podpůrné účely organismu se využívají listy, sbírané těsně před otevřením květů.

Pozitivní účinky má především geraniová silice, listy dále obsahují flavonoidy, třísloviny, kumariny, fytosteroly, organické kyseliny a další účinné látky. Lze ji používat v různých formách, např. jako nálevy nebo čaje, nejúčinnější jsou tinktury. Pelargonie pomáhá udržovat komfort v dýchacím systému, zklidňuje dýchací trakt při podráždění, přispívá k udržování čistých dýchacích cest. Geraniová silice se též používá v tzv. aromaterapii.

Jeřáb oskeruše - tinktura z pupenů

Tinktura z pupenů jeřábu oskeruše. Vyniká obsahem anthokyanů a flavonoidů. 

 

Zajímavosti o jeřábu oskeruše

Je to typicky francouzská dřevina, o jejíž výskyt a pěstování u nás se zasadili francouzští vojáci za Napoleonských válek. Vyskytuje se jako součást lesů a často i živých plotů. Její jedlé plody slouží k výrobě různých nápojů, ale v současné době tkví největší význam rostliny v jejích pupenech, z nichž se vyrábí účinná podpůrná tinktura pro rozmanité využití.

Černý jeřáb - ARONIE - tinktura z pupenů

Tinktura z pupenů černého jeřábu - aronie. Plod ceněný pro vysoký obsah anthokyanů a polyfenolů. Má antioxidační účinky.

 

Zajímavosti o černém jeřábu

Botanicky se nazývá temnoplodec černý. Je to keř dorůstající 2 m, kterému se daří hlavně v teplejších oblastech. Jeho původní výskyt lze lokalizovat na východ Severní Ameriky, dnes se pěstuje na plantážích zejména ve východní Evropě. Její příznivé účinky na lidský organismus využívalo již původní severoamerické obyvatelstvo Využívají se plody – kulaté, intenzivně červené malvičky, které vynikají vysokým obsahem antokyanů a flavonoidů, dále hojným obsahem vitaminů, hlavně kyseliny listové, minerálních látek, jódu a tříslovin. Plody mají trpce nakyslou chuť a používají se pouze zpracované na šťávy a čaje. V dnešní době se pro podpůrné účinky používají ve stále větší míře i pupeny, které obsahují cenné účinné látky příznivě působící na celkovou kondici organismu

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: