Lampy

Posílit vliv minerálů a drahých kamenů pomůže lampa, která bude vyzařovat pozitivní energii. Ozdraví váš domov a vnese do něho klid a pohodu.

Lampy z drahých kamenů ozdraví váš domov

Drahé kameny jsou krásným výtvorem přírody a my je můžeme nejen obdivovat, ale také si s nimi obohatit život. Mnoho minerálů a drahých kamenů je možné dál zpracovávat. Jednou z možností jsou lampy z drahých kamenů, které dokáží vytvořit neopakovatelnou atmosféru a romantický nádech.

  • Využít je můžete pro chvíli relaxace, kdy sedíte a jen si potřebujete odpočinout.
  • Krásným doplňkem mohou být pro romantický večer ve dvou.

Kromě příjemného světla budete vnímat uklidňující moc minerálu. Například solný svícen může pomoci ozdravit vzduch v místnosti.

Jakou lampu vybrat?

V mnoha směrech praktické jsou elektrické lampy z drahých kamenů. Nemusíte mít obavu, že by vinou svíčky došlo k nějaké nepříjemné situaci. A jaký kámen vybrat? Možností je celá řada.

  • Jestliže si chcete posílit příjemné prožitky při poslouchání oblíbené uklidňující hudby, pak zvolte růženín.

Růženín má tu moc, že dokáže posílit naše jemné vibrace a tím pádem bude vnímání hudby mnohem intenzivnější. Pozitivní vliv má ale také na naši tělesnou schránku. Posiluje správnou činnost srdečního rytmu a uklidňuje emoce. Je to také pomocník při řešení problémů s anémií. 

  • Další možností je achátová lampa, která vám navodí hluboký klid a mír.
  • Je to tedy vhodný prvek pro meditaci a relaxaci.

V duchovním světě se věří, že vám může achátová lampa zprostředkovat spojení s andělem. Pozitivní účinky má také na vaši mysl. A to tím, že podpoří vaši koncentraci a pomůže s řešením nejrůznějších problémů. Vliv má i na tělesnou schránku.

  • Do svého domova by si měli achátovou lampu pořídit lidé, kteří mají problémy s ledvinami, močovým měchýřem, žaludkem nebo střevy.
  • Příznivě působí také na pokožku, vlasy a nehty.
  • Achátová lampa je tedy vhodná pro ozdravění celého organismu.

Její umístění se doporučuje do středu domu, aby pozitivně působila na všechny prostory.

Nejprodávanější

1 položek celkem
Kalcitová lampa elektrická 2 - 4 kg - #01 - přírodní kámen
1 649 Kč
Kód: 10163