Kyvadla z kamenů, kovu, dřeva

Kyvadlo je hojně využívaným nástrojem při léčení a věštění. Využívají ho astrologové a různí léčitelé, aby zesílili účinky při své práci. Uplatňuje se tradičně v mnoha kulturách a využívat ho může každý při získávání odpovědí na své otázky nebo při věštbě. Můžete jej také použít při čištění místností nebo geopatogenních zón. Kyvadla při léčení pomáhají najít oslabená místa na těle a lokalizovat potíže. Mnoho lidí pak kyvadlo používá i jako doplněk k outfitů. A my se nedivíme!

Kyvadlo se nejčastěji vyrábí z kamenů, kovu nebo ze dřeva. Je to v podstatě přívěsek na řetízku symetrického tvaru. Najdete je ve tvaru špičky, kuličky, oblé či broušené. Jaký tvar a materiál zvolit?

 

Nejprodávanější

Kyvadlo Lapis lazuli - věštecké kyvadélko z kamene #14
 
269 Kč
Snímek obrazovky 2022 06 10 212756
 
289 Kč
Snímek obrazovky 2022 06 10 211958
Kyvadlo Avanturin - věštecké kyvadélko z kamene #43
IHNED k odeslání (2 ks)
Kód: 38434
 
289 Kč
2 položek celkem
kyvadlo onyx12
238 Kč
Kód: 13400
KYVADLO ONYX
321 Kč
Kód: 9705

Vybírejte podle sympatie a intuice. V každé etapě života se vám může hodit jiný tvar nebo materiál. Každé kyvadlo z drahého kamene, kovu nebo dřeva má pak svoji jedinečnou symboliku a význam. Vybírejte i podle jejich účinků. Výrazně tím posílíte svoji práci, záměr a výsledky. Některé posilují zdraví, jiné ochraňují a každý kámen se také hodí k různým čakrám.

Kyvadlo vám pomůže efektivně uklidnit myšlenky a vysílat záměry. A jak ho tedy používat? Vyprázdněte svoji mysl, vezměte řetízek kyvadla mezi palec, ukazováček a prostředníček prstu dominantní ruky. Teďka se začněte ptát na otázky.

Nezapomeňte, že odpovědi přicházejí z vašeho podvědomí. Proto se uvolněte a věřte, že vám kyvadlo rozhýbe ruku a napoví. Když začínáte, kyvadlo si nejprve osahejte a položte hned několik kontrolních otázek.

Může se točit po směru hodinových ručiček, v protisměru nebo se kýve podélně či svisle. Je to projev vaší vlastní intuice, tak mu důvěřujte!

TIP: Aby kyvadlo z kamene, kovu i z dřeva fungovalo stále správně, je potřeba ho jednou za čas očistit. Mezi nejrozšířenější metody čištění patří očista proudem čisté vody, umístěním na nepřímém slunci či očista vykuřováním.