Kunzit

Nejprodávanější

Náhrdelník sekaný - Kunzit - tromlovaný - #72
Náhrdelník sekaný - Kunzit - tromlovaný - #72
IHNED k odeslání (5 ks)
Kód: 39029
 
299 Kč
(247 Kč bez DPH)
Náramek Kunzit 6mm #299 z přírodních kamenů
Náramek Kunzit 6mm #299 z přírodních kamenů
IHNED k odeslání (3 ks)
Kód: 39011
 
699 Kč
(578 Kč bez DPH)
Náramek Kunzit valounky #01 z přírodních kamenů
Náramek Kunzit valounky #01 z přírodních kamenů
IHNED k odeslání (>5 ks)
Kód: 33597
 
289 Kč
(239 Kč bez DPH)
4 položek celkem
Kunzit surový kámen 2 - 3 cm - TOP kvalita - Afghánistán #05
od 74 Kč bez DPH
od 89 Kč
Kód: 36819/1KS
Kunzit surový kámen  3 - 5 cm - TOP kvalita - Afghánistán #06
od 107 Kč bez DPH
od 129 Kč
Kód: 36816/1KS
Tromlovaný kámen Kunzit XXS velikost 4 - 12 mm - Afghánistán #331
od 128 Kč bez DPH
od 155 Kč
Kód: 31945/50G
Tromlovaný kámen Kunzit L velikost 20 - 30 mm - Afghánistán #142
od 50 Kč bez DPH
od 61 Kč
Kód: 29890/1KS

Drahý kámen kunzit je mimořádně zvláštní svými speciálními vibracemi a schopnostmi. Je typický svými narůžovělými odstíny a zajímavými odlesky. Kunzit je vzhledově zajímavý kámen v podobě krystalu, který je čirého, růžového či fialového zbarvení. Je ochranným kamenem vyznačujícím se dlouhou řadou pozitivních vlastností. Svému majiteli tak může pomoci v mnoha oblastech, a to jak po zdravotní, tak i po psychické stránce. Pořídit si ho můžete v surové nebo tromlované podobě, v různých velikostech. Hodí se nejenom pro výrobu různých typů šperků, ale svoje využití si tyto kamínka najdou i jako dekorace na poličku. Jakými vlastnostmi vás tento drahý kámen oslní? 


Více o léčivých účincích drahých kamenů a minerálů se můžete dočíst v knihách různých autorů viz. odkaz níže.

Knihy - léčivé kameny a minerály

V těchto knihách se dočtete mimo jiné i o následujícím:

Vlastnosti kunzitu

Kunzit je velmi účinným léčivým kamenem. Napomáhá zmírňovat bolesti kloubů. Podporuje správnou funkci imunitního systému a chrání tak organismus před nachlazením, bakteriálními a virovými infekcemi. Skvěle funguje na nejrůznější psychické problémy a depresivní stavy. Blahodárně působí i na organismus lidí trpících epilepsií.  Kámen vám napomůže odehnat negativní energii a uklidňuje případné obavy vzniklé na základě zažitých stresových situací. Kunzit dále přispívá k lepší regeneraci těla po anestezii. Působí i tam, kde převládá nervozita a obavy různého typu. Podporuje koncentraci a schopnost soustředit se. Ochrání vás před škodlivým elektromagnetickým zářením. Posiluje srdeční svaly a oběhový systém.

Krystal kunzit je skvělou volbou pro ty, kteří vyhledávají relaxaci a odpočinek, ke kterému také napomáhá. Zároveň i přispívá k tomu, aby se člověk snáze vcítil do ostatních. Podporuje schopnost empatie a tolerance, čímž přispívá k lepším mezilidským vztahům.

Čištění a nabíjení kunzitu pro jeho maximální účinek

Stejně tak jako jiné drahé kameny i kunzit vyžaduje péči v podobě čištění a nabíjení. Jedině tak bude dosaženo jeho maximální funkčnosti. Jak tedy tento kámen čistit a nabíjet? Ideálně jej omyjte vlažnou vodou a osušte. Nabíjejte ho na přímém slunečním svitu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení