Kameny a přívěsky dle znamení zvěrokruhu

Nejste si jisti, který drahý kámen zvolit? Potom doporučujeme vybírat podle znamení zvěrokruhu. Zvolte si svůj kámen dle znamení. Výběr správného kamene nebo přívěsku může výrazně ovlivnit vaše každodenní životní zkušenosti a energii. Při výběru se neřiďte jen znamením zvěrokruhu, ale i svou intuicí a tím, co vás přitahuje. Kombinací správného kamene a symbolického přívěsku můžete dosáhnout harmonie a posílení svých pozitivních vlastností.

Kameny dle znamení zvěrokruhu

Pokud jste zavítali na naše webové stránky, nejspíš se sháníte po nějakých drahých kamenech či minerálech. V tom případě jste u nás na správném místě. V našem e-shopu naleznete nepřeberné množství drahých kamenů od achátu, přes křišťál až po zoisit, stačí si jen vybrat ten nejvhodnější pro vás. A jak takový drahý kámen vybrat? Drahé kameny a minerály jsou známé tím, že svým majitelům přináší pozitivní energii, harmonii duše a mají dokonce léčivé účinky.

#ShowMore#

Můžete tedy vybírat podle tohohle hlediska. Například citrín vám přinese optimismus, karneol zase pomáhá při onemocněních spojených s krví, dokáže zastavit krvácení z nosu, pomáhá při bolestech kloubů atd., ryolit pomáhá při onemocněních kůže, léčí různé vyrážky a podobně. Pokud si však nejste jistí, který minerál nebo drahý kámen by se k vám nejlépe hodil, doporučujeme vám zvolit si kámen podle znamení zvěrokruhu. Tato volba je také skvělá, pokud se chystáte někomu drahý kámen (či výrobek z něj) darovat a nevíte, který se k dané osobě hodí nejlépe, jednoduše vyberete kámen podle znamení zvěrokruhu a nemůžete udělat chybu.

Výběr kamene podle data narození je jednoduchý a vždy můžete volit z několika druhů. Můžete vybrat jen jeden druh kamene anebo lidé velmi často kupují kombinace těchto kamenů, kdy společně mají největší sílu a energii. Jako příklad uvedeme třeba znamení Rak, pro které jsou typické kameny opál, měsíční kámen, chalcedon či turmalín. Pro Berana jsou to potom například achát, rodonit, magnezit, hematit, karneol či ametyst. Vodnář je zase typický kameny akvamarín, sokolí oko, jaspis či amazonit. V naší nabídce naleznete navíc mnoho výrobků z drahých kamenů, můžete tak vybírat z náhrdelníků, náramků, náušnic, přívěsků či stromečků štěstí. Nezapomeňte pořídit i křišťál, který využijete při nabíjení drahých kamenů, abyste obnovili jejich pozitivní energii.

Nejprodávanější

Box - přívěsek 5x12 kartiček znamení zvěrokruhu #38
 
2 490 Kč
Box - přívěsek srdce 5x12 kartiček znamení zvěrokruhu #39
 
2 490 Kč
Box - kámen 5x12 kartiček znamení zvěrokruhu #37
Box - kámen 5x12 kartiček znamení zvěrokruhu #37
IHNED k odeslání (5 ks)
Kód: 38936
 
1 690 Kč
3 položek celkem
Kámen podle znamení - LEV #07
Kámen podle znamení - LEV #07
IHNED k odeslání (>10 ks)
30 Kč
Kód: 30880
Kámen podle znamení - LEV přívěsek #19
50 Kč
Kód: 6239
Kámen podle znamení - LEV tvar srdce #31
50 Kč
Kód: 891