Ke každé objednávce od nás obdržíte dárek. Při nákupu nad 1.000,- DOPRAVA ZDARMA.

Kalcit surový Orchidejový - 5 - 7 cm - 1 kg

Kód: 9275
499 Kč
IHNED k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
5.8.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalcit surový orchidejový o velikosti 5 - 7 cm - Top kvalita 1 kg

počet kamínků na 1000g - cca 8 - 16

Kalcit - je účinný zesilovač a čistič energie.

 • Pokud máte kalcit v místnosti, pomůže vám udržet energii v rovnováze.
 • Rovněžpomůže proměnit negativní energii v pozitivní.
 • Odstraňuje z těla nečistou energii.
 • Kalcit urychluje vývoj a růst. Je to duchovní kámen, spojuje nás s vyšším vědomím.
 • Napomáhá k přístupu k vyšší moudrosti a rozvoji parapsychologické schopnosti, jasnovidectví a cestování mimo tělo.
 • Kalcit je všeobecně vhodný při meditaci, protože otevírá nové obzory a přináší klid mysli.
 • Zároveň Kalcit povzbuzuje ke kreativitě a tvořivosti, přináší radost, lehkost, uvolnění.
 • Je velmi nápomocný, když ztrácíme motivaci a ovládá nás lenost.
 • Dodává energii a nadšení na všech úrovních.
 • Zklidňuje mysl, pomáhá rozvíjet zdravý úsudek, schopnost analyzovat, povzbuzuje paměť.
 • Otevírá nás životu a podporuje ochotu navazovat kontakty.
 • Přivádí do rovnováhy citové napětí, nahrazuje ho klidem a vyrovnaností.
 • Zvyšuje sebedůvěru a posiluje schopnost překonávat neúspěchy.

Na vyšší duchovní úrovni pročišťuje kalcit všechny čakry, udržuje je v rovnováze a dodává energii.

Léčebné účinky: pomáhá při osteoporóza.

Kalcit ve formě náramku, by se měl pravidelně čistit a nabíjet.


Čištění:

 • Kalcit se čistí tak, že ho vložíte asi na 3-5 minut pod vlažnou tekoucí vodu (učiňte tak i před jeho prvním použitím a pak pravidelně několikrát za měsíc dle potřeby).
 • Pokud Kalcit nosíte každý den, tak ho myjeme častěji, ale také po nějakém konfliktu, negativní výměně energií, po energetickém útoku, po stresu a pod.
 • Kameny absorbují do sebe energii z okolí, očištění vodou je zbaví negativní energie.

Nabíjení:

Očištěný náramek položte na čistý bílý papír, který dejte na parapet okna (nejlépe zvenčí, ale pokud se nedá, postačí i zevnitř). Na něm nechte nabít náramek celou noc při měsíčním světle (nejsilněji nabití je při úplňku měsíce, ale účinné jsou všechny jeho fáze). Některé kameny můžeme takto nabíjet i při slunečním světle, ale mnohé z nich jsou citlivé na slunce a mohli by na něm změnit své zabarvení. Nabíjení při měsíčním světle je univerzální pro všechny druhy kamenů.

Nošení náramku z Kalcitu:

Pro dosažení nejsilnějšího účinku by se měl náramek nosit stále a sundávat pouze při koupání. Neměl by se náramku z Kalcitu nikdo dotýkat, pouze jeho nositel. Pokud se tak stane, omyjte náramek pod proudem vlažné vody cca 3-5 minut.

Pokud máme v úmyslu absorbovat energii kamene, přijmout jeho léčivé a ochranné účinky nosíme ho na receptivní ruce (u praváků levá ruka) nebo pokud chceme přenášet energii kamene na jiných, léčit s ním, tak používáme projektivní ruku (u praváků pravá ruka). Můžeme nosit i několik náramků současně. Třeba je však správně zkombinovat a právě při kamenech často platí, že méně je někdy více.

Pokud budete nosit například energetický náramek z kalcitu spolu s energetickým náramkem z křišťálu, zesílí se účinek obou kamenů a celkově se zharmonizuje působení.

Kalcit a jeho zbarvení

Černý kalcit funguje jako kámen, který v sobě uchovává vzpomínky a znovu je vyvolává, díky čemuž se dá odhalit, co se v minulosti odehrálo. Ukotvuje a "vrací" do hmotného těla duši, která přežila trauma nebo stres. Potlačuje depresi a poslouží jako věrný společník každé duši, která se právě prodírá temnotou.

Modrý kalcit poslouží jako jemně fungující kámen v době zotavování a relaxace. Snižuje krevní tlak a rozhání bolest ve všech tělesných rovinách. Jemně tiší nervy, potlačuje úzkost a odstraňuje negativní emoce. Pokud se použije na krční čakru, rozjasňuje komunikaci - zvláště tam, kde panuje nesoulad. Modrý kalcit dokáže pohlcovat energii, filtrovat ji a vracet zpět ke prospěchu toho, kdo ji vysílá.

Čirý kalcit je "všelékem" - zvláště v podobě elixíru. Jde o účinný detoxikační prostředek. Čirý kalcit hrající duhovým barevným spektrem dokáže přivodit mohutné změny, je to kámen nových začátků. Čirý kalcit v sobě skrývá schopnost důkladné léčby duše. Otevírá a čistí vnitřní i vnější zrak.

Zlatý kalcit je vynikající pro meditaci. Dodává duši ostražitost a bdělost, protože dokáže uzemňovat výše mentální energie zpět do pozemského hmotného světa. Umisťuje se na pupeční nebo korunní čakru.

Zelený kalcit léčí duši, potlačuje utkvělou, zkostnatělou víru a staré navyklé vzorce chování. Obnovuje duševní rovnováhu. Pomáhá opouštět staré návyky. Napomáhá komunikaci a přechodu ze stagnace k činnosti. Zelený kalcit umožňuje dětem, aby se v debatách dokázali držet vlastního názoru. Jedná se o účinný stimulátor imunitního systému. Mimořádně dobře působí, když rozložíme krystaly k ochranným účelům. Jedná se o kámen, který dokáže pohlcovat negativní energie a zbavovat tělo bakteriálních infekcí. Blahodárně působí na artritidu a stahování vazů či svalů. Pomáhá při léčbě kostí. Jeho zelené paprsky snižují horečku, léčí záněty, snižují hladinu adrenalinu a ruší nerovnováhu vzniklou hněvem. Zelený kalcit přikládán pravidelně na tělo pohlcuje nerovnováhu a měl by proto být po použití vyčištěn.

Islandský kalcit zesiluje vize a léčí oči. Pomáhá nacházet skrytý smysl vyřčeného slova, snižuje napětí způsobené migrénami. Tento druh kalcitu je vynikajícím čisticím prostředkem na jemnohmotné tělesné úrovni.

Oranžový (orchidejový) kalcit je vysoce energetickým a očistným kamenem působícím zejména na nižší čakry. Oranžový kalcit udržuje v rovnováze city, zažehnává strach, pomáhá překonávat deprese. Odstraňuje problémy a maximalizuje potenciál. Tento kámen má léčivý účinek na rozmnožovací systém, žlučník a střevní poruchy. Odstraňuje z těla hleny.

Manganokalcit (růžový kalcit) je srdečným krystalem udržujícím spojení s říší andělů. Kámen odpuštění, pomáhá zbavit se strachu a smutku, který se zmocnil srdce v minulosti a přináší ničím nepodmíněnou lásku. Pomáhá nám přijmout se tak, jací jsme. Léčivo působí na nervový systém, potlačuje napětí a úzkost. Dá se použít preventivně proti vzniku migrény. Láskyplná energie růžového kalcitu jemně odstraňuje odpor. Krystal pomůže každému, kdo utrpěl nějaké trauma nebo se stal obětí napadení.

Červený kalcit zvyšuje energii, zesiluje city, podporuje vůli k životu a otevírá srdeční čakru. Odstraňuje nečinnou energii a likviduje různé bloky vznikající v organismu. Rezonuje se základními čakrami, kterým dodává energii a léčí je. Potlačuje strach, protože pomáhá pochopit jeho příčiny. Vitalita červeného kalcitu dodává energii celé společnosti. Na vyšší úrovni odstraňuje různé bloky, které nám brání pokročit dál v životě.

Žlutý (zlatý) kalcit poslouží jako účinný odstraňovač všeho zlého, který současně dokáže povzbuzovat vůli. Je nadaný, zvláště v podobě elixíru, téměř zázračnou energií. Povzbuzuje meditaci, navozuje hluboké stavy uvolnění a duchovního osvícení, zajišťuje spojení s vyššími zdroji duchovní moudrosti. Přikládá se na čakru solar plexu nebo na korunní čakru. Žlutý kalcit se vyznačuje mimořádně expanzivní energií.

Naleziště: USA, Velká Británie, Belgie, Česká republika, Slovensko, Peru, Island, Rumunsko, Brazílie

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalcit surový
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Druh: Kalcit
Původ: Brazílie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: