Ke každé objednávce od nás obdržíte dáreček - křišťálový krystal

i9 informovaná láhev

9 položek celkem

Co je i9 láhev?

Skleněná láhev s patentovaným TP křemíkovým čipem, obsahujícím několik tisíc pozitivních informací jako jsou přání, mantry a numerologické kombinace, které pozitivně ovlivňují kvalitu vody v i9 láhvi. Po jejím vypití dochází k pozitivnímu ovlivnění lidských buněk. i9 láhev funguje na základech kvantové fyziky a na poznatcích Masaru Emota. Institut Elektrophotonics v Berlíně dokázal, že po pravidelném pití vody z i9 informované láhve dochází ke zvýšení bio pole o 12% a ke snížení stresu o 25%.

TP křemíkový štítek

TP technologie je kombinací několika vědeckých procesů, kdy prostřednictvím informací nebo kódu dochází k ovlivnění sítě navzájem spojených molekul ve hmotě (voda, plyn, plast, kov a další). Informace obsažené v křemíkovém štítku tedy přímo ovlivňují strukturu a kvalitu vody v i9 láhvi. TP technologie byla vyvinuta týmem světové třídy vynálezců, kteří obdrželi během 30 let vývoje technologie více než 90 mezinárodních ocenění a uznání.

Vědecké testy

Několik nezávislých vědeckých testů dokázalo, že voda je jednoznačně pozitivně ovlivněna pomocí TP křemíkového štítku. Dvojitě slepý test ukázal, že po pití z i9 informované láhve se bio-energetické pole zvýšilo v průměru o 12%. Test genotoxicity ukázal, že informovaná voda výrazně redukuje chromozomové mutace.