Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5727 hodnocení
5
5677x
4
44x
3
3x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

D Avatar autora Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.12.2023
ZR Avatar autora Zdeněk Rybář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.12.2023
Ano jsem spokojen. Co bylo na obrázku to mi přišlo, dobře zabalené. Super
HP Avatar autora Hana Pavlíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.12.2023
Velmi spokojená, kámen krásný bez kazů jako na fotografii.
DD Avatar autora Daniel Dvorský Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 13.12.2023
HŠ Avatar autora Helena Šinarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2023
Velmi spokojena
IL Avatar autora Ilona Luňáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2023
LK Avatar autora Lýdie Kozárová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2023
RN Avatar autora Radka Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2023
Vše super.
P Avatar autora Pavla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2023
Všechno proběhlo v pořádku
LR Avatar autora Lenka Rulfová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2023
JK Avatar autora Jan Kubů Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
MP Avatar autora Miloslava Pavlovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
JK Avatar autora Jana Kežlínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
Jsem velmi spokojena, vždy pečlivě zabaleno, rychlé dodání a milý dáreček k tomu. Děkuji
RT Avatar autora Romana Turečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
EM Avatar autora Edita Musílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
Obsidián sněhovločkový, přišel mi krásný exemplář. Skvělý obchod, děkuji a doporučuji.
RM Avatar autora Radka Maňásková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
DŠ Avatar autora Dominik Šlachta Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
VM Avatar autora Věra Mikulicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
ML Avatar autora Marcela Leitnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
Kvalitní zboží, velmi rychlé dodání, celková spokojenost.
PW Avatar autora Petr Winige Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2023
spokojen

Ovládací prvky výpisu

5727 položek celkem