Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5722 hodnocení
5
5672x
4
44x
3
3x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

ES Avatar autora Eva Svobodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.1.2026
V Avatar autora Vlasta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.1.2026
S obchodem jsem Velice spokojená mají zde úžasné skvělé výrobky za báječné ceny mohu jenom doporučit Všem zákazníkům!!! Náramek je překrásný!!!
K Avatar autora Kristýna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.1.2026
Naprostá spokojenost, rychlé dodání, pečlivě zabaleno, zboží odpovídá nabídce.
RS Avatar autora Renata Suchá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.1.2026
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.1.2026
Rychlé dodání, vše krásně zabalené a pěkné
JC Avatar autora Jana Cigler Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.1.2026
Rychlé dodání, spokojenost, vše zabalené, pěkné.
AH Avatar autora Aleš Hromada Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2026
Avatar autora Hana Šťastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2026
AH Avatar autora Anne-Maria Bernadetta Hlouškova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2026
Kvalitní náramek a dárek navíc mi udělal velkou radost! Rychlé dodání. Doporučuji.
KP Avatar autora Karolína Pašková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2026
EB Avatar autora Eliška Bezkočkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2026
Jsem spokojená. Děkuji, zboží přišlo brzy a v pořádku.
LF Avatar autora Leonid Fomin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2026
D Avatar autora Denisa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.1.2026
Rychlé doručení 😄
SS Avatar autora Sylwia Sosińska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.1.2026
Beautiful stones, just as advertised. Good international shipment. Highly reccomend!
Avatar autora Jana Černá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.1.2026
ET Avatar autora Eva Turková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.1.2026
Rychlé doručení. Výrobky odpovídají obrázku. Slušné ceny. Děkuji
LH Avatar autora Laďka Horková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.1.2026
JM Avatar autora Jarmila Milotová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.1.2026
Jsem, rychlé doručení.
KP Avatar autora Karolína Pšurná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.1.2026
MK Avatar autora Markéta Klívar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2026
Rychlé bezproblémové dodání.

Ovládací prvky výpisu

5722 položek celkem