Ke každé objednávce od nás obdržíte dárek. Při nákupu nad 1.000,- DOPRAVA ZDARMA.

Slon z přírodního kamene - Achát 30x50 mm

279 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slon z přírodního kamene - achátu

Acháty jsou známé více než 8 000 let. Achát je pojmenován podle řeky Achotés na Sicílii. Oblíbený byl již ve starověku. Zhotovovaly se z nich nástroje, později ozdobné předměty. Ve starém Římě a Řecku měly význam talismanů, vyřezávali se z nich pečetidla a gemy.

Acháty jsou výjimečné kameny, které se vyznačují svou kresbou, pestrobarevností a vyskytují se ve více formách. Častokrát se také dobarvují. Někdy je uprostřed achátu dutina, která je vyplněna krystaly ametystu, záhnědy, kalcitu nebo zeolitu. Achátem bylo připisováno množství magických schopností. Chránily lidi před jedy, zbystrovali zrak, zaháněli bouře a uragány. Nosili je zahradníci, kterým měly pomoci povzbudit plodnost rostlin a obilí.

Achát pomáhá při očních onemocněních, bolestech hlavy, zad a je vhodný v těhotenství, chrání nově vzniklý život. Stimuluje trávicí systém, detoxikuje lymfatický systém, snižuje horečku a pomáhá při kožních chorobách. Při alergických potížích jako senná rýma dokáže achát utišit reakci imunitního systému na pyl nebo prach. Uklidňuje dráždivé kýchání a svědění očí. Dodává sílu a odvahu, zvyšuje sebevědomí a sebeúctu, uklidňuje a pomáhá vyslovit pravdu.

Achát nás celkově chrání, nepřipouští k nám negativní energii. Čistí se jako většina kamenů pod tekoucí vodou a nabíjí se na slunci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: