Ke každé objednávce od nás obdržíte dárek. Při nákupu nad 1.000,- DOPRAVA ZDARMA.

Slon Unakit 30x50 mm - Slon z přírodního kamene #13

Kód: 3139
279 Kč
IHNED k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.8.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slon z přírodního kamene - unakitu 30x50 mm

Orgány, na které působí:

Unakit představuje oporu při rekonvalescenci po těžkých chorobách. Léčí rozmnožovací systém, v případě potřeby podněcuje k nabírání tělesné hmotnosti, napomáhá zdravému těhotenství a podporuje růst kožní tkáně a vlasů.  

Vlastnosti:

Unakit je kámen vize a extáze, taktéž je kamenem odpuštění a znovuzrození. Uvádí do rovnováhy city s duchovním. Pokud se položí na třetí oko, otevírá ho, umožňuje vyvolávání vizí a rozvíjí duševní zrak. V případě potřeby zajišťuje také uzemnění. Je dobré ho použít po meditaci nebo mentální aktivitě.

Unakit poslouží stejně jako krystal pro věštění z koule. Dokáže upozornit, kde je třeba zvolit kompromis či začlenění do celku. Nejlepší způsob jak jej použít, představuje spojení s dalšími deseti nebo dvanácti vhodnými kameny. Vyhlazené kameny by se měly společně vložit do jednoho váčku a pak z nich vybrat jeden, který bude odpovídat na otázky, nebo vysypat na věštící kotouč všechny.

Pokud se unakit umístí volně do prostoru (ať už jeden větší kámen nebo několik vyhlazených kamínků v misce), vnese do okolního prostředí uklidňující citlivou energii. Pokud ho položíme na televizi nebo těsně vedle něj, dokáže rušit důsledky elektromagnetického znečištění vycházejícího z přístroje.

Unakit umožňuje znovuzrození a přináší jasný vhled do minulosti, objasňující příčinu zablokování. Současně jemně odstraňuje překážky bránící duchovnímu a duševnímu růstu. Pomáhá při léčení minulých životů, protože se dokáže vydat proti proudu času až ke zdroji problémů a napravit je.

Bude Vám zaslán konkrétní kus z fotografie

Doplňkové parametry

Kategorie: Figurky a Tvary z drahých kamenů
Druh: Unakit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: