Ke každé objednávce od nás obdržíte dárek. Při nákupu nad 1.000,- DOPRAVA ZDARMA.

Slon Magnezit 30x50 mm - Slon z přírodního kamene #5

Kód: 267
279 Kč 231 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slon z přírodního kamene - msgnezit 30x50 mm

Přináší hluboký klid na meditování a relaxaci. Položený na třetí oko usnadňuje vyvolávání vizuálních zážitků a představivosti. Otevírá srdeční čakru a podněcuje k upřímné lásce - včetně lásky k sobě samému, která je nezbytná, než začnete přijímat lásku druhých. Magnezit dokáže významně pomoci při nepodmíněné lásce v situacích, kde jsou vztahy s druhými lidmi problematické pro jejich chování nebo návyky.

Pomůže vám, abyste se cítili v harmonii, pohodě a dovolili ostatním, aby byli takoví, jací opravdu jsou (aniž jste žádali jejich změnu nebo se sami nechali zasáhnout jejich problémy). V duševním životě vynáší na povrch všechny sebeklamy. Pomáhá rozpoznat podvědomé myšlenky nebo pocity a jejich kořeny. Při jejich hledání vás v případě potřeby zavede do minulých životů. Vyvolává pozitivně naladění do dalšího života.

Magnezit učí egocentrický lidi, aby na chvíli zasedli na pomyslné zadní sedadlo a učili se pozorně od druhých. Magnezit podobný lidskému mozku má silný vliv na mysl. Uvádí mozkové hemisféry do souladu, pomáhá vyvolávat podnětné myšlenky a usnadňuje jejich aplikaci v praxi. Magnezit má uklidňující účinek na lidské city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Představuje podporu pro nervózní a ustrašených jedinců, pomáhá jim překonat podrážděnost a netoleranci.  

léčebné využití:

Magnezit obsahuje velké množství hořčíku a napomáhá jeho ukládání v těle. Současně má detoxikační účinek a neutralizuje tělesný pach. Pomáhá uvolňovat svaly a funguje proti křečím. Blahodárně působí během menstruace, na žaludek, střeva, křečové žíly a bolesti močového měchýře a ledvinové kameny.

Magnezit hojí kosti a zubní kazy. Má preventivní účinek proti epilepsii. Přináší úlevu při bolestech hlavy, zejména z migrény. Zpomaluje srážlivost krve. Urychluje metabolismus tuků a rozptyluje cholesterol. Zabraňuje vzniku arteriosklerózy a anginy pectoris. Jedná se o účinný preventivní prostředek proti srdečním poruchám. Udržuje v rovnováze tělesnou teplotu, snižuje horečku a zimnici.

Bude Vám zaslán konkrétní kus z fotografie

Doplňkové parametry

Kategorie: Figurky a Tvary z drahých kamenů
Druh: Magnezit
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: