I v této situaci Vaše objednávky odesíláme každý den, ať Vám kamínky můžou dělat radost.

Slon Kalcit žlutý 30x50 mm - Slon z přírodního kamene #6

279 Kč
IHNED k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slon z přírodního kamene - kalcit žlutý 30x50 mm

Kalcit je účinný zesilovač a čistič energie. Aby se z okolního prostředí odvedla negativní energie a současně se zvýšila vaše vlastní, stačí mít kalcit v místnosti. Z těla odstraňuje nečinnou energii. Barevné spektrum kalcitu čistí fyzické tělo spolu s dalšími vyššími vrstvami osobnosti. Kalcit je aktivní krystal urychlující vývoj a růst. Jedná se o duchovní kámen zajišťující spojení s vyšším vědomím.

Napomáhá přístupu k vyšší moudrosti a rozvoji parapsychologických schopností včetně jasnovidectví a cestování mimo tělo. Urychluje duchovní vývoj a umožňuje duši, aby si i po návratu do hmotného těla pamatovala zážitky z astrálních cest.   V duševní rovině kalcit spojuje cit s rozumem - vytváří emoční inteligenci.

Kalcit má pozitivní účinek - zvláště v případech, kdy ztrácíme naději nebo motivaci. Pomáhá v boji s leností a dodává energii na všech úrovních osobnosti. V mentální rovině kalcit zklidňuje mysl, rozvíjí bystrý úsudek a schopnost analýzy. Podněcuje vhled a povzbuzuje paměť. Napomáhá schopnosti řadit jednotlivé informace podle důležitosti a na základě toho si je uchovávat v paměti. Kalcit současně podporuje schopnost přeměňovat myšlenky v činy

Jedná se o užitečný kámen pro každého, kdo se věnuje studiu. Kalcit uvádí do rovnováhy citové napětí a nahrazuje ho klidem a vyrovnaností. Jedná se o kámen zvyšující sebedůvěru posilující schopnost překonávat neúspěchy. Na vyšší duchovní úrovni pročišťuje barevné uspořádání kalcitu všechny čakry, udržuje je v rovnováze a dodává jim energii.  

léčebné využití:

Kalcit pročišťuje vylučovací orgány. Napomáhá usazování vápníku v kostech, ale současně brání jejich vápenatění. Pomáhá posilovat kostru i klouby. Má blahodárný vliv na střevní flóru a na kůži. Kalcit podporuje srážlivost krve a hojení tkání. Posiluje imunitní systém a u malých dětí napomáhá růstu. Jako elixír se vyznačuje rychlým účinkem. Dá se aplikovat na kůži, vředy, bradavice, hojí rány. Mezi jemnější účinky kalcitu patří pročištění čaker, kterým současně dodává novou energii.  

umístění:

Dá se přikládat na tělo nebo nosit na různých místech podle potřeby. Může se také nosit rozmístit kolem lůžka. Používá se jako základ šperku.

Bude Vám zaslán konkrétní kus z fotografie

Doplňkové parametry

Kategorie: Figurky a Tvary z drahých kamenů
Druh: Kalcit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: